Dual plan ve subfasyal Meme Protezi

süpersin seniha yaa. Benim eşim de karşı koydu başta. Ama ben ne düşünüyorum bilio musunuz bu adamların hepsi bööle. Sevgili olsak hemen yaptırılırdı bu iş, karısı olunca ellerinden geleni mi yapıyolar yaptırmamak için annamadım. Yok artiz mi olcan, yok bikini giycen herkes sana bakıcak katil mi edicen ? Zorlan da olsa yaptırdım walla, bikini de giycem hiç umrumda değil . Sex hayatımızda darbe yok, yola devam....:kedi:

--------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar ölüyorum yarın ameliyatım var, kalbim duracak herhalde. Bugün Aylin hanımla 16.00'da randevum vardı (2 saat önce gidip Akmerkezi onlarca kez turladım). Sonunda Aylin hanımla buluştuk muayenehanesinde. Onu bu forumlarda okuya okuya sanki yıllardır tanıyormuşum gibiydi, hakikaten çok tatlı, çok olumlu, çok canayakın, ama herşeyden önemlisi bilgisini benim anlayabileceğim şekilde resimlerle, örneklerle anlattı. Valla kızlar burada anlatılan pekçok şeyin hatalı olduğunu öğrendim aynı zamanda. Meme altı kesi ile konmasına karar verdim, C cup istedim bakalım uygun olanı yerleştireceğim dedi. Neyse yarın ameliyat, heyecandan uyuyabileceğimi hiç sanmıyorum. Kendimi iyi hisseder , hissetmez size tekrar yazacağım. Ama bu sefer yazarken süper memelerim olacak inşallah. Bana şans dileyin, dua edin.

--------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar ölüyorum yarın ameliyatım var, kalbim duracak herhalde. Bugün Aylin hanımla 16.00'da randevum vardı (2 saat önce gidip Akmerkezi onlarca kez turladım). Sonunda Aylin hanımla buluştuk muayenehanesinde. Onu bu forumlarda okuya okuya sanki yıllardır tanıyormuşum gibiydi, hakikaten çok tatlı, çok olumlu, çok canayakın, ama herşeyden önemlisi bilgisini benim anlayabileceğim şekilde resimlerle, örneklerle anlattı. Valla kızlar burada anlatılan pekçok şeyin hatalı olduğunu öğrendim aynı zamanda. Meme altı kesi ile konmasına karar verdim, C cup istedim bakalım uygun olanı yerleştireceğim dedi. Neyse yarın ameliyat, heyecandan uyuyabileceğimi hiç sanmıyorum. Kendimi iyi hisseder , hissetmez size tekrar yazacağım. Ama bu sefer yazarken süper memelerim olacak inşallah. Bana şans dileyin, dua edin.

merhaba inşallah herşey yolunda gidecek ve atlatacaksın bol şans :teselli:

Hiç heyecanlanma Sevgiciğim, bir ılık süt iç yat, uyumasan da tyarın uyuyacaksın zaten stres yapma kendine. Hadi iyi haberlerini bekliyoruz.Öptüm. Yarın hastaneye gitmeyi unutma , yoksakaydirigubbakcemile

Çok sağolun kızlar yaaa, stresliyim süt kesmez, belki aslan sütü, dur bi deniyim walla. Artık sabah zor kalkarsam bilmiyorum, alarmları kurayım

inşallah hiç acısız sızısız kurtulursun sevgihanımcım. şimdiden hayırlı olsun sonuçları da yazarsın artık.

Kimderki senin ameliyat ne zamandı canım foruma pek takılamadım bu aralar?

Merhaba arkadaslar ben Hollandaya dondum. Gayet iyiyim, bugun gittim pansumanimi yaptırdım. Hepinizi optüm, Kimderki bugun ameliyattan cikmis olmalisin, umarim senin memislerde benimkiler gibi guzel olur. Gecmis olsun. Opuyorum.opuyorumnanaktan

Walla şu anda hepimiz memnunuz heralde senin gibi, tatlım öpüyoruz habersiz bırakma bizi. Biz iyiyiz Aylin hanımın yanındayız, sen biraz uzaksın maalesef

Buradayim seker , birakmam sizi, ben de kimderki'nin protezine acılan agzimi kapatmaya calisiyordum dakaydirigubbakcemile3

Buradayim seker , birakmam sizi, ben de kimderki'nin protezine acılan agzimi kapatmaya calisiyordum dakaydirigubbakcemile3

çok hoşsun sevgihanim :)) sana kaç cc konmuştu? belki görünüş olarak seninkinden küçüktür benimkiler

Arkadaslar bu dual plan uygulamasina ne zaman karar veriyor Aylin hanim, muayenede mi? Yoksa ameliyatta mı???? Benim memeler sarkık acaba bana ne yapacak?????

kızlar. subfasyal yani kas zarı altı yöntem sonucunu hiç görmemiştim .. gecenlerde barış çakırın uyguladıgı bir ameliyatın sonucunu gördüm..o da kas zarı altı ve damla protez uyguluyor. gercekten coook cook dogaldı.. gördüğüm en iyilerin içindeydi bence.

kızlar estetik yaptıran arkadaşlar ya meme ucu kesisi ile ya da meme altı kesisi ile silikon taktırmışlar.koltuk altı kesisi ile silikon taktıran yok mu aranızda?protezin koltuk altından yerleştirilmesi daha iyi olur gibime geliyo.doktorlar niye bu yöntemi tercih etmiyolar bileniniz var mı?

kızlar estetik yaptıran arkadaşlar ya meme ucu kesisi ile ya da meme altı kesisi ile silikon taktırmışlar.koltuk altı kesisi ile silikon taktıran yok mu aranızda?protezin koltuk altından yerleştirilmesi daha iyi olur gibime geliyo.doktorlar niye bu yöntemi tercih etmiyolar bileniniz var mı?

Valla Aylin hanimla maillestigimde sormustum. Koltuk altı sisen protezlerin konma yeriymis, normal protez konursa daha genis bir alandan gecirmek gerekirmis ve sonradan kol hareketleriyle yukari kacabilirmis protez.Hic kullanmamis ve asla kullanmazmis. Aynen maile bakip yazdim, bilmem artik.

arkadaslar ben de oldum ameliyatımı..bugun 3. günümm:KK43:(biraz da benim isteğimle 215 cc kondu ve dual planla yapıldı..şu an çok büyük duruyolar..benim göğüs dokum vardı az da olsa..şimdi çok büyükk ve yukarda duruyolar,böyle kalmaz di mi?ne kadar zamanda küçülüyo ve fark edilir şekilde küçülüyo mu..farfella doktorumuz aynı olduğu için senin iyileşme sürecini merak ediyorum..yardımınıza ihtiyacım var..ben bu arada liposuctionla beraber oldum bu ameliyatı..

pinkberry mrb.ben de 3 hafta önce kas altı 250cc taktrdm.senin de söylediğin gibi benmkilerin de ucu çok yukarıda duruyo ve baktığmda ztn normal göğüslere göre çok çok yukarıdn başlıyo.seninkiler indi mi nası olduu??keşke kas üstü yaptrsaydm yuvarlak dursa bile en azndan daha aşağıda olurdu göğüslerin diye düşünüyrm.

kızlarrr kas altına silikon yaptıranlardn biri bana resmini yollayabilir mi çok merak ediyrmm sizde nası duruyoo benm çok moralim bozk hala

X