Dr. Turgay Karakaya'da kızlık zarı diktirdim evlendim

Daha önce

Yıkarken parmak sokup kontrol ediyorum anüse yakın ve sol yanda zar kalıntıları var ama önceden zaten genişti benim. Bide ben çift kat yaptırdım zor yırtıldı . Ama eşimde çok zorladı walla çatır çatır hissettim aklıma doğum geldi . Nelere katlanıypruz.
Ne kadardir iliski yasiyosun cift kat nasil hemen acildi ya sorun bende mi niye acilmadi benimki

Ne kadardir iliski yasiyosun cift kat nasil hemen acildi ya sorun bende mi niye acilmadi benimki
Ortada parmak girecek kadar boşluk bıraktı turgay bey adet kanı için. İyileşince parmakla kontrol edebiliyordum zarı. Orası 3 parça oldu ilk ilişkide çok kanadı, ilk günler dibe kadar inmedi yırtıklar sanki sonradan yırtılan yerler oldu çünkü acı ve birkaç damla kanama daha oluyordu ama 1 haftada tam açıldı senin yazılarını okumuştum zaten ama bende çok daha kllay oldu.

Ortada parmak girecek kadar boşluk bıraktı turgay bey adet kanı için. İyileşince parmakla kontrol edebiliyordum zarı. Orası 3 parça oldu ilk ilişkide çok kanadı, ilk günler dibe kadar inmedi yırtıklar sanki sonradan yırtılan yerler oldu çünkü acı ve birkaç damla kanama daha oluyordu ama 1 haftada tam açıldı senin yazılarını okumuştum zaten ama bende çok daha kllay oldu.
Anladim hayirlisi olsun

Biz inanmakta güçlük cekiyoruz inş gerceksindir çünkü bukdr kişiyi ümitlendirip haklarına girmek de ayrı bir günah bence. Boyle haberler duymak hepimizin istediği beklediği şeyler cunku ama madem buraları okudun okdr fake hesapları da zaten görmüşsündür oyuzden boyle düşünmemize de hak ver fotoğraf atamam demişsin senin tercihin tabiki saygı duyarım ama gerçek olduğunu savunacak da açıkcası hiçbir sey söylememişsin bu konuları es geçmişsin niyese Keşke daha öncelerde de buraya girip yazsaydın böyleyseler duymaya deneyim paylaşmaya burda herkesin cok ihtiyacı var çünkü

3 parça oldu derken nasıl birsey yani bu

Bende pek rahat olamadim yani nedense oh ne guzel gidecegim doktordan olumlu sonuç alan biri daha oldu vs gibi bi sevinç olmadi bende keşke daha önce yazsaydın herkez icin daha guzel umut verici olurdu umarim dogrudur bu kadar kişinin vebalini almak benim istemedigim birşey olurdu seninde olmayacagını düşünüyorum burda en ufak bi umuda dahi muhtaç insanlar var

Sorulacak herşeyi zaten sormuşlardı burada. Hangi doktora gidecem diye buraya sormadım. Burdaki en büyük sıkıntıyı diktirip evlenenlerin buraya geri dönmeye tenezzül etmemeleriydi. Olumlu sonuç alanları mumla aradım. Sakarya123 bana ilk ilham veren kız oldu sağolsun bebeği doğmuştur artık. Bende olumlu sonuç alırsam mutlaka yazacak buraya diye yemin ettim. Burdan aldığım bilgilerle hayatımı kurtardım . Bu mesajları borçluydum bu siteye gerçekten. Keşke her diktiren kız evlenince dönüp bilgi verse binlercesi bu sayfaları okuyor faydalansa ama işi biten sonuç alan umursamıyor geride kalanları. Oysaki doktorun muayenehanesinde birçok hasta vardı, ameliyat olmaya gelenler, kontrole gelenler. Binlerce kız zarını diktiriyor sonucu buraya yazan birkaç kişi. Ben borcumu ödedim.

İnş gerçeksindir yoksa buraya girip duygularımızla oynayana şahsen ben hakkımı helal etmiyorum :KK66: eger gerçeksen gözün aydın darısı hepimizin başına ama fincan kdr kanama bana da garip gelmedi degil okdr cok gelebiliyor mu yani ? Bunun dışında esnek kızlık zarı vardı demişsin ilk ilişkinde kanama olmamışmıydı ?

bende böyle evlenecekleri insanlara kazik atanlara hakkimi helal etmiyorum, nolacak simdi :süslü:

dikim nedeninizi bilmiyorum ama böyle detayli anlatinca esiniz adina gercekten üzüldüm.

