Dövme DÖVME SİLDİRMEK İSTEYENLERİN Önerileri, Soru ve Cevapları

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
arkadaşlar 1 hafta önce yaptırdım dövmemi ama ailemin haberi oladığı için tepki verdiler şimdi sildirmem gerekiyor.. ama nasıl yapacağımı bilmiyorum.. lazer kesin sonuç gibi duruyo ama maliyeti yüksek.. tca gerçekten işe yarıyormu yarıyorsa bunu nerden temin edebilirim ve nasıl uygulayabilirim.. bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim..

Başka bi yerde bu konuya cevap vermiştim hatta resim de eklemiştim. Q switch denilen lazer cihazı ile sildiriyorum ve sadece 3 defa gitmeme rağmen şu an dövmem gölge gibi görünüyor. Peeling vs ile uğraşmayın. Zaman ve para kaybı. Seanslardan sonra bolca bepanthen ve bactroban kremlerden sürdüm. En üste de güneş kremi. güzelce gazlı bezle de kapattım üstünü 3 gün boyunca. Hiç iz ya da kabarıklık kalmıyor iyi bakarsanız. İstanbulda flavius kliniğe, izmirde de necdet şişmana gittim.

izmirde lazer ile sildiren arkadaslar nerede sildirdiler acaba bilgilendirirseniz sevinirim

merhabalar. dün bu konuyu baya bi araştırdım, sildirmek istediğim dövmelerim var. nette bakarken ata nejat ertek isimli bir doktorun videolarına rastladım. show tv'de falan çıkmış. kadıköyde yeri, kullandıkları makina q switch lazer. fiyatlarını bilmiyorum lakin dövmelerimde çok büyük değil ama renkli, siyah dövmelere oranla daha fazla uğraştırırmış. haftasonu gitmeyi planlıyorum, ilk olarak ayak bileğimde ki üzerinde deneme yaptırıcam sonrasında memnun kalırsam daha görünen yerlerimdekileri sildirticem. bir sorun olmazsa umarım, paylaşırım burda. ayrıca bu doktor hakkında bilgisi olan var ise, bilgi verirse sevinirim.

Merhaba,
Ata Nejat Ertek'e gidebildin mi? Dövmen silindi mi? Cevap verebilirsen çok sevinirim....

Merhaba,
Ata Nejat Ertek'e gidebildin mi? Dövmen silindi mi? Cevap verebilirsen çok sevinirim....

ilk seansa gittim. koyu lacivert ve siyahtı dövmem. her ay gidicem, seansı 150 tl ve araştırdığımda genelde çok acı verdiğini yazmışlardı. burda iğne yapıyolar küçük küçük. 5 tane yedim heralde =) ve hiçbişey hissetmedim.
ilk hafta şişti baya, korktum acaba hata mı ettim diye, sonra ki hafta kabul bağladı ve kabuklar soyulduktan sonra dövmemin renginin baya açıldığını söyleyebilirim.
koyuyken, şimdi açık mavi oldu. çok memnun kaldım.
haftaya tekrar gidicem diğer seansa.

kızlar hiç tamamen dövmemden kurtulum diyen kişi yok mu?
bakın mesela hadisenin kolunda bir dövme vardı onu sildirdiğini sölemişti ve hiç iz yoktu yani yapan yapıyor demekki
lütfen bu konua bilgisi olan varsa paylaşsın
Benim kolumda ki izin üstüne de mükemmel bir vücut makyajı yapılınca hiçbirşey görünmüyor. Hadise çıplak teni ile çıkmadan bunu anlayamayız. Bence tv de gördüğünüz şeylerle kıyaslamayın maalesef iz kalıyor ve çok acılı bir süreç

ilk seansa gittim. koyu lacivert ve siyahtı dövmem. her ay gidicem, seansı 150 tl ve araştırdığımda genelde çok acı verdiğini yazmışlardı. burda iğne yapıyolar küçük küçük. 5 tane yedim heralde =) ve hiçbişey hissetmedim.
ilk hafta şişti baya, korktum acaba hata mı ettim diye, sonra ki hafta kabul bağladı ve kabuklar soyulduktan sonra dövmemin renginin baya açıldığını söyleyebilirim.

