Düğün Düğünde gelinle beraber kuaföre kim gider?

Gelin kardeşiyle gitsin işte niye bu kadar sorun yapıyor sizde arkadaşınızla başka kuaföre gidin

Gelinin kuaförüne yakın kuaför var ise ordan arkadaşınız için randevu alın yada birlikte orda yaptırıp direk gelinin yanına gidebilirsiniz. Arkadaşınızında gönlü olmuş olur ve sizinde içinize siner gelin ve Kardeşi de mağdur olmamış olurlar ilerde söz söylemeye de sebep olmamış olursunuz

Merhaba arkadaslar, abim 2 hafta sonra evleniyor.Düğün zamanı herkes gruplar halinde farklı kuaförlere gidecek. Bizimde Düğünde gideceğimiz kuaför gelin ve yanında sadece 2 kişiyi kabul ediyor. Benim de çok yakın arkadasım uzaktan düğün için geliyor (kendisiyle kardeş gibiyiz ailemde onu aileden görür o gelir benim yaşadığım yere ben giderim böyleyiz yani). Gelin beni istediği için kuaföre ben gideceğim ben gidince arkadasımda benim olduğum kuaföre gelecek uzaktan bu düğün için gelen arkadasımı diğer gruplara dahil edemem. Ayıp olur. gelinin kızkardesi de kuaföre gelmek istiyormuş ben kızkardeşiyim benim olmam gerekiyor demiş arkadası ne alaka felan demiş ağlıyormuş bunun için. Bu tür seyleri sevmem geline dedim ki istiyorsan kızkardeşin seninle gelsin ben arkadasımla farklı kuaföre giderim.Kocaman insanlarız bu tür şeylere mi takılacağız.kızkardeşinde kendince haklı felan. Kimse ilerde damat kendi kardeşini götürdü gelinin kardeşini götürmedi felan demesin. Yok hayır sen olmalısın yanımda dedi o daha 20 yaşında biraz da yaşında dolayı öyle. ben saç ve makyajdan iyi anlarım hatta gelin hep der görümcem yanımda kafam rahat ona güveniyorum. Ben bana düşeni yaptım söyledim ama sizce ne yapayım başka bir kuaför ayarlayım mı arkadasım ve kendim için?ilerde bir şey olur söylerler felan kimseyle bu tür muhabbetlere girmek istemiyorum
İyi de kardeşi de gelsin. Tabi ki gelinin kardeşi gider.

Bence arkadasiniz farkli bir yere gidebilir, ben olsam alinmazdim durumu bu sekilde anlatabilirsiniz. Guvendiginiz kuzeniniz arkadasiniz falan varsa ona emanet edin zaten alti ustu kuafor ya.

Bence arkadasiniz farkli bir yere gidebilir, ben olsam alinmazdim durumu bu sekilde anlatabilirsiniz. Guvendiginiz kuzeniniz arkadasiniz falan varsa ona emanet edin zaten alti ustu kuafor ya.
500 km uzaktan gelen arkadsımı asla başka bir gruba dahil etmem. Ha bu arada düğün oldu sorun cözüldü zaten kuaföre rica minnetle hep beraber gittik 😂😂

Kuaför parasını verdikten sonra yapar bence. Arkadaşın kendi cebinden yaptırsın saçını. Gelinin kız kardeşi haklı bence. Gelin de ayıp etmiş yani.

Kuaför parasını verdikten sonra yapar bence. Arkadaşın kendi cebinden yaptırsın saçını. Gelinin kız kardeşi haklı bence. Gelin de ayıp etmiş yani.
Düğün oldu bitti ve hep beraber gittik arkadaslar 😂Uzaktan gelen bu düğün için gelen arkadasıma asla kendi cebinden para ödetmem ödetmedimzaten.Ayrıca düğünün tüm hazırlıklarını gelinle beraber ikimiz yaptık (gelinlik, kınalık gelin çiçeği kuaför fotoğrafçı ve bir sürü şeyde çok çok yardımcı oldum ki gelin hep söyledi görümce olmasaydı çok zor olurdu, bizi bizden daha çok düşündü belirtti hep sağ olsun. o yüzden beni yanında istedi aman neyse oldu bitti artık 😄😄

X