Piercing, Hızma Dövme ve piercing yaptırmak isteyenlerin sorularını cevaplayabilirim

sod

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2010
37
0
5 tane dövmem var 2 tanesi büyük baya, göbeğimde dilimde burnumda kulaklarımın üst taraflarında da 6 tane olmam üzere 9 piercingim var. (kulaklarımda toplam 6+6 12 delik var sadece üst taraflarda ki delikler piercing sayılıyor) merak ettikleriniz veya öneri almak isterseniz yardımcı olabilirm

yarın çene için gidicem bende iyi oldu bu konuyu açtığın canım nasıl acıo mu bide titanyum olması gerekiomuş sanırım piercing in nasıl anlıcaz ki titanyum olup olmadığını:44:

saol canım vala böle bi konu açtığın için..aslında bi çok yerede yazmıştım göbek piercing için ama tam tatmin olmadım..Bendede toplam 2 dövme,burun piercing var..ama göbeğimide deldirmeye niyetliyim çok istiyorum,hoş duruyo...Bi türlü cesaret edemedm ona...Deldirirken acısı..? Delim sonrası bakımı..? yardımcı olursan sewnrm canım

yarın çene için gidicem bende iyi oldu bu konuyu açtığın canım nasıl acıo mu bide titanyum olması gerekiomuş sanırım piercing in nasıl anlıcaz ki titanyum olup olmadığını:44:

titanyum çelik gibi paslanmayan demirler olması lazım ki mikrıop kapma canım fiyatı biraz daha yüksek oluyo 5-10 lira falan, zaten çoğu piercingci paslanan bi malzemeyle yapmayı göze alamaz bak taksimde pasajda yaptırmıştım ben adını unuttum yerin de aliağa caminin sokağını geçince ordaydı şimdi tam karşı ara sokağa taşınmış büyük camekanlı bi yer tavsiye ederim temizdi baya bide deldirirken dikkat et damaarına denk getirmesinler tatlım

saol canım vala böle bi konu açtığın için..aslında bi çok yerede yazmıştım göbek piercing için ama tam tatmin olmadım..Bendede toplam 2 dövme,burun piercing var..ama göbeğimide deldirmeye niyetliyim çok istiyorum,hoş duruyo...Bi türlü cesaret edemedm ona...Deldirirken acısı..? Delim sonrası bakımı..? yardımcı olursan sewnrm canım

canım rica ederim, inan öyle çok bi acısı yok ben anlamadım bile uyuşturma yaptırmamıştım üstelik, kalın deri olduğu için öyle çok acımıyo gerçekten de çok güzel duruyo özelllikle sallantılı piercingler. deldirdikten sonrada bepanthene ve batikon sürüyosun pamuk çöple günde 3 kez 15 gün sürüyo, ilk günler kızarıklar kabuklar hafif sızılar olur korkma, bide kıyafet giyip çıkarırken takılmamasına özen göster yeter

canım rica ederim, inan öyle çok bi acısı yok ben anlamadım bile uyuşturma yaptırmamıştım üstelik, kalın deri olduğu için öyle çok acımıyo gerçekten de çok güzel duruyo özelllikle sallantılı piercingler. deldirdikten sonrada bepanthene ve batikon sürüyosun pamuk çöple günde 3 kez 15 gün sürüyo, ilk günler kızarıklar kabuklar hafif sızılar olur korkma, bide kıyafet giyip çıkarırken takılmamasına özen göster yeter

saol canım bnmm..:)) temizliğine önem verirsem sorun kalmaz inşallah..bide cesaret toplayabilirsem ne ala..:KK70:

titanyum çelik gibi paslanmayan demirler olması lazım ki mikrıop kapma canım fiyatı biraz daha yüksek oluyo 5-10 lira falan, zaten çoğu piercingci paslanan bi malzemeyle yapmayı göze alamaz bak taksimde pasajda yaptırmıştım ben adını unuttum yerin de aliağa caminin sokağını geçince ordaydı şimdi tam karşı ara sokağa taşınmış büyük camekanlı bi yer tavsiye ederim temizdi baya bide deldirirken dikkat et damaarına denk getirmesinler tatlım

ben izmirdeyim canım :)

bende göbeğimi deldirmek istiyorum tabancaylamı deliyorlar iğneylemi pek bilgim yok bu konuda birde göbeğin kulaktan daha hijyenik bi ortamda delinmesi gerektiğini düşünüyorum bu yüzden nerelerde deldirmemi öneririsiniz kızlar yardımlarınızı bekliyorum:KK16:

bende göbeğimi deldirmek istiyorum tabancaylamı deliyorlar iğneylemi pek bilgim yok bu konuda birde göbeğin kulaktan daha hijyenik bi ortamda delinmesi gerektiğini düşünüyorum bu yüzden nerelerde deldirmemi öneririsiniz kızlar yardımlarınızı bekliyorum:KK16:

