Piercing, Hızma dudak piercing yaptıranlar ?

Ben dudak altına yaptırdım iki gün önce. Şuan için tek sıkıntım yemek yerken arkasının dişime takılması.Umarım bu durum düzelir yoksa çıkarıcam.Onun dışında görünüm olarak güzel. yüzüne yakışacak yerine taktırabilirsin.Bence göbekte çok güzel duruyor ama onun iyileşme süreci ve mikrop kapma ihtimali daha yüksek diye biliyorum.

Merhaba.
Ben dudağımın sol yanını deldirmek istiyorum ve halka olarak kullanacağım sanırım.
Bilgisi olan var mı?
Bir de izmirde deldiren varsa ve memnunsa nerede yaptırdı acaba?
Zararları ne?
Piercing delikteyken deliğin kapanma olasılığı ne?
Lütfen acil cevap alabilir miyim?

Merhaba.
Ben dudağımın sol yanını deldirmek istiyorum ve halka olarak kullanacağım sanırım.
Bilgisi olan var mı?
Bir de izmirde deldiren varsa ve memnunsa nerede yaptırdı acaba?
Zararları ne?
Piercing delikteyken deliğin kapanma olasılığı ne?
Lütfen acil cevap alabilir miyim?[/öncelikle merhaba ben dudağımı beş gün önce deldirdim. delinirken normal iğne yaptırır gibi bir acı hissediyorsun. sonrasındada ne bir acı nede bir şişlik olu.ve kesinlikle ilk deldirdiğinde halka olarak kullanma çünkü özellikle ilk iki hafta temizliği çok önemli ve halkaların temizliği daha zor. zararlarına gelirsek , deldirmeden önce deldireceğin yerde kılcal damar olup olmadığı ışıkla kontrol edilmesi edilmez ve kılcal damarın üzerinden delinirse çok daha fazla acı ve kanama olur. temiz bir yerde yaptırmazsan her türlü mikroba açık olursun. birde kıyafet değiştirirken çok dikkat etmelisin çünkü kolaylıkla takılabilecek biryer. onun dışında şuana kadar bir zararını göredim.

ben bikaç ay önce bi arkadaşıma deldirdim. bi problem yaşamadm. zaten iğneleri falan tek kullanımlık, yani yanında kişiye özel açıyo. deldikten sonra bakımını güzel yaparsan bi sorun yaşamazsın. bi süre sonra senin bi parçan oluyo, takmadığn zaman eksikliğini hissediyosun. iyileşme sürecide kişiden kişiye değişiyo galiba. benimkiler çabuk iyileşti mesela.

Dün piercing taktırdım ve çok rahatsız oldum çıkarmak istiyorım çıkarırsam milrop kapar mı ne yapmalıyım çıkardığım zaman nasıl bakım yapmalıyım

Benim dudagim delik ve cok memnunum. Göbekte çok güzel duruyor ama çok iyi bakman lazım ve bana sorarsan her yerimi deldiririm ama sadece göbek deldirmem:))

Dudağımda burnumda kaşimda var..kas en kolay iyileseni dudakta 3 ghaftaya toparlıyor

Evet en kolay iyileşen kaş kaşımda iki tane var ve iyileşmeleri 1 gün filan sürdü. Alt dudağımda da var iki tane gayet kolay iyileşiyor alt dudaktakiler şuan ortadakini kullanıyorum ama 2-3 yıl olmasına ramen diğeri kapanmadı ama üst dudakta cok sorun yasadım ve cıkardım. göbeği hic tavsiye etmiyorum 2 defa deldirmek zorunda kaldım yara olmadan iyileşti hemen ama zamanla arasındaki deri inceliyormus gibi geldi bende hemen cıkardım

Yaklasik 3 aydir dudagimda piercing var gayet rahat. Ilk iki hafta mikrop kapmamasi icin tuzlu su ve batikonla temizledim suan hicbir sorun yok. Ilk deldirdiginizde uzun barli takin sonra istedigizi takabilirsiniz

Eklentiler

• PhotoGrid_1480012451140.png
    PhotoGrid_1480012451140.png
    356,2 KB · Görüntüleme: 225
Merhaba yardımcı olur musun bende dusağımın üst köşesini deldirdim ve dudak içindeki vidası oturdu ve kızardı orası çok rahatsız etmiyor ama normal mi acil yardım

Deldireli ne kadar oldu? Icte kizariklik varsa normaldir deri vidanin oturdugu yerden hafif silinmis ve kizarmis gibiyse aci yoksa normaldir

Yok acı yok biraz içine çökmüş sadece hafif kızarık daha 5 gün oldu taktıralı

O normal bisey benim de oyleydi. Uzun barli bir piercing takabilirsin ilk 2 hafta alisana kadar sismesini engeller. Hatta piercingi taktirdigin yere degistirt kendim takamazsin yeni olsugu icin kapanabilir deligi. Ben aylardir hic cikarmadim 5 dk bile. Bir de yemekten once ve sonra agzini mutlaka tuzlu suyla calkala ki mikrop kapmasin

O normal bisey benim de oyleydi. Uzun barli bir piercing takabilirsin ilk 2 hafta alisana kadar sismesini engeller. Hatta piercingi taktirdigin yere degistirt kendim takamazsin yeni olsugu icin kapanabilir deligi. Ben aylardir hic cikarmadim 5 dk bile. Bir de yemekten once ve sonra agzini mutlaka tuzlu suyla calkala ki mikrop kapmasin
Uzun taktılar zaten ilk zamanlar baya şişti ozaman hiç hareket etmiyordu şimdi baticonla temizliyorum günde iki kere biraz indi şişi normalse dudak içinin azıcık içine çökmesi çıkarmam hiç bakımını yapıyorum ama tuzlu su yapmadım hiç baticon yapıyorum sadece çokk teşekkür ederim yardımcı olduğun için

X