Dudak Makyajı Dudağımda Ruj Durmuyor !

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

theuglygoddess

You are mine ♥
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2010
3.221
33
Ne ruju sürersem süreyim sürekli dudağımla oynuyorum,yalıyorum.. E doğal olarakta ruj geçiyor. Ruj sürmeyide cok seven bi insanım. Ve niyeyse benim dudağımda rujlar topaklanıyor böyle kenarlara toplanıyor iç kısımlarda ruj kalmıyo sinir oluyorum. Acaba markalardanmı kaynaklanıyo bilmiyorum ama 4-5 ayrı marka denedim şu zamana kadar. Hepsinde de öyle oldu. Eğer benim gibi bu tür şikayeti olan birileri varsa nasıl bi ruj kullanabileceğimizi ve napabileceğimizi burada tartışırsak sevinirim. :26::KK31:

Ne ruju sürersem süreyim sürekli dudağımla oynuyorum,yalıyorum.. E doğal olarakta ruj geçiyor. Ruj sürmeyide cok seven bi insanım. Ve niyeyse benim dudağımda rujlar topaklanıyor böyle kenarlara toplanıyor iç kısımlarda ruj kalmıyo sinir oluyorum. Acaba markalardanmı kaynaklanıyo bilmiyorum ama 4-5 ayrı marka denedim şu zamana kadar. Hepsinde de öyle oldu. Eğer benim gibi bu tür şikayeti olan birileri varsa nasıl bi ruj kullanabileceğimizi ve napabileceğimizi burada tartışırsak sevinirim. :26::KK31:

Kansızmıyım nedir bilmem dudaklarım normalde çok renksizdir.
Her an elimde yada cebimde rujla gezerim.
Çünkü ruj en fazla 15 dk durur dudağımda.
Normalde elim hep dudağımdadır yada dudaklarımı yalarım vs ama bunları yapmadığım zamanlardada ruj durmaz dudağımda.
Benimde sorunum bu :KK43:
Kadınlar olarak ne kadar dertliyiz hiç sorunumuz bitmiyor:KK43:

Normalde elim hep dudağımdadır yada dudaklarımı yalarım vs ama bunları yapmadığım zamanlardada ruj durmaz dudağımda.

Ah canım aynıyız yaa. Oynamasam bile durmuyor ruj dudağımda. Hele böle mat yada kuru rujlar süremiyorum asla. Acayip topaklanıyo ve gidiyo. Şimdi kremsi ruj arayışındayım. En iyi kremsi duruyor tabi oda bi yere kadar :KK43:

Benimde olur bazen maalesef çok itici bir görüntü veriyor.
O yüzden ruju sürdükten sonra üstüne pudra sürerim ve tekrar rujla üstünden geçerim.

bende bu sorunu yasıyorDUM artık herkesin çokça beğendiğii bi görünümü elde etmiş durumdayıımm
hemen ne yaptığımı açıklayayyyım. dudaklarına peeling yapman gerekiyor bunun içinde 1tatlı kaşığı bal ve 1 tatlı kaşığı toz şekere ihtiyacın var karışımı yuvarlak hareketlerle 1-2 dk masaj yaparak dudağına sür ve ılık suyla durula.
makyaj yaptığın sıradada dudağına önceden muhakkak pudra sür daha sonra üstüne rujunu sür canım :KK16:

Son düzenleme:
Kesinlikle şu ruju tavsiye ederim :) istediğin kadar dudağınla uğraş çıkmıyor,
m8B2U.jpg

mat ruj öneririm kızlar her zaman mat kullanırım ve bütün gün dudağımda kalır nasıl sürdüysem aynen öyle
mantık olarakta öyle mat ruj dudakta sabitleniyor ama kremsi olanlar kaygan oldugu icin dudakta dagılıp kayboluyor:KK53:

Tv de görmüştüm. Ruj sürmeden önce kulak çöpü ile nemlendirici sürün üstüne ruj sürün.....Denedim işe yarıyor :KK34:

Benim ancak ruju sürecek vaktim olduğundan kalıcı ruj kullanıyorum 4-5 yıldır aynı rengi hem de; max factor nude serisi 14 numara. Ama bugunlerde çok dertliyim ruj stoğum bitti ve bulamıyorum üretimden kaldırılmış. Beni görenler hasta mısın diye soruyor Dudak rengimi farklı görünce o derece benimle bütünleşmişti yani. Şimdi aynı kalıcılıkta ruj arıyorum.

mat ruj öneririm kızlar her zaman mat kullanırım ve bütün gün dudağımda kalır nasıl sürdüysem aynen öyle
mantık olarakta öyle mat ruj dudakta sabitleniyor ama kremsi olanlar kaygan oldugu icin dudakta dagılıp kayboluyor:KK53:

Aksine mat rujlar bende topaklanma yapıyor, kremsiler daha düzgün duruyor.

Tv de görmüştüm. Ruj sürmeden önce kulak çöpü ile nemlendirici sürün üstüne ruj sürün.....Denedim işe yarıyor :KK34:

Denicem bakalım, işe yararsa yazarım burayada..

bende bu sorunu yasıyorDUM artık herkesin çokça beğendiğii bi görünümü elde etmiş durumdayıımm
hemen ne yaptığımı açıklayayyyım. dudaklarına peeling yapman gerekiyor bunun içinde 1tatlı kaşığı bal ve 1 tatlı kaşığı toz şekere ihtiyacın var karışımı yuvarlak hareketlerle 1-2 dk masaj yaparak dudağına sür ve ılık suyla durula.
makyaj yaptığın sıradada dudağına önceden muhakkak pudra sür daha sonra üstüne rujunu sür canım :KK16:

Bunuda denicem, saol canım..

Önce nemlendirici sürdüm üzerinede ruj sürdüm, evet uzun süreli normal bi şekilde ruj dudakta kalıyor ama bi müddet sonra yine toplaşıyor kenarlara. :26:

iyice temizliyoum
kuruluyorum
nemlendirici sürüyorum (burt bees)
dudak kalemi sürüyorum
ruju uyguluyorum
kalıcı olsun diyorsam pudralıyorum

Rujun altına kalem ve ruju sürdükten sonra üzerini pudrayla sabitleyebilirsin. Bunun dışında kikonun bir tarafı sabitleyici olan rujları gerçekten önereceğim türden kalıcı

Farmasi kalışı ruj kullanmandınmi

X