benim için resmen umut oldun bende o adamı araştırıyodum.Eğer mumkunse resim koyabilirmisin?

ben hannya tattoo die biryere sildiriorum dövmemi .dövmemi yapan kişinin çok derine yapmasına rağmen 2. 1.seansın sonunda bile rengi acıldı .bugün 2.seansımı yaptırdım . 3. seansta tamamen gidecegine eminim. bu stüdyo saglık bakanlığından da ruhsatlı.üstelik her seans basına para ödemiyorsun. sdc bikere ödüosun bitirme garantisi veriyorlar.avcılarda yeri.

Nerede bu dediğin yer?

kızlar profil resmime bakarsanız dövmemi görürsünüz 2009 yılında yaptırmıştım bi akıl üniversitede gerdanıma deli gibi pişmanım bugün lazerle sildirme tedavisine başladım 1. seansa gittim 2. seansta resimleri yollarım umarım iz kalmaz size detayları bildiririm doktor bana bir krem birde sprey verdi onlarda ikisi 170 tl lazer ilk için 250 tl sonraları 200 konuştuk ay 90 liraya yaptırmıştım şimdi bunla kurtulurmuyum diye dua ediyorum sonuçları size bildirir resimleri yüklerim dua ediyorum iz kalmasın diye amam doktor iz kalmayacağının ğarantisini verdi yaptığı işlemlerin resimlerinide gösterdi inanmak istiyorum başladık bakalım hayırlısı :nazar:

kızlar profil resmime bakarsanız dövmemi görürsünüz 2009 yılında yaptırmıştım bi akıl üniversitede gerdanıma deli gibi pişmanım bugün lazerle sildirme tedavisine başladım 1. seansa gittim 2. seansta resimleri yollarım umarım iz kalmaz size detayları bildiririm doktor bana bir krem birde sprey verdi onlarda ikisi 170 tl lazer ilk için 250 tl sonraları 200 konuştuk ay 90 liraya yaptırmıştım şimdi bunla kurtulurmuyum diye dua ediyorum sonuçları size bildirir resimleri yüklerim dua ediyorum iz kalmasın diye amam doktor iz kalmayacağının ğarantisini verdi yaptığı işlemlerin resimlerinide gösterdi inanmak istiyorum başladık bakalım hayırlısı :nazar:

nereye gittiğini öğrenebılırmıyım bu hafta ata nejat ertek'e gıdıcem yanlış bi karar vermekten cok korkuyorum.

nereye gittiğini öğrenebılırmıyım bu hafta ata nejat ertek'e gıdıcem yanlış bi karar vermekten cok korkuyorum.

Mecidiyeköy maya estetiğe gidiyorum dr nazan karakuş 2. seansa mart ortasında gidicem ilk seansta pek bir şey farketmedi sadece rengi çok hafif açıldı bnde kabuk bağlamadı su toplamadı ama ben yaptırırkende dövmeyi bu tip şeyler olmamıştı doktor olabilirde olmayabilirde demişti ama seni yanlış yönlendirmek istemem nazan hanım çok ilgili ama önerebilmem için verim almam lazım ama böyle bir acı yok hayatımda yaşadığım en büyük acıdır yani korkutmak istemem ama benim tam acıyacak yerde tabi:2::2:

Mecidiyeköy maya estetiğe gidiyorum dr nazan karakuş 2. seansa mart ortasında gidicem ilk seansta pek bir şey farketmedi sadece rengi çok hafif açıldı bnde kabuk bağlamadı su toplamadı ama ben yaptırırkende dövmeyi bu tip şeyler olmamıştı doktor olabilirde olmayabilirde demişti ama seni yanlış yönlendirmek istemem nazan hanım çok ilgili ama önerebilmem için verim almam lazım ama böyle bir acı yok hayatımda yaşadığım en büyük acıdır yani korkutmak istemem ama benim tam acıyacak yerde tabi:2::2:

Acıısı inan umrumda değil yeterki kurtulayım bundan ben bu haftasonu Ata nejat ertek'e gidicem yorumlarımı yazarım.

