Dolar konusundaki fikirleriniz???

yükselmezmi canım altınle endeksli zaten baksana altın artıyo o da öyle..En mantılısı.........................

doların altına endeksli olduğunu nerden çıkardınız? şu sıralar doların durumu ne olur ben de merak içerisindeyim düşer mi acaba? amerika kötü bi gidişat sergiliyo

arkadaşlar dolar bayağı yükselmiş bundan sonra nasıl olur? sizce dolarımı bozdurayım mı kenarda mı kalsın?

bunu bende düşünüyorum
zaten üç kuruş dolarım var abartısız dursunmu bozdurup ne yapayım diye

arkadaşlar dolarınızı bozdurmanın tam zamanı.hemen bozdurun ve 1 yıl vadeli hazine bonosu alın.çok karlı çıkarsınız.bu saatten sonra çok da yükselmez bence..

Bence 1.500 lere kadar çıkar ben beklemedeyim...

Kriz türkiyeyi vurmadı henüz inşallah vurmazda temennimiz o, bu kriz dünya çapında 1929 buhranı çapında bir kriz yüzyıllık bankalar battı batıyorda hala, doların hala yükseleceğini düşünüyorm gerçi ben birazını bozdurdum:KK43:

vurmadı mı?
siz belki memur olarak hissetmediniz ama biz ihracatciyiz bi gelin de gorun vurmus mu vurmamıs mi :nazar:

Bencede çok kötü vurdu hemde esnaf falan yıkılıyo ya siftahsız dükkan kapatıyorlar.....

yinede doların 1.50 den yukarı çıkacağını sanmıyorum

sadece gidere çalışır olduk.su-elektrik-doğalgaz-kira-benzin derken ne olucakk halimiz?kriz bizi daha çok fakirleştirdiii

Global ekonomilerin beklentilerden daha derin bir resesyona girebileceği beklentisinin dolara olan talebi artırmasıyla kurdaki artış sürüyor.

Bankalararası piyasada dolar kotasyonları 1,50 YTL'yi aşarak ekim 2006'dan bu yana en yüksek düzeyi gördü.

X