Dügün tarihim dün belli oldu

NohutluPilav

:))))))))))))))))))))))))
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2007
8.246
7
evet arkadaşlar dügün tarihim dün belli oldu 01 02 2009 yani şubat takaydirigubbakcemile2
kışın ortasında nasıl olacak sa artık hakkımdan hayırlısı:Saruboceq:

ARKADAŞIM gelin şalı işlet şimcikten nası olsa kimse görmeyecek tarlatanın altına da kalın don giy güldügünü görür gibiyim donarsın heste olursun walla

Ay ın çok önemi yok cnm sadece birazcık üşürsün onu da şık bir boleroyla halledersin.Herşey gönlünce olsun.Sevgiler...

ARKADAŞIM gelin şalı işlet şimcikten nası olsa kimse görmeyecek tarlatanın altına da kalın don giy güldügünü görür gibiyim donarsın heste olursun walla

jartıyerimi havludan yaptırıcam sıcak tutar kış günü........şal degilde cnm mini kürk ayarladım ben şimdiden çok şirin:lepi:

allah tamamına erdrsın cnm artık düğün fotolarını goruruz demı

darısı basıma adımı ayakkabının altına yazmayı unutma yııllardr bı işe yaramadı ama olsun sen genede kursun kalemle kucucuk bı zarif yaz emı :roflol:

allah tamamına erdrsın cnm artık düğün fotolarını goruruz demı

darısı basıma adımı ayakkabının altına yazmayı unutma yııllardr bı işe yaramadı ama olsun sen genede kursun kalemle kucucuk bı zarif yaz emı :roflol:

allahım sen biran önce şu böcügün kısmetini aç yarabbimmmmm:Saruboceq:
:teytey::teytey::teytey::teytey:

canım hayırlı uğurlu olsun..benimde kesin değil ama ocak,şubat gibi olucak düğünüm..ve bende o soğukta ne etcem diye düşünüyorum..donucam anlıcannn..

bende sadece soğuklarda evlenicek olan benim sanıyodum yalnız değilmişim :)
Allah hayırlı uğurlu etsin..

canım hayırlı uğurlu olsun..benimde kesin değil ama ocak,şubat gibi olucak düğünüm..ve bende o soğukta ne etcem diye düşünüyorum..donucam anlıcannn..

bende sadece soğuklarda evlenicek olan benim sanıyodum yalnız değilmişim :)
Allah hayırlı uğurlu etsin..

ayyy vallahi şimdi çok mutlu oldum bende sadece bizim gibi deliler kışın evlenır diyodum nişanlıma ama yanlız degilmişiz daha dogrusu deli degilmişiz:lepi:
valla o sogukta netcez bilmiyorum balayının bile tadi çıkmıcak belkı ama olsun kocişlerimiz bizi ısıtır be canım....:roflol:

ayyy vallahi şimdi çok mutlu oldum bende sadece bizim gibi deliler kışın evlenır diyodum nişanlıma ama yanlız degilmişiz daha dogrusu deli degilmişiz:lepi:
valla o sogukta netcez bilmiyorum balayının bile tadi çıkmıcak belkı ama olsun kocişlerimiz bizi ısıtır be canım....:roflol:

canım ne balayısı benim evden çıkmaya niyetim yok kaydirigubbakcemile3
o soğukta nereye gidicez bilmiyorum -tatlicadiarzu-

hayırlısı napalım canım yaa bizede böyle kısmetmiş..

ee peki nasıl hissediyosun kendini..ben hem çok mutluyum hemde hüzünlü senağlama
çünkü gurbet gelini oluyorum malesef

annem el oğlu için değermi demeye başladı..düğün yaklaştıkça..canım annem üzülüyo tabi Şeniz
hele babam çaktırmamaya çalışıyo ama çok hassaslaştı bana karşı :teselli:

ama nişanlımı çok seviyorum :asigim:..Allah herkese nasib etsin inşallah bu güzellikleri
yaşamayı

tebrik ederim canım Alllah bir yastık da kocatsın. Umarım hep mutlu bir beraberliğiniz olur.a.s.

canım ne balayısı benim evden çıkmaya niyetim yok kaydirigubbakcemile3
o soğukta nereye gidicez bilmiyorum -tatlicadiarzu-

hayırlısı napalım canım yaa bizede böyle kısmetmiş..

ee peki nasıl hissediyosun kendini..ben hem çok mutluyum hemde hüzünlü senağlama
çünkü gurbet gelini oluyorum malesef

annem el oğlu için değermi demeye başladı..düğün yaklaştıkça..canım annem üzülüyo tabi Şeniz
hele babam çaktırmamaya çalışıyo ama çok hassaslaştı bana karşı :teselli:

ama nişanlımı çok seviyorum :asigim:..Allah herkese nasib etsin inşallah bu güzellikleri
yaşamayı

tabi bende de hüzün var ama bir gün gidecegiz cnm ama senin ki gurbet zor ama allahınm evinde o kadar mutlu etsin ki (herkezi) babaocagını aratmasın
ben mutluluyum çünkü çok zor aşamalardan geçerek buraya kadar geldik ve şimdi dügün için şafak sayıyoruz rabbim her genç kıza bu mutlulugu yaşatsın bende nişanlımı çok seviyorummmm:teytey::teytey:

X