DÜĞÜNÜME 3AY KALDI BANA DA YARDIM EDİN LÜTFEN

rıca ederım .. ıse yaramasına sevındım. gaz yapınca bır ıkı gun daha devam etmek gereklı bırakmaman cok cok ıyı olmus. yırmı gun boyunca duzenlı kullanırsan en az 6 ay kullanmana gerek olmayabılır . ancak sana tavsıyem antıbıyotık kullanırsan eger kullandıktan ve bıttıkten sonrakı surede de mutlaka bır sıse kullanman olur canım. boylece kendını hep korumus olursun. gercı yogurdunu duzenlu olarak kullanırsan ona da gerek kalmaz ama zor oluyor yogurdu hep yapıp kullanmak.
Yani surekli urasmak zor oluyor hic yapamiyorsam probiyotik alip bi sase sini suyuma atip tuketiyorm ilk bi lac gun gaz yapti ama rahatladim

selam arkadaslar düğünüme 3 ay kaldı acil kilo vermem gerekiyor boyum 1,76 diyete baslayalı 2 hafta oluyor 87.7 ile diyete basladım suan 83.7 ama diyete başladıgımdan bu yana kabızlık cekiyorum bunu bi şekilde çözmem lazım ama ne gun kurusu ne kuru kayısı ne cevız ne limonlu su işe yaramadı napicam .. basladıgım günden bu yana her aksam en az 1saat yürüyorum temmuza kadar 68 e düşmem gerekiyor sizce verebilir miyim :/
Sabah 1 su bardağı ılık suya birkaç kuru kayısı yada kuru incir atar içine attıklarınız yumuşayana kadar bekler ve kahvaltıdan 15 dakika kadar önce suyu içip içine attıklarınızı yerseniz kabızlık için faydasını görürsünüz.bol lifli beslenmeylede desteklerseniz kabızlık sorunundan kurtulabilirsiniz.

inşallah vericeksin sıkıntı yapma akşam yemeyi kesinlikle yeme sabah kahvaltı istediğin kadar ye öğle yemeğinin yarısını bir arkadaşına ver ancak akşamları çok acıkırsan meyveli gevrek light süt yiyebilirsin.

Insallah canim yarin iti bariyle basliycam dedigine 1.bucuk aydr yedigime ictigime dikkat ediyorm spor hep var 1 bucuk aydr 6 kilo anca verebildim

Insallah canim yarin iti bariyle basliycam dedigine 1.bucuk aydr yedigime ictigime dikkat ediyorm spor hep var 1 bucuk aydr 6 kilo anca verebildim

Nasil gidiyor? Ne kadar kaldi dugunune.

Benim de 2,5 ay sonra nisanim olacak. 81 kiloyum, boyum 173. Ben de 10-15 kilo vermek istiyorum..

Paylasirsan sevinirim. 78kiloyum suan
1.ci hafta
İlk 3gün Kahvalti da
1dilim tam bugday ekmek
1 kibrit kutusu peynir light ama ben normal tukettim
5-6 zeytin
1haslanmis yumurta
Sinirsiz yesillik domates salatalik

Pazartesi-sali öglen yemeklerim
1bardak ayran
Tavuklu salata tavuk avuc ici kadar olacak
2 adet etimek etimek yoksa 1dilim tam bugday

Pazartesi -sali aksam yemegi
4yemek kasigi kadar kuru fasulye susuz
3yemek kasigi bulgur pilavi
Bol salata

4gun kahvalti
1 adet ceviz
1adet kayisi
1 kibrit kutusu peynir ben yine normal nasil istersem tukettim peyniri kibrit kutusu kadar ama
1dilim tambugday ekmek
Yagsiz salata

Çarsamba-persembe oglen yemekleri

1bardak ayran
Yarim simit
Domates salatalik
1kibrit kutusu peynir

Çarsamba-persembe aksam yemegi

8yemek kasigi sebze yemegi
4yemek kasigi yogurt
Bol salata 1 dilim etimek etimek yoksa 1dilim tambugday ekmeginin yarisi

Cuma oglen yemegi