Dukan birasi

Merakli mlht

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2018
24
9
Arkadaşlar sizinle bi tarif paylaşacağım. Ben bunu yazın internette nasıl zayıflatır diye dolanırken buldum ve bende oldukça etkili oldu. Öncelikle diyet listelerini uygulamadan önce kararlı olacaksınız. Alışverişe bi çıktım bi de ne göreyim 😲 kıyafetler olmuyor bana o hızla diyete başladım ve çok şükür 20 kilo verdim kuş gibi hafifledim 😊. Nasıl verdiğime gelince kafamda başladım herşey e ben zayıflayacağım dedim sonrası bismillah. Dükan birası denilen tarifi uyguladım 750 ml suya yeşil çayı demledim üzerine 1 sise soda ve yarim limon ekleyip buzluğa atıp iyice soguttum soğuk soğuk içtim. Diğer türlü icilmezdi çünkü tadı gerçekten iğrenç 😶 15 gün boyunca devam edip 1 hafta ara verdim sonra bi 15 gün daha içtim ve gerçekten etkisini gördüm 😊 benim gibi metabolizmanız yavaşsa çok etkili. Kilo kaybederken diyetisyen de gidip değerlerimi orcturdum. Bir de şunu unutmayın karin hemen doyar önemli olan iradeyle gözü doyurmak.

Öncelikle tebrik ederim çok güzel kilo vermişsiniz.
Bu süre içinde dukan birası içmek haricinde diyetle alakalı herhangi bir şey yaptınız mı peki?

X