Dr. Hasan Fındığa meme küçültme ve protez ameliyatı olacaklar yada olanlar☺️

Merhaba, 400 cc var bende. Ben çok memnunum büyüklüğünden 😊 Kendi dokum da vardı. 400 cc ile istedigim büyüklük oldu. Önceden b cup dolgulu kullanıyordum. Şimdi D yada C cup kullanıyorum modeline göre. Tabi dolgusuz 😉
Benim dokum az. Boyunuzu kilonuzu ögrene bilirmiyim gerci ameliyat günü alındı vaz gecmek yok☺ama büyüklügünü merak ediyorum yani abartılımı durur göze cokmu batar diye korkuyorum😖

Benim dokum az. Boyunuzu kilonuzu ögrene bilirmiyim gerci ameliyat günü alındı vaz gecmek yok☺ama büyüklügünü merak ediyorum yani abartılımı durur göze cokmu batar diye korkuyorum😖
Siz de Hasan Fındık'a mı ameliyat olacaksınız? Mahsuru yoksa fiyat bilgisi paylaşabilir misiniz?

Canım, sen nasıl bir gögüs istiyorsun o önemli. Şu anki cup ölçün nedir? A cup, B cup?? Ne kadar büyümesini istersin?
450 cc ile 2 beden kadar büyür gögsün, öyle düşün. Meme dokun azsa abartı büyük olmaz tabiki korkma. Doktorunla iyice konuş, foto göster örnek olarak begendigin şekilleri göster. Ama gögsün e dikleştirme yapılmayacaksa toparlaması için uygun büyüklük takılması lazım tabi.

X