Dolgu yaptirdim ama...

Bubo

🧸
Pro Üye
15 Şubat 2018
2.383
8.478
Merhaba, dün ilk defa dolgu yaptirdim. Eve gelince baktim ki disimdeki siyahliklar duruyor.
Doktor tam temizlemeden uzerine dolgu yapmis. Bu normal mi? Yani o kadar oydu bunlari da almasi gerekirdi diye dusunuyorum.
Yeni bir disciye randevu aldim ama taaa ayin 17sine. O nedenle sizlere bir danismak istedim.
Fotograf ekliyorum.

Eklentiler

• Screenshot_20240108_220923_Gallery.jpg
    Screenshot_20240108_220923_Gallery.jpg
    33,6 KB · Görüntüleme: 44
Merhaba, dün ilk defa dolgu yaptirdim. Eve gelince baktim ki disimdeki siyahliklar duruyor.
Doktor tam temizlemeden uzerine dolgu yapmis. Bu normal mi? Yani o kadar oydu bunlari da almasi gerekirdi diye dusunuyorum.
Yeni bir disciye randevu aldim ama taaa ayin 17sine. O nedenle sizlere bir danismak istedim.
Fotograf ekliyorum.
Hayır bencede normal değil tamamen temizlenip yapılması gerekirdi. Sonuçta para veriliyor. İşini hakkıyla yapmalı. Tamamen temizlenmeliydi bence. Ama doktorun gereksinimi bilemiyorum.

Hayır bencede normal değil tamamen temizlenip yapılması gerekirdi. Sonuçta para veriliyor. İşini hakkıyla yapmalı. Tamamen temizlenmeliydi bence. Ama doktorun gereksinimi bilemiyorum.
Evet malesef hatali bir uygulamaymis.
Dun abime fotograf gondermistim, şansa onun da bugun dis randevusu varmis.
kendi discisine gostermis fotografi. Adam dolgu yapilacak yerdeki tum siyahliklarin temizlenmesi, piril piril olmasi gerekirdi demis. o siyahliklar curukse buyuk problem olur. Degilse sadece lekeyse bile lekeli kisim ilac tutmayacagi icin dolgu tam tutmaz demiş.
Nasil boyle bir sey yapar aklim almiyor. cok sinirlendim😡

X