Dudak dolgusu

feelinggg

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2023
3
1
28
Bugün bir güzellik merkezinde dolgu yaptım ama sağ üst köşe çok fena şişti ne aşırı mor lütfen bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir misizce bu morluk ve şişlik normal mi

Eklentiler

• 20230313_205340.jpg
    20230313_205340.jpg
    82,6 KB · Görüntüleme: 3.494
Evet normal. Arnica krem kullanmanı öneririm eğer devam ederse acilden avil+decort iğne önermişti doktorum. Ben 2 defa vurdurmama rağmen geçmemişti sonra bi ilaç yazdı onunla şiş morluk tamamen inmişti. Geçmiş olsun bol su iç

Benim de aşırı şişmişti dolgunun ertesi günü.Ama böyle asimetrik sismemisti.Umarim kalıcı değildir.Dolgunuzu güzellik merkezinde yaptırmamanizı tavsiye ederim.Bu iş doktor işi

Benim de aşırı şişmişti dolgunun ertesi günü.Ama böyle asimetrik sismemisti.Umarim kalıcı değildir.Dolgunuzu güzellik merkezinde yaptırmamanizı tavsiye ederim.Bu iş doktor işi
Bugün daha iyi ama tabi ki şişlik devam ediyor ilk kez yaptırdığım içinde oldukça korktum sizin kaç gün içerisinde geçmişti şişlik.

Eklentiler

• 20230314_100344.jpg
    20230314_100344.jpg
    52,1 KB · Görüntüleme: 1.605
Evet normal. Arnica krem kullanmanı öneririm eğer devam ederse acilden avil+decort iğne önermişti doktorum. Ben 2 defa vurdurmama rağmen geçmemişti sonra bi ilaç yazdı onunla şiş morluk tamamen inmişti. Geçmiş olsun bol su iç
Bugün aldım kremi çok teşekkür ederim inşallah kısa zamanda da gecer :KK43:

anotomiyi daha iyi bilen birisi yapsın bundan sonra ben çeneme kadar morarmıştım yapanda plastik cerrahtı sonra baska bi yere yaptırdım noktasal morluk oldu inanmazsınız ama 1 senedir duruyor geçmeyince geçmiyor işte ama normal insanların geçer arnica güzel bi krem

Bugün daha iyi ama tabi ki şişlik devam ediyor ilk kez yaptırdığım içinde oldukça korktum sizin kaç gün içerisinde geçmişti şişlik.
Lütfen bana moral verin ben de bugün yaptırdım benim dudaklar simetrik şişti ama aşırı bu normal mi sizinki tamamen düzeldi mi pişman oldum eşim suratıma bakıp bakıp gülüyor. Ben de güleyim mi ağlıyım mı bilemiyorum 🥲

Merhaba ne kadar sürede ödem gitmişti ben de bugün yaptırdım heryeri şişti muntazam aynı bir ördek dudağı gibi 😁 aynaya bakamıyorum bana biraz moral verin lütfen

Merhaba ne kadar sürede ödem gitmişti ben de bugün yaptırdım heryeri şişti muntazam aynı bir ördek dudağı gibi 😁 aynaya bakamıyorum bana biraz moral verin lütfen
İlk dolgumun odemi 3. Gün gitti.İkincisininki sadece yapıldığı gün oldu.

arkadaşlar bana da yardım edin nolur. benim de üst dudak tek taraflı dudak içi ve bıyık bölgesi morardı. dudak dolgusunu bugun yaptırdım. juvaderm marka. buz kompresi yapıyorum nasıl geçirirm arkadaşlar pzt işe gitmem lazım bana da yardım edin kızlar

arkadaşlar bana da yardım edin nolur. benim de üst dudak tek taraflı dudak içi ve bıyık bölgesi morardı. dudak dolgusunu bugun yaptırdım. juvaderm marka. buz kompresi yapıyorum nasıl geçirirm arkadaşlar pzt işe gitmem lazım bana da yardım edin kızlar
Merhaba aynı durumdayım dudağım morardı bayağı koyu bir mor. Dolgu yaptıralı 5 gün oldu 3 gündüt arnica krem kullanıyorum bir değişiklik yok kaç güne geçer acaba yorum yapabilecek olan var mı ?

X