Dubai Paylasim Alani(Tanisma)

tannem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2007
7
0
hanımlar merhaba,
önümüzdeki hafta Dubai ye gidiyorum. Daha önce giden yada orada yaşayan arkadaşlar varsa bana bilgi verebilir mi? Ne yapılır,ne giyilir ,nereden alışveriş yapılr,şu anda hava sıcaklığı nedir ? vs. Hatta yapılmaması gereken şeyler varmı dır??
:1yes2:
Şimdiden teşekkürler

hanımlar merhaba,
önümüzdeki hafta Dubai ye gidiyorum. Daha önce giden yada orada yaşayan arkadaşlar varsa bana bilgi verebilir mi? Ne yapılır,ne giyilir ,nereden alışveriş yapılr,şu anda hava sıcaklığı nedir ? vs. Hatta yapılmaması gereken şeyler varmı dır??
:1yes2:
Şimdiden teşekkürler

mrb tannem ..ben dubai de yasiyorum ...su an burasi cok sicak ..bol bol gezersin .:) tatile geliyorsun galiba ...yani burdan sana nasil tarif edeyim ki nereden alis veris yapacagini :)cok yer var ....Ülkenin ve Dubai'nin yol ağı çok iyi durumda. Her yerde tabelalar var. Yol kaybetmeniz diye bir şey söz konusu değil.iyi vakit gecirecegin eminim ..turkiyede nasil giyiniyorsan burdada oyle giyinebilirsin ..bir ayrim yok evet seriatla yonetiliyor ama kimse kimseye karismaz ..burj al arab i mutlaka gor ...ulkenin baskentinide gormeni tavsiye ederim :Abu Dhabi ....baska sorun olursa ben buralardayim ...sevgiler...

zepp çok teşekkür ederim. Seyahat tarihim ertelendi ama önümüzdeki günlerde kesin olacak. Çok merak ediyorum orayı ,başkenti de mutlaka gezeceğim.İlgine tekrar teşekkürler.

selam canım orda bir arkadaşım var orası sıcak bir ülke şeriat olarak yönetiliyor ama yabancılara karışılmıyor türkiyeyle 2 saat arası var zaten zeep arkadaşımız sana ayrıntılı bilgi vermiş iyi geçer tatilin arkadaşım sevgiyle kal..

Link Silinmiştir. otobus duragı
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir. Link Silinmiştir. Link Silinmiştir. Link Silinmiştir. yapay plaj

Link Silinmiştir. Link Silinmiştir.
ben bayıldım dogrusu umarım sızlerde begenırsınız

ınsallah bızlerede gıtmek nasip olur boyle resımlere deılde kendılerıne bakarız hayran oluruz

çok güzel yerler şimdi orda olmak vardı. ümit kalbimizde susmayan geveze bi kuştur.

evet guzel :) gittim buraya ama herseyin dogali guzel ..
yapay adi uzerinde ...

ben dubai de yasiyorum ve bu yapay plaj resimleri buraya ait degil canim ...

amanın bowwwwwwwwwwwwww:1shok:
ne güzel yermiş yawwwwwwwwwwwww:asigim:
yelken otelde güzelmiş sahilleride.ama türkiyedede çok güzel yerler var canım şimdi hakkını yemiyelim memleketimizin.
zepp eline sağlık arkadaşım emeğine sağlık sayende dubaiyide gördük :1hug::çiçek::nazar:

rica ederim canim :)sengözlerimebaksanab

adamlar binaları asker gibi yanyana dizmiş,paylaşım için teşekkürler zepp:çiçek:

yapay kayak merkezine bayildim,,,, Allahim allahim güzel allahim, banada izin nasib et,,,, :1rolleyes: Zepcim ellerine, yüregine, gönlüne saglik icimi aydinlattin,,, yorgunlugum gitti birazcik,,,:emir_bebek::emir_bebek::

zepp harika bir yer burasııııı ,hep gitmek istedigim bir yerdir dubai, umarım bir gün gerçekleşir .

X