Dp nın en hafif ve efsane kokusu nedir?

kuvitgaliba

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2017
398
-611
29
Merhaba. Ben dp Parfum almak istiyorum ama en hafif ve en seksı ve agır olmayan bı koku önerisi istiyorum.

Internette bulamadım dp olduguna eminmsnz pekı
Bu parfümlerin muadillerini üretiyor DP. Gidip bu, bu, bu diye önerilerimizi denemek istediginizi soyleyeceksiniz. Birebir ayni koku olmuyor çoğu zaman. Kullanmadim ama muscent ve bargello icin cok iyi diyorlar. Bargello trendyolda var.

Bu parfümlerin muadillerini üretiyor DP. Gidip bu, bu, bu diye önerilerimizi denemek istediginizi soyleyeceksiniz. Birebir ayni koku olmuyor çoğu zaman. Kullanmadim ama muscent ve bargello icin cok iyi diyorlar. Bargello trendyolda var.
Bende bargellocuyum kokuları çok tutuyor baya baya nokta atışı yapıyorlar diyebilirim. :KK70:
Dp çok yağlı ciltte kalıyor, kıyafetlerde leke yapıyor.

Bende bargellocuyum kokuları çok tutuyor baya baya nokta atışı yapıyorlar diyebilirim. :KK70:
Dp çok yağlı ciltte kalıyor, kıyafetlerde leke yapıyor.
Bazen çok yogun alkol kokuyor. Çok basic kokular nokta atışı gibi oluyor. Mesela dkny be delicious. Zaten cok belirgin bir yesil elma kokusu. Arkadan hafifçe salatalık da geliyor. İlk notalari tutturmak bu yuzden zor degil. Kokuyu denerken birebirmiş gibi geliyor. Ama diger kokularda farklilik olabiliyor.

Bazen çok yogun alkol kokuyor. Çok basic kokular nokta atışı gibi oluyor. Mesela dkny be delicious. Zaten cok belirgin bir yesil elma kokusu. Arkadan hafifçe salatalık da geliyor. İlk notalari tutturmak bu yuzden zor degil. Kokuyu denerken birebirmiş gibi geliyor. Ama diger kokularda farklilik olabiliyor.
Bargellodan çok koku aldım aslında hiç alkol kokmadılar.
Sadece bazıları çabuk uçuyor. Koku içeriğine göre değişiyor.
Dp eşim kullanıyordu sevgiliyken aşırı kalıcıydı mesela o da dp seviyor :)

Ben buğday tenliyim senelerdir vazgeçemediğim ve tenime en uygun kalıcı olan DP nin c23 dur .

Bargellodan çok koku aldım aslında hiç alkol kokmadılar.
Sadece bazıları çabuk uçuyor. Koku içeriğine göre değişiyor.
Dp eşim kullanıyordu sevgiliyken aşırı kalıcıydı mesela o da dp seviyor :)
Mesajimin basina dp yazmam gerekiyormus. Yeni uyandigim icin baska bir anlam verecegini düşünmemistim. Alkol kokan dp demek istedim aslinda.🥰

C32 kullanıyorum yıllardır ne zaman sıksam kokumu sorarlar ☺️

Benim gibi fresh koku seviyorsanız bunun olabilir.
download.jpeg

Hangi parfüm canım o nasıl bi koku tarif eder misin?
Çiçeksi bir koku çok kalıcı ve asla sıkmıyor baharatlı da değil ne ağır ne hafif öyle söyleyeyim carolina herrera 212vıp altın sarısı bir şişe yorumlarına bakabilirsiniz

X