Acıısı inan umrumda değil yeterki kurtulayım bundan ben bu haftasonu Ata nejat ertek'e gidicem yorumlarımı yazarım.

mrb gittinizmi dediğiniz yere nerde orası bende sildirmek istiyorum 9 tane dövmem var ve iz kalmasını istemiorum ama kurtulmam lazım bunlardan önerebileceğiniz bi yer varmı çok acilll

mrb gittinizmi dediğiniz yere nerde orası bende sildirmek istiyorum 9 tane dövmem var ve iz kalmasını istemiorum ama kurtulmam lazım bunlardan önerebileceğiniz bi yer varmı çok acilll

Merhaba;
dermotec diye biyer sanırım gidemedim buhafta malesef hasta oldum ama mutlaka gidicem ve hafta hafta fotoğraf koyucam eğer giden varsa fotoğraf koysun lütfen görmek istiyor insan aşamalarını ve tam çıkartana rastlamadım hiç

Kızlar meraba.

Benim son zamanlarda dövmelerim fena halde gözüme batmaya başladı. 3 tane dövmem var, hepsi de sırtımda ve normalde bluz yakasından çok az çıkması haricinde görünmeyen yerlerde; ama çok severek yaptırmış olmama rağmen bana derin bir anlam ifade etmediklerinden ve zamanla "ne gerek varmış" demeye başladığımdan sildirmeyi düşünmeye başlaıdım bir süredir. araştırma yapıyorum ancak lazer sonuçları kişiden kişiye ve dövmeye çok değişiyor gibi görünüyor. sorun şu ki benim dövmelerimin 2si (2 tane kuş) malesef renkli, yani silinmesi çok daha zor siyah dövmelere göre. uzun vadede lazer veya asitle artık ne olursa derimi yakıp kalıcı iz bırakmak da istemiyorum. zamanında hevesimi aldım almasına ama şimdi keşke hiç uğraşmasaymışım demeye başladım. daha güvenilir olarak cerrahi işlem düşünüyorum, plastik cerrah veya dermatolog danışmanlığında. bu prosedür tam olarak nasıl işliyor bilmiyorum, dövmelerinden ameliyatla kurtulan ya da estetik cerrahiyle dövme sildirme konusunda bilgisi olan varsa bişeyler anlatabilirse süper olur. yaz sonunda sonbahar gibi doktorlara danışmaya gideceğim, ne işlem olursa olsun ertesinde güneşe çıkmasının iyi olmadığını duyduğumdan kış öncesi yaptırmak en iyisi gibi geldi. yorumları beklyorum.

Dövme ameliyat izi gibi durumlardan kurtulmak istiyorsanız,s.pazar sayfasında dogalurun isimli kullanıcının ürününü alın derim,kullandım çok çok memnun kaldım sevgiler.

dövmeni sildirebildin mi

dövmeni sildirebildin mi

hayır 1 kez gittim, diğer seansa bu aralar tekrar gitmeyi düşünüyorum ama iğnelerden korktuğumdan gidemedim, erteledim hep =)
1 seansa gitmeme rağmen ufak ufak açılıyo zamanla, ten rengimi görüyorum. tekrar gittiğimde yazarım.

Merhaba ben ankarada gop da bir plastik cerraha lazerle dövme sildirdim. Hiç iz kalmadan tamamen çıktı. Tabi tamamı siyahtı. Renkliyse nasıl sonuç verir bilmiyorum. Bu arada doktorum dövme silme işlemi iz yapmaz, dövme yapılırken oluşan hasar varsa, dövme çıktıktan sonra onlar kalır demişti. Bilginiz olsun

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X