Drosofila'nın diyet günlüğü

Drosofila

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2008
333
0
Arkadaşlar herkese merhabaa:KK3:
Ben 23 yaşında 1.74 boyunda ve 82 kiloluk şişkocuk bir kızımm ve üniversite öğrencisiyimm:) dün itibariyle spor ve diyete başladım
aslında spora 1 aydır gidiorum fakat düzensiz
size 1 ay önceki ölçülerimi yaziiim burda her hafta paylaşım yapııp durumumu bildircemm ve inşallah zayıflamak isteyenlerle beraber zayıflayıp yaza bomba gibi gireceğizz... :KK55:
Hedefiim 65-62 kg arası!!
göğüs: 95
bel:75
kalça:117
üst bacak:65 :KK5:
baldır : 42
üst kol : 27
bu arada yağ oranım yüzde 39 :KK5:
kas oranım yüzde 47 :KK54:

başka da hatırlayamıyorum şuan :KK5:
Haftaya Cuma da ölçümüm var o zaman size gene haber yazarım.. Bakalım

Buraya yazmak bana kilo vermekte yardımcı olacak ve benim gibi olanlar da katılırsa coook sevinirim:) birlikten kuvvett doğarr!!! Herkese tekrar merhaba

Eklentiler

• $20111127_165958.jpg
    $20111127_165958.jpg
    27,8 KB · Görüntüleme: 89
Son düzenleme:
Ben varım Cumartesi günleri yazalım kiloları .. Ben de 82 kiloyum
Yaza kesinlikle çıtır olmalıyımmmm

boyun çok uzunmuş kilon pek göze batmıyordur. başarılar dişiyorum

valla öyle bir batıyor ki kendi gözümee yağ oranım fazla olduğuu içinnnn :KK25:

Ben varım Cumartesi günleri yazalım kiloları .. Ben de 82 kiloyum
Yaza kesinlikle çıtır olmalıyımmmm

tamamm ben de aynı şekildee vıdıvıdı bu arada sen de tanıtırmısın kendiniiii :KK1:

34 yaşın da 82 kilocuk 1.60 boyundayım ama senin gibi
kalça , bel vs ölçmedim . 1 kızım var , çok fazla hobisi olan el sanatlarıyla
uğraşan biriyim. motive olmak için sürekli başarı öyküleri okuyorum
umarım bir gün ben de kendi başarı öykümü yazarımm.

34 yaşın da 82 kilocuk 1.60 boyundayım ama senin gibi
kalça , bel vs ölçmedim . 1 kızım var , çok fazla hobisi olan el sanatlarıyla
uğraşan biriyim. motive olmak için sürekli başarı öyküleri okuyorum
umarım bir gün ben de kendi başarı öykümü yazarımm.

bende 3-4 gün aynı sekilde diyete başlamadan sadece başarı öykülerini okudum ama o sırada da dikkat ediyordum
şimdi 3 gündür diyetteyim ve internette aratırsan bulursun "Leslie Sansone Walk" diye, evde yürüyüş imkanı yaratıyor onunla birlikte spor da yaparsan bence olur bu işş :)))
ben cok pis gaza geldim valla bu sefer olucakk!! :18:

bende 3-4 gün aynı sekilde diyete başlamadan sadece başarı öykülerini okudum ama o sırada da dikkat ediyordum
şimdi 3 gündür diyetteyim ve internette aratırsan bulursun "Leslie Sansone Walk" diye, evde yürüyüş imkanı yaratıyor onunla birlikte spor da yaparsan bence olur bu işş :)))
ben cok pis gaza geldim valla bu sefer olucakk!! :18:

tamam canım baktım evde spor , bende sana'' callanetics'' önereyim araştır, bakalım belki hoşuna gider.Bu sefer ben de çok
kararlıyım Buraya kilomu yazacak olmam da daha bir teşvik ediyor .

tabiki , cumartesi kiloları yazacağız ,

o zaman bende kendimden bahsedeyim size
26 yaşındayım 4 ay önce doğum yaptım hayatım boyunca hep kiloluydum sebebi tamamen beslenme yanlışlığı ve hareketsizlik bundan 5 sene önce büyük bir azimle 77 den 60 kg ye düştüm ve evlendim her sene biraz daha kilo alarak 86 ile hamile kaldım ve 105 ile doğuma girdim 4 ay sonra tekrar 85 kg yim yanlız evimde bilgisayarım yok şuanda cumarteside çalışmıyorum cumartesileri tartılıp pazartesi bildiririm kilomu olurmu...

selam benide aranıza alır mısınız? 26 yaşında 170 boyunda ve 86 kiloyum.evli ve 2 çocuk annesiyim. 95ten aşağı düşemiyordum:KK14: .bundan sonra pes etmek yok. taki 60 kiloyu görene kadar .zor olacak sabır gerekecek ama bu sefer pes etmek yok :KK20: .her zaman takipçiniz olacağım.:13:

o zaman bende kendimden bahsedeyim size
26 yaşındayım 4 ay önce doğum yaptım hayatım boyunca hep kiloluydum sebebi tamamen beslenme yanlışlığı ve hareketsizlik bundan 5 sene önce büyük bir azimle 77 den 60 kg ye düştüm ve evlendim her sene biraz daha kilo alarak 86 ile hamile kaldım ve 105 ile doğuma girdim 4 ay sonra tekrar 85 kg yim yanlız evimde bilgisayarım yok şuanda cumarteside çalışmıyorum cumartesileri tartılıp pazartesi bildiririm kilomu olurmu...

selam benide aranıza alır mısınız? 26 yaşında 170 boyunda ve 86 kiloyum.evli ve 2 çocuk annesiyim. 95ten aşağı düşemiyordum:KK14: .bundan sonra pes etmek yok. taki 60 kiloyu görene kadar .zor olacak sabır gerekecek ama bu sefer pes etmek yok :KK20: .her zaman takipçiniz olacağım.:13:

inş. zayıflarsın azimli ol

herkese toplu msj yaziim sürekli sisteme girebilecekseniz diyet takımlarından birisine katılmanızı öneriyorum en başta
ama gene de burda her pazartesi durumlarımızı paylaşabiliriz tabiki.. :KK24:

ama dediim gibi bir takıma girseniz cok daha sıkı kuralları olsa da sizn içn daha ii olacaktıır ben burda hergün paylaşım yapmayı unutabilrim ama mutlaka her hafta yazacağım!
herkese kolay gelsiiiinnnnnnnnnnn

benide aranıza alın:)
bende bugün karar verdim sömestriye kadar ne kadar vercem bakam.

24 yaşında üniversite öğrenciis, 1.68 boyunda 80 kiloyuuuum!!!

X