Dr. Mehmet Özköse'ye ameliyat olmuş olanlar

mestraiona

Guru
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2014
35
12
Merhaba hanımlar. Birkaç hafta sonra meme büyütme ameliyatı olmak icin bugün Muğla-Fethiye Devlet Hastanesi'nde Dr. Mehmet Özköse'ye muayene oldum. Yalnız, devlet hastanesi doktoru olduğu için Instagram hesabında öncesi-sonrası fotoğraf yok. İnternet uzerinde de pek bir bilgiye rastlamadım. Bilgisi olan varsa yazabilir mi lütfen? Gergin bir süreç malum 🥲

Merhaba, gözünüz kapalı ameliyat olabilirsiniz. Ben 1 ay önce oldum Mehmet bey’e ve çok memnunum. Ameliyat öncesi ve sonrası her konuda yardımcı çok iyi bir doktor. Son anda özel hastane randevumu iptal edip ona ameliyat oldum, cerrahi bilgisi tekniği gerçekten çok iyi.. Umarım sizin için de her şey çok güzel olur 🌺

Çok tesekkur ederim. 350 cc ve kas altı uygun gördü benim için doktor bey. Sizin nasil ilerledi süreç? Ölüyorum merak ve heyecandan 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😅

27-28 bin civarı imiş silikon, onu medikalciden alıyormuşuz. Hastanede ameliyat parası da 5-6 bin civarıymış ama benim ameliyat günüme kadar zam gelebilirmiş. Mart gibi olacağım. Herhalde 35'e falan gelecek toplam 😊

Benim 300 cc dual plan oldu ilk hafta biraz zor ama sonrası çabuk toparlıyor çok heyecanlı gerçekten ama sonuç güzel oluyor beklemeye değer ☺️
Merhabalar bende uzun süredir meme büyütme ameliyatı olmak istiyorum, ama özel fiyatları inanılmaz yüksek fethiye devlet hastanesi için öneri mesajlarınızı görünce çok sevindim. süreç nasıl ilerledi muayeneden hemen sonra gün vs verildi mi? hastane şartları nasıldı :) çok soru sordu ama yardımcı olursanız sevinirim :)

Merhaba hanımlar. Birkaç hafta sonra meme büyütme ameliyatı olmak icin bugün Muğla-Fethiye Devlet Hastanesi'nde Dr. Mehmet Özköse'ye muayene oldum. Yalnız, devlet hastanesi doktoru olduğu için Instagram hesabında öncesi-sonrası fotoğraf yok. İnternet uzerinde de pek bir bilgiye rastlamadım. Bilgisi olan varsa yazabilir mi lütfen? Gergin bir süreç malum 🥲
umarım çok güzel sonuç alır ve kolaylıkla atlatırsınız operasyonunuzu
ameliyat sonrası da deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim
en kısa sürede bende muayene olmak istiyorum mehmet beye

Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için. Umarım dediğiniz gibi olur. Hele bir ameliyat olayım her şeyi paylaşıcam 😁

Merhabalar. Böyle bir başlık olunca hemen tecrübemi eklemek istedim.
Mehmet Bey ile bugün meme küçültme işlemi için görüştüm. Muayene etmedi. Sadece süreçten bahsetti. Bu işlemi yapıyoruz fakat ücretli oluyor dedi. Üniversite ve eğitim araştırma hastaneleri hiç bir ücret talep etmeden sizi heyete sokup bu operasyona karar veriyorlar dedi. Ameliyatı kendisi yaparsa devlet hastanesinde çıkacak ücretin 25-30 bin TL civarı olduğu bilgisini verdi. Rakam benim için okey dediğimde ise şuan ameliyatlarda zaten Haziran ayına kadar dolu olduğunu, Mayısın ilk haftası gibi gelirsem Haziran sonrası için bir gün verebileceklerini söyledi. Özetle Mayıs ayında tekrar gideceğim doktor beyle detaylı görüşebilmek için.
Kendisini hiç tanımadan, sadece internetteki yorumları okuyarak gittim ve gayet nazik, kibar, sakin ve anlayışlı bir hekim ile karşılaştım. Şimdilik aktaracaklarım bu kadar. Görüşmek üzere.

X