tabancayla değil elle deliniyor, ama acımıyor yani canın tatlılığına da bağlı :) tabi ki çok daha hijyenik bi yer olması lazım, isim vermek sitede yanlış olur heralde ama şöyle diyim canım sonuçta gittiğin yerin kalitesi titizliği mekandan ve çalışanlardan belli olur, bir kaç yere bak oturduğun yere yakın mesela taksim kadıköy bakırköy gibi yerler bağdat cad olabilir aklına yatan yerde yaptır

selam arkadaşlar,
bende aranıza yeni katıldım. konuyla alakalı olarak söyleyebilirmki aslında bende yakın zamanda gidip göbeğimi deldircem çok istiyorum yada bağımlılık yaptı bilemiyorum. benim kulağımda bitane var 7 sene oluyo deldireli mutlu mesut yaşıoruz hiç problem çıkarmadı. burnumu deldrdim yaklaşık 4 ay önce başta bişy yoktu ama 2 ay sonra bi baktım şişmeye başladı sivilceye benziyo ama değil et gibi bişy dün gidip fucidin pomad aldım gece yatmadan kullandım inşallah işe yarar ama küçülmüş gibi geldi bana :KK66: kaşımıda deldirmiştim çok fazla kullanamadım işe başladım o bakımdan çıkarmak durumunda kaldım bikaç defa toplarını takmadan gittim işe ama oladı şişti zaten çıkardım sonrada. şimdi göbeğe geldi sıra inşallah sıkılmam :KK1:

Selam bende dovme yaptirmak istiyorum baya buyuk bir kismi kemigin ustune deng geliyo o kisimlar cok acitomu diye duydum bu dogrumu, bi de kanama oldugu icin alkolluyken dovme yapiyolarmis bu dogrumu :) bi de son olarak su anda 10 kilo gibi bi fazlligim var simdi dovme yaptirsam kilo verdikten sonra sekli degisiyomu ya dakotu bir gorunum oluyomu? Simdiden tesekkurler

Selam bende dovme yaptirmak istiyorum baya buyuk bir kismi kemigin ustune deng geliyo o kisimlar cok acitomu diye duydum bu dogrumu, bi de kanama oldugu icin alkolluyken dovme yapiyolarmis bu dogrumu :) bi de son olarak su anda 10 kilo gibi bi fazlligim var simdi dovme yaptirsam kilo verdikten sonra sekli degisiyomu ya dakotu bir gorunum oluyomu? Simdiden tesekkurler

benim belimde bi dövmem var biraz büyük bişy itiraf etmeliyim ki bi hayli canım yanmıştı. bu işler kişinin acı eşiğine ve dövmenin büyüklüğüne göre değişir. Alkollüyken dövme yapmadıkları doğru alkol kanı sulandırıo o bakımdan dövme yapılırken kanama oluyo. bu arada eğer obez bi insan değilsen dövme için endişelenme derim ben :KK34: aşağıda yaptırdığım dövmenin resmini veriorum kızlar o bizzat bana ait

$SDC10197.JPG

Son düzenleme:
mrhaba canım bu konuyu açman çok iyi olmuş soracak çok şeyim var benim de:KK61:
ilk olarak her dövme bir kaç yıl geçtikten sonra yeşilimsi bir renk mi alıyor??
ben bizzat dövmecilik yapan kişilerin dövmeleri dışında yeşilimsi durmayan dövme görmedim. dövmeler ilk günkü gibi canlı durmaz zamanla ama siyah diye yeşil bir dövme taşımak istemem yahu.

mrhaba canım bu konuyu açman çok iyi olmuş soracak çok şeyim var benim de:KK61:
ilk olarak her dövme bir kaç yıl geçtikten sonra yeşilimsi bir renk mi alıyor??
ben bizzat dövmecilik yapan kişilerin dövmeleri dışında yeşilimsi durmayan dövme görmedim. dövmeler ilk günkü gibi canlı durmaz zamanla ama siyah diye yeşil bir dövme taşımak istemem yahu.

canım biraz solma oluyor ama bence o renk daha iyi çünkü çok koyu siyah yapay dövme gibi duruyor, ama istersen de rötuş yaptırıp karartabilirsin her sene üzerinden geçirirsin yeniden vs

aynen, fazlalığın varsa zayıflamadan yaptırma bence şekli bozuluyor bir arkadaşımın kolundaki dövme buruş buruş görünüyordu:96: 10 kilodan fazla vermişti o ama yine de bence zayıflamadan yapma.

Mrb ya bişi sorcam yardımcı olursanız?
ßende dün burnumu deldirdim acımadı sadece qözlerim yaşardı 2. gün bugun kızarıklık oluştu vede sanki hızma içe doqru qidio acaba delik büyüyo olabilir uyuyamıyorum içeri doqru qider felan die korktum :KK43:((((
yarın tekrar deldirdiğim yere qidip kendi hızmamı takıcam ltfn yardım :KK43:

göbek piercingi yaptrmayı düşünüyorum kaç haftada veya ayda geçiyo yarası ne kadar zaman sonra havuza girebilirim?

X