İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Dolgun görünmesi için hangisi

Melek340634

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2020
19
7
40
Kızlar mrb aranızda yeniyim. Göğüslerim 75 ama dolgun görünmesini istiyorum. 165 boy ve 51 kiloyum. Alttan destekli sütyen biliyorum ama yandan desteklide varmıdır. Resimdeki gibi. Teşekkürler herkese

Eklentiler

• Screenshot_2020-06-20-14-37-15-417_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-06-20-14-37-15-417_com.android.chrome.jpg
    65,3 KB · Görüntüleme: 109
Her türlü destek şekli var da bu dolgunluk imkansız o ölçüde maalesef. 😬

Canim bu yandan destekli degil varmi yandan destekli bilmiorum ama push up dıye arat
Ben geçen gün penti den aldim full push up 3 al 2 öde seyi vardi.İcinde 2 dolgusu oluyor bunların istersen çıkarabilirsin de.
Aynı şekilde je cardin di galiba o markanın ve pierre cardin in de var ama en güzeli penti nin aşırı guzel duruyor dekoltesi🤙

Canim bu yandan destekli degil varmi yandan destekli bilmiorum ama push up dıye arat
Ben geçen gün penti den aldim full push up 3 al 2 öde seyi vardi.İcinde 2 dolgusu oluyor bunların istersen çıkarabilirsin de.
Aynı şekilde je cardin di galiba o markanın ve pierre cardin in de var ama en güzeli penti nin aşırı guzel duruyor dekoltesi🤙
Tamam canım. İlk işim penti ye bakmak olucak. Senin ölçün kaçtı güzel dekolte alabildin

Canım ne yaptın aldın mı sütyen ben de aynı sorunu yaşıyorum göğüs çatalı istiyorum oluyor aslında büyük gözüküyor ama sütyen çok sıkıyor busefer de askıları kısalttığımda. Hem rahat hem de dolgun göstericek bir model arıyorum

X