Sorulacak herşeyi zaten sormuşlardı burada. Hangi doktora gidecem diye buraya sormadım. Burdaki en büyük sıkıntıyı diktirip evlenenlerin buraya geri dönmeye tenezzül etmemeleriydi. Olumlu sonuç alanları mumla aradım. Sakarya123 bana ilk ilham veren kız oldu sağolsun bebeği doğmuştur artık. Bende olumlu sonuç alırsam mutlaka yazacak buraya diye yemin ettim. Burdan aldığım bilgilerle hayatımı kurtardım . Bu mesajları borçluydum bu siteye gerçekten. Keşke her diktiren kız evlenince dönüp bilgi verse binlercesi bu sayfaları okuyor faydalansa ama işi biten sonuç alan umursamıyor geride kalanları. Oysaki doktorun muayenehanesinde birçok hasta vardı, ameliyat olmaya gelenler, kontrole gelenler. Binlerce kız zarını diktiriyor sonucu buraya yazan birkaç kişi. Ben borcumu ödedim.

cok önemli bir görevi yerine getirmis gibi yazip borcumu ödedim diyorsunuz ama en önemli seyi unutuyorsunuz, esinize dürüstlük borcunuzu nasil ödeyeceksiniz. insallah birgün kendine gercekleri anlatirsiniz.

"binlerce kiz zarini diktiriyor" demeniz ayri icler acisi.
sonucu buraya yazdiniz diye sizi ayakta alkislamami beklemeyin.
yaptiginiz sahtekarlik, baska birsey degil.

cok önemli bir görevi yerine getirmis gibi yazip borcumu ödedim diyorsunuz ama en önemli seyi unutuyorsunuz, esinize dürüstlük borcunuzu nasil ödeyeceksiniz. insallah birgün kendine gercekleri anlatirsiniz.

Bunlar sizi neden ilgilendiriyor ? Kimsenin ahlak dersine ihtıyacımız yok
Konusup kırıcı olmakta istemiyorum ama canımız nasıl isterse öyle hareket ederız:)
Kimse sizi dikkate almıyo ayrıca benim gibi diğer kızlarında içi çok rahat
Allahtan başka hıc kımseye vicdan yapacak degiliz ve dini boyutunuda arastırdık hic sorun yok bence sizi ilgılendırmeyen konular hakkındada yorum yapmayın :)

Son düzenleme:
Tuana599 Tuana599 Beni her ilgimi ceken konu ilgilendirir:KK68:
Siz benim yazdigimdan ahlak dersi cikariyorsaniz cikarin. Üzerinize alinmak sizin sorununuz,
bu benim sorunum degil, cünkü ben o yorumu yazan insana birebir alinti yaparak yazdim celistigi icin.
Sadece kendi adiniza konusun ve cephe olusturmayin.:duduk:
Herkesin vicdani kendi sorunudur.:mapus:
Biri birkac yerde üzerine basarak böyle bir konu acti diye ve diger böyle konu acmayan bu ameliyati olmus kisileri yerecek bir yorum yapmasi, kendi vatana millete cok hayirli bir is yapiyor gibi göstermesi beni rahatsiz etti.
Düzgün bir sekilde o kisiye yorumumu yaptim.
Siz üzerinize alindiniz. :KK47:
Bazi seyleri daha iyi anlamaniz adina acikliyorum. :KK66:

Senin bu insanlar üzerinde ne gibi bi hakkın olabilir de neyi helal etmiyosun ? Sen zarını koruduysan ne mutlu ama böyle beyin israfı da yapma ki bizlerin hakkını üstüne alma :KK66:
Ahahaha :KK70: senin ne gibi hakkın varmıs cidden ? Allahım yarabbim ya insanlar cok garip

Toplu cevap yaziyorum size cünkü mesajlariniz ikiz gibi.

