Piercing, Hızma dudak piercingi lütfen :(

morBalik

I believe in pink.
Kayıtlı Üye
2 Mart 2011
591
33
kızlar aşırı sardım tam olarak şu yere piercing düşünüyorum bana bi yardım edin çok acıyor mu bakımı çok zor mu :KK43: ve burası ne diye geçiyor??

$hole-in-chin-piercing-2.jpg

Dudak altıdır herhalde. Yemek yerken yutarsın arkasını o ne öyle...

Son düzenleme:
kızlar aşırı sardım tam olarak şu yere piercing düşünüyorum bana bi yardım edin çok acıyor mu bakımı çok zor mu :KK43: ve burası ne diye geçiyor??

Eki Görüntüle 1108939

Bende buranın biraz daha altında yani çenede vardı. Çok acımadı. Hatta hiç acımadı denebilir. Ve çok çabuk iyileşti. Gargara yapıyodum iyileşene kadar her gün.

Sonrasında göbeğimi de deldirdim. İşte o acıdı :KK70: ama değer onu seviyorummmm:21:

Canım benim dudağım senelerdir delik. En son 3-4 ay önce sol altı deldirdim. Hiç bir acı yok 1 saniye hissediyorsun delinince o kadar. bendehiç alerjik birşey şişme falan olmadı. krem kullandım Fucudin di sanırım. bir kaç gün. hiç sıkıntı olmadı.

Sadece çıkartmamaya bak. Ben okula giderken kullanıyordum üzerine yara bant yapıştırıyordum hocalar görmesin diye :KK4: Bir kaç gün takmadım anında kapandı..

Deldir. Acı konusuna gelirsek o kişiye göre değişiyor. Açıkçası ben hiç hissetmedim acısı hemde 2 kere ayni yeri deldirmistim. Hijyenik bir yerde deldirmeye dikkat et ayrica verilen ilaçları ve gargaralari düzenli kullan 1ay kadar sonra rahat edersin

X