DUKAN BİRASİ İLE ZAYİFLAYANLAR!

ikomanyaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2021
41
7
Merhaba arkadaşlar aranızda Dukan birası ile zayıflayan var mı ? Hiç denemedim aranızda denemiş olup tavsiyeleri olan var mı ? Son bir kaç kilom kaldı 4-5 kilo vermek istiyorum ideal kilom için sizce işe yarar mı yaa

Bir kür, detoks çayı bir sebze suyu kilo verdirmez. Ödem attırır maksimum. Sıvı ihtiyacınızı giderir. İnternette cayır cayır kilo yaktiran çay gibi tarifler var. Tamamen umut tacirliği.

Tansiyon sorununuz varsa dikkat etmelisiniz düşürüyor . ben diyet yaparken içmiştim ödem attirmada faydali .

Bir kür, detoks çayı bir sebze suyu kilo verdirmez. Ödem attırır maksimum. Sıvı ihtiyacınızı giderir. İnternette cayır cayır kilo yaktiran çay gibi tarifler var. Tamamen umut tacirliği.
Evet doğru söylüyorsunuz. Tabi beslenme düzelmedikçe böyle çayların hiç bir faydası yok. Ben extra olarak kullanmayı düşünüyorum

Hayatta yutamadigim nadir seylerden, tadi o kadar kotu gelmisti 🙈 2. Si de sut arttirsin diye icmeye calistigim cemen cayiydi 🙈🤦🏼‍♀

Ben içmiştim canım tabi tadı çok şahane değil ama içilmeyecek gibi de değil hatta haziranın ilk haftası başlayacağım yeniden şimdi diyetisyen Kübra yazıcının bir telafi suyu var onu içeceğim bu hafta ödem atmak için tek başına hiçbir şey faydalı değil sağlıklı beslenerek biraz da hareket katarak bu çayların ödem atma da çok faydası var ben de otuz kiloya yakın verdim ara ara bu tarz sulardan faydalanıyorum

Ben içmiştim canım tabi tadı çok şahane değil ama içilmeyecek gibi de değil hatta haziranın ilk haftası başlayacağım yeniden şimdi diyetisyen Kübra yazıcının bir telafi suyu var onu içeceğim bu hafta ödem atmak için tek başına hiçbir şey faydalı değil sağlıklı beslenerek biraz da hareket katarak bu çayların ödem atma da çok faydası var ben de otuz kiloya yakın verdim ara ara bu tarz sulardan faydalanıyorum
Evet Canım ya baktım şimdi tadına çokta fena değil. Yeşil çay tadı yoğunluklu o da alışık olduğumuz tad olduğu için. İnşallah istediğin kiloya ulaşırsın. Yardım alınca çok daha rahat ve kalıcı kilo veriliyor cidden. Benim son 4 olduğu için kendi çabamla vermek istiyorum inşallah başarılı olurum 🤭

sızın onerecegınız bır tarıf varmı

Kilo verdiniz mi kaç kilosunuz ise yaradimi su.
Canim 60 kiloyken başlamıştım ben ama bir yandan da sağlıklı besleniyordum bir hafta falan yaptım 58 e düştüm sonra hamile olduğumu öğrenince bırakmak zorunda kaldım ama devam etseydim işe yarardı diye düşünüyorum

Merhaba arkadaşlar aranızda Dukan birası ile zayıflayan var mı ? Hiç denemedim aranızda denemiş olup tavsiyeleri olan var mı ? Son bir kaç kilom kaldı 4-5 kilo vermek istiyorum ideal kilom için sizce işe yarar mı yaa
Merhabalar denediniz mi kilo verdiniz mi bende dukan birasına başlıycam tabi spor ve diyetle beraber ama bi yarari var mı nasıl

İçenlere gerçekten tavsiye ederiimm ödemde olsa kiloda vermiş oluyorsun zaten
bende ilk hafta içtiğimde 2.5 kilo vermişim nekadarda çok varmış ödem dedim ve şok geçirdim
çokta memnun kaldım

X