1. Öncelikle "siz" diye hitap eden kisilere "siz" diye yanit verilir, bu bir görgü kuralidir.
2. Her konuda insanlar fikir belirtebilirler, cünkü herkes fikrinde özgürdür. Bunu bilmek icin kültürlü olmak gerekebilir.
3. Eger sadece okumak degilde en önemlisi anlamak gibi bir kabiliyete sahip olup birde bu kabiliyetinizi kullansaydiniz o sahsa karsi yazdigim mesaji anlardiniz. Anlamadiginiz icin size 3. kez aciklama yapayim, insallah anlama/algilama kabiliyetinizi bu sefer kullanirsiniz.
G Garen Önelikle insan bir sordu ardinca yeni cümlesinde nasil celisebilir önce kendinize bunu bir sorun.
Siz beyninizi ne gibi bilimsel konularda ilerletip biryerlere geldiniz cok merak ediyorum acikcasi kültür ve egitim seviyenizi, ama konunun dagilmamasi adina sormuyorum.
Tuana599 Tuana599 Toplumsal degerlerimizi ayaklar altina alip, sonrada o degerlere kendilerini sahip göstermeye calisip insanlari bu gibi ameliyat ile yaniltan insanlara toplumun bir bireyi olarak hakkimi helal etmiyorum deme hakkina herkes sahiptir. Bunu anlayabilmek icin topluma örnek biri olmak gerekir, herkesin tasiyacagi ve anlayabilecegi bir deger olgusu degildir.

Ben suna takildim yanlis anlama da iliski nasil kolay oldu bana oyle yazdin.. ne bileyim akin bey harun bey ebru hanima bile diktirenlerin iliskisi inanilmaz zor yirtildi seninki nasil kolay oldu? Foto konusunda da zaten özelden atcaktin yani buraya yayinlamiyoruzki hicbiriimiz zaten

Zaten siz alkislayin diye biz yazmiyoruz bu bir.
İkincisi tesekkurler bizi uyardiginiz icin ama bi dusunseniz keske biz kendimize bunu yapmak istermiydik? Biz delimiyiz? Biraz empati. Cevremiz mecbur birakti.
Vicdani boyutu da ben sadece Allahtan af dilerim esimden af dilicek degilim bunun icin.
Hic hos degil üslubunuz bunu bilin insan bu beşer şaşar...
Umarim hayatiniz boyunca bizi kinadiginiz icin bu tarz caresiz kaldiginiz bi olay yasamazsiniz o zaman bide gelip alayci bi üslupla size konustuklarinda tekrar gelin konusalim.

Bu arada ordan yanlis anlasilmis olabilir bu durumdan hicbirimiz mutlu degiliz buyuk bi pismanlik icindeyiz keske hickimse dusmese bu hataya. Ama hayatimiza devam etmeye calisiyoruz bi sekilde. Durumumuzdan ovünmuyoruz yani guzel bisey degil yaptigimiz.. ama siz de nolur anlayin erkekler mecbur birakiyo iste.
O ohlala

Bu arada ordan yanlis anlasilmis olabilir bu durumdan hicbirimiz mutlu degiliz buyuk bi pismanlik icindeyiz keske hickimse dusmese bu hataya. Ama hayatimiza devam etmeye calisiyoruz bi sekilde. Durumumuzdan ovünmuyoruz yani guzel bisey degil yaptigimiz.. ama siz de nolur anlayin erkekler mecbur birakiyo iste.
O ohlala

Bence bu tarz kişilere kendimizi anlatmak zorunda değiliz ve zerre kadar iyi niyetle yapılmış bir yorum olduğunu da düşünmüyorum..
O kadar büyük sorunlar varki dürüst olunması gereken buna gelene kadar onları yadırgasınlar bir zahmet !!!
Allah pişman olup tövbe edin üzerini örtün diyo gidip millete yayın kendinizi reklam edin demiyo kaldıki erkeklerde sütten çıkmıs ak kaşık değil.
Hata bizde bu taz kötü niyetli insanları kaideye alıp cevap veriyoruz ..
Allahtan baska kimseye hak borcumuz yok kaldıki çogu kız tek bir kişiyle ve bir kez yasadı ve yanlışından döndü ama insanların bakış acısını bildikleri için bu kişiler kendinizi reklam edip herkese yayın herkesi huzursuz edin hayatınız mahvolsun diyorlar bu kadar açık ve net

X