Dövme dövme pişmanlığı :(

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
Benimde dovmem var bileğimde erkek arkadasimin adı yaziyor daha yaptıralı 15 gün oluyor yaptırmadan herseyi araştırdım nerde sildirirsen sildir mutlaka yanık izi gibi bir iz kalıyor hayatım ve cookkk acılı bir işlem olup dovmenin 3 katı para alıyorlar sen bence bi dövmeciyle görüş kapatma dövmesi yaptır başka çaren yok...

aynen bi görüşim belki çiçek kelebek bişeyler yapılabilir üstüne

acnelyse krem (6 lira) ya da tca asit (en az 50 lira) ile bu sorundan kurtulabilirsin.

bunlar cildi soyup alttan bebek gibi cilt çıkmasını sağlar ben sana acnelyseyi öneririm tca çok kuvvetli olduğu için yanık izi lekeler falan olabilir. ama acnelyseyi 2 gün kullanıp bir gün ara verirsen,yazın ara verirsen dövmen önce silikleşir soluklaşır çirkin bişey olur zamanla da silinir.uzun zaman alır ama en azından cildine zarar vermez leke yapmaz lazere 1000 lira civarı para vermezsin.sık sık nemlendirmen ve su içmen de gerek tabi.

eşimde adımı bileğine yazdırmıştı sevgililik dönemindeyken.dövmeciyle odaya girdiler ben dışarda bekliyordum "iyi düşündün mü geri dönüşü yok bu işin,ilerde ayrılırsanız sildirmeye kalksanda çıkmaz,çıkar deselerde izi belli kalır" demişti bende duymuştum ::KK35: yaptırırken iyi düşünmek lazım.çıkmama riski büyük olduğu için en iyisi üstünü kapatacak farklı bi desen yaptır.

sildirdikten sonra az bi iz falan kalırsa üstüne sevebileceğin yeni bir dövme yaprıtırsın. olmuo mu öyle :KK14::KK1:

acnelyse krem (6 lira) ya da tca asit (en az 50 lira) ile bu sorundan kurtulabilirsin.

bunlar cildi soyup alttan bebek gibi cilt çıkmasını sağlar ben sana acnelyseyi öneririm tca çok kuvvetli olduğu için yanık izi lekeler falan olabilir. ama acnelyseyi 2 gün kullanıp bir gün ara verirsen,yazın ara verirsen dövmen önce silikleşir soluklaşır çirkin bişey olur zamanla da silinir.uzun zaman alır ama en azından cildine zarar vermez leke yapmaz lazere 1000 lira civarı para vermezsin.sık sık nemlendirmen ve su içmen de gerek tabi.

tca duydumda acnelyse hiç duymadım ya bir bakıyım

Ayak bileğimde orta boyutta bir dövmem var.Çok saçma bir dövme.17 yaşımda yaptırmıştım tamamen bir hataydı.2 dövmem daha var onları çok seviyorum.Ama bu dövmeden nefret ediyorum desem yeridir.Sildiricem ama çok korkuyorum iz kalır diye 1 haftadır araştırıyorum iz kalmadan çıktı diyenler çok az.İstediği kadar pahalı olsun yeter ki düzgün şekilde çıksın of gerçekten çok moralim bozuk zaten bu yaz o dövme gözükmesin dye istediklerimi hiç giyemedim kışı beklemiştim ve şimdi tam zamanı ama korkuyorum :KK43: siz siz olun erken yaşta yaptırmayın dövme :KK43:

arkadaşlaar ben bağdat caddesinde bi güzellik okulu var orada yapıldığını duymuştum bende görüşmeye gittim ve deneme seansıyla başladılar gerçekten ilk seansta dövmem % 30 kısmı silindi diyebilirim şuanda 3.seansımdayım neredeyse silindi.isteyen olursa yazabilirler bana bilgisini veririm

Ayak bileğimde orta boyutta bir dövmem var.Çok saçma bir dövme.17 yaşımda yaptırmıştım tamamen bir hataydı.2 dövmem daha var onları çok seviyorum.Ama bu dövmeden nefret ediyorum desem yeridir.Sildiricem ama çok korkuyorum iz kalır diye 1 haftadır araştırıyorum iz kalmadan çıktı diyenler çok az.İstediği kadar pahalı olsun yeter ki düzgün şekilde çıksın of gerçekten çok moralim bozuk zaten bu yaz o dövme gözükmesin dye istediklerimi hiç giyemedim kışı beklemiştim ve şimdi tam zamanı ama korkuyorum :KK43: siz siz olun erken yaşta yaptırmayın dövme :KK43:
cover up yaptır dövmeni toparlat yani sevdiğin bir dövmen daha olsun :)

bunkrem hakkında baya olumlu yorum okudum ama fikrim yok denemedim ama en kisa zamanda denegecegim

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar pişman olduğunuz dövmelerden TCA ile kurtulun :KK70:
Bakın bu çocuk iyi silmiş...

Dövme silmek için % 70 Tca yerine % 50 Tca daha iyi olur hem daha ucuz hemde aşırı soyma işlemi yapmıyor

Daha önce kullanmadıysanız yüksek oranlı başlamayın.

X