Dual plan ve subfasyal Meme Protezi

Hakikaten çok güzel olmuş sevindikce'ciğim ya çok özendim valla. Aylin hanım'a mail attım cevabını bekliyorum. Birkaç doktora daha mail attım bakalım karar vereceğim artık

Merhaba pinkberry; benim silikonum anatomik (yani damlaya benzeyen), damla silikonun sarkmaya sebep olacağı konusunda bilgim yok ama doktorum çok büyük protezler daha fazla sarkar dediydi, ağırlık sebebiylen. Sen kime olacaksın canım? Toplayacak mı yukarıya memeni??.sengözlerimebaksanab

merhaba elifnazz..aslında öyle çok sarkık sayılmaz sanırım abartıyorum biraz..yani doktorum,teomanbey, sarkmış olduğuğnu düşünmedi..ama subfasyel ya da dual plan hangisi olacak biliyorum..bu ikisinin farkları ne acaba biliyomusun ? bi de 180cc önerdi ben pek 180 duymuyorum buralarda herkes 250den başlıyo:))küçük mü olur acaba ..öle bisürü soru işareti işte:)))

vucut ölcünü bilmiyorum ama kucuk bi ölcü bence pişman olursun ... dual planda yarısı kasın altına yarısı kasın ustune gelecek sekilde yerleştiriliyor. subfasyel ise kas zarının altına yerleştiriliyor.

Sanırım teoman bey 180 cc ye takmıs bu aralar.Ne hıkmetse herkese 180 cc dıyo bencede pısman olursun eger ona olmak ıstıyorsan daha buyuk olsun dıye ısrar et cunku bende amelıyat olalı 1 ay oluyo banada 180 cc taktı ve gercekten kucuk dahada ınecegını dusunursek sankı operasyon gecırmemıs gıbı olucam :KK43: Pınkberry sakıncası yoksa sana ne kadar fıyat verdı acaba? Ve nerde olucan amelıyatını?

merhaba elifnazz..aslında öyle çok sarkık sayılmaz sanırım abartıyorum biraz..yani doktorum,teomanbey, sarkmış olduğuğnu düşünmedi..ama subfasyel ya da dual plan hangisi olacak biliyorum..bu ikisinin farkları ne acaba biliyomusun ? bi de 180cc önerdi ben pek 180 duymuyorum buralarda herkes 250den başlıyo:))küçük mü olur acaba ..öle bisürü soru işareti işte:)))

Şekerim walla bana da küçük gibi geldi yaaa, bende 330 cc var b cup'ı zor geçtim. Benimkinin yarısı desem a cup' ı zor mu geçer acaba???? Bilmiyorum ki meme hiç var mı sende?? Belki meme dokun varsa yeterlidir. Benim alt kısımda az vardı meme, onu yukarı kaldırmak için dual plan yaptı doktorum. Ayrıca görüşmeye gittiğimde Aylin hanım bana 2 yıl öncesine dek küçük meme yapıyordum 250-275 cc koyuyordum, ama kadınların büyük meme sevdiğini anladım demişti. 250-275 küçükse 180'i bilemiyorum artık.Yani yaptırdığımıza değmeli değil mi?

aynen oyle cnm a cup ı pek gecmıyo bıle ben dr a guvendım ve 180cc koydurdum cok pısmanımmmm.Sankı protez konulmus gıbı degılde bıraz dolgunluk geldı okdar.Yanı eskı sutyenlerıme hala gırıyorum oyle dıyım.

Üzüldüm farfarella ya , keşke memnun olsaydın şu andaki durumdan

benimki dual plan 195 cc. High profil 3. tip anatomik. Eskiden 70 AA iken su an 70 C. Benimde bu cc olayinda kafam karisiyor okudukca.

Eh arkadaşlar şükür kavuşturana yani. Pazartesi liposakşınımı yaptırdım ve meme protezimi taktırdım. 295 cc damla kasaltı yapıldı . Eh ben de protezliler kervanına katıldığıma göre göğsümü gere gere dolaşabilirim :))) 80 A cuptan C'ye çıkıcam sanırım, Bantlar açılıp drenler çekildi bugün. ılk defa memelerimle müşerref oldum. Gerçi benle ilgilenmediniz kırgınım biraz ama neyse hadi belki bugünden sonra ilgilenirsiniz. Senihatoran ve Elifnazz , sizlere Aylin hanımla tanışmama vesile olduğunuz için teşekkür ederim.

Çok sevindim canım iyi olmana , çoooookk geçmiş olsun:nazar:

gecmis olsun...iyi gunlerde kullan:)) eminim gun gectikce daha guzel olacak goguslerin.

Çok sağol sharman güzel dileklerin için, senin ne kadar oldu

ben yilbasindan once yaptirdim. cokta memnunum valla. fazla rastirmadim.dr uma guvendim. esimde bende begeniyoruz:)) sende aradn zaman gectikce iyice alisacak ve hic farkina bile varmamaya basliyacaksin.Guzel sutyenler giydikce aynanin karsisinda fazla kalacaksin...

ben yilbasindan once yaptirdim. cokta memnunum valla. fazla rastirmadim.dr uma guvendim. esimde bende begeniyoruz:)) sende aradn zaman gectikce iyice alisacak ve hic farkina bile varmamaya basliyacaksin.Guzel sutyenler giydikce aynanin karsisinda fazla kalacaksin...

eşin memnunmu bu durumdan yani kıvamından görüntüsünden çünkü erkekler pek sıcak bakmıyor malesef :çok üzgünüm:

eşin memnunmu bu durumdan yani kıvamından görüntüsünden çünkü erkekler pek sıcak bakmıyor malesef :çok üzgünüm:

Ben sansli kadinlardanim... Kocam icin oncelik benim mutlu olmam. Ben mutluyum oda cok mutlu. Herhangi bir sorun olmadi hatta espri konusu aramizda :))

Lalaracığım senin eşin mi istemiyor canım ya.

canım nişanlıma konusunu açtım içinde top gibi ne öyle yok doğallık en iyisiymiş felan dedi ama onu dinlemiyecegim beni anlamıyor oysaki yaptıranlar söylüyor hem görüntü hem kıvam olarak doğal diye ama onu inandıramıyorum

X