Dogumuma 3 hafta kala basima gelenler...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne yapayım nöbetçi mahkeme mi bulayım bu saatte? Ne kadar acımasızsın! Olayı sindirmeye çalışıyorum. 23 sene aldatılan ve en sonunda üzüntüden kanser olan bi annenin kızıyım ben, emin olun isteyeceğim en son şey anneme benzemek.

Gerekirse sokakta yatar kalkarım yine de ne evlatlarimi bırakırım ne de bana ihanet eden adamın yanında dururum!
Canım ya ben inaniyorum ki sen oyle bir sey varsa kesinlikle durmayacak birisin.
Umarim yoktur.
Ama sanki esin kadın profiliyle kendine bir hesap acmis ama bunu neden yapti acaba keske fevri davranmayip bekleseydin.
Umarim biran once cozulur bu mesele.

Keske buraya konu acmasaydiniz cok acimasiz yorumlar yapiliyor. Ama tavsiyem madem arkadasinin hesabi yaninizda arkadasini arasin sifresini istesin tekrar acin hesabi konusmalara vs bakin anlasilir zaten ne oldugu
Bende tam bunu yazacaktim konu sahibi

11 yıllık eşin.Yani bilemiyorum halinden davranışdan anlardın.Bak canım benim eşimin iş yerinde bi kaşar vardı.Kızı görür görmez anladım.Aynı birimdelerdi mecbur numaraları birbirlerinde oluyordu ama eşim bu kızdan hoşlanmamış numarasını vermemişti.Erkeklerle çok cıvık demişti.Neyse birgün otrurken mesaj geldi o kızdan.Ben şok kan beynime sıçradı.Önce sakin sakin mesa geldi dedim.Eşim aldı teli bu niye mesaj atmış dedi.Mesajğ dışından okudu.Kız sırf muhabbet açmak için işte sizin servisten filan kişi korona olmuş diye mesaj atmış.Mesajğ duyunca artık kendimi tutamadım.Küçük çaplı cinnet geçirdim.Ne alaka ya dedim hani numaran yokt vs vs.Sonra eşim teli aldı eline hemen bana iş dışında mesaj atmanızı doğru bulmuyorum numaramı silin yazdı.Ama öfkem geçmedi çarptım kapıyı çıktım.Baya bi sakinleştikten sonra aradı beni çağırdığı yere gittim.Sakince anlattı herkesin içinde filanca bey genel müdürden bilgi geliyor numaranızı verin atayım demiş.Eşim mecbur kaldım insanların içinde tersleyemezdim aynı birimdeyiz diye dedi.Sonra düşününce eşim hep bizimledir, içki yok sigara yok son kuruşa kadar evine harcar çocuklarına bana düşkündür.O konuyu kapattım.Belki eşin doğru söylüyor belkide birilerini stalk için açtı kapattı sana anlatamayacağını düşünüp öyle düşündü.Sakinleş ve eşini çağır ona içindekileri dök oda doğruları anlatsın.Söyle eğer başkası varsa ben aradan çekilirim de zarf at bakalım ne diyecek.Böyle işler sakinlikle çözülür.
Ne demis ki kız yahu corona olmus demis..
Bu nedir boyle kaşar filan..
Zaten esinizde kesin bulunmaz hint kumasidir..
Ne insanlar var ya..
Normalde yazmam ama tavirlariniz su yazdiklaniz cok cirkin..

Konu sahibi,bugüne kadar hiç birinin telefonunu alıp uzun uzun kullandınız mı?
Ben mesela hiç böyle bir şey yapmadım . Kimseye de alıp oynasın diye telefonumu vermem yani, YouTubeden video izleyecek çocuk değilse.
Ne mana ki ,çok mantıksız. Ki adam Rus sevgilisiyle konuşacaksa hemen bir mesaj atıp çıktım durumu olmaz ki, bir sohbeti sürdürecek kadar nasıl vermiş telefonunu ? Ayrıca bahsi geçen hayali arkadaş zaten o sırada dışarıda,evde değil. Yani kendi telefonundan da pekala girebilir. Yakalanma durumu falan yok eşine. Neden böyle bir zamanda sizin adamın numarasını istemiş?
yani arkadaşlık sitesine kaydolurken kendisine mail gelmesinden endişe edip arkadaşının mail adresini Verse 'haaa,yani,haklı olabilir' derdim ama bu güpegündüz yalan.
malesef ispat da edemeyeceksiniz, koca da maşallah, "yatakta basilsan inkar et" ekolunden bir adam .. böyle böyle şüpheyle yaşayacaksınız .. o yüzden bence ani tepki vermeden önce kendini ve bebeğini düşün. Kimse senden önemli değil,kocan bile.
şu zor zamanlarinda yanında olsun,sağlıkla doğumunu yap, kendini hazır hissedince yüzleşir,gerekeni yaparsın.
ama şimdi , gideceğin - sana bakacak biri de yokken gemileri yakmak en çok seni hirpalar bence

Kaşar diye tanımadığınız bir kadını yaftalamanız ne kadar doğru? Kadın bence gerçekten bilgilendirme amacı ile mesaj atmış. Konu sizin konunuz değil ama yorum yapmadan geçemedim. yaptığınız kocanızı bulunmaz hint kuması sanmak ve kadın olarak başka kadınları kaşar,orospu, basit diye erkeklerle cıvık olması gibi altı doldurulamaz bir sebepten yaftalamak. Ayıp.
En irite olduğum tip! Size %1000 katılıyorum.

Bizim kurumda bekar bir kız vardı.hepimizle neşeli konuşan, çokta güzel gülen pozitif bir kızdı. Yani nasıl anlatayım bıcır bıcır bir kız. Ben bayanım ama, kız benimle de konuşurken şen şakrak yani erkeğe özel bir durumuda yok.

Bir gün kurumun salonun da konser varken, kocası iş arkadaşımız olan bir preMsesi bu kızcağız görmüş ve karşılayıp onlara önlerden yer ayarlamış, bir süre muhabbet edip yanlarından ayrılmış.

Premses sonra ortalığı ayağa kaldırdı. Kızın ne kaşarlığı kaldı, ne cıvıklığı. Neymiş efendim kocası için yer ayarlamışta çok yılışıkmış.

Yemin ederim gına geldi bu tiplerden. Bazen sigara molasına çıkınca kahve alıp çıkıyorum. Bazen bu premseslerin kocaları da orda oluyor. Ya hu öcü gibi geri dönsen ayıp ve başka yer yok. Otursan ki normalde aynı kurumda çalıştığın insan ama malum kahve ve sigara var. Mithişş aşk ortamı (!)

Eşimin telefonuyla kadın hesabına giris yapılmış. Fakat sahte hesap mı gerçek mi bilemiyorum çünkü profili bulamadım, sanırım dolduruldu.
Giriş yapilmişsa nolmuş?
Hemencik kadinla flörtmü etmiş?
Belki öylesine merak etmiş olamazmi?
Bazen iş arkadaşlari birisinden konuşuyorlar merak edip bakiyorsun.

Ne demis ki kız yahu corona olmus demis..
Bu nedir boyle kaşar filan..
Zaten esinizde kesin bulunmaz hint kumasidir..
Ne insanlar var ya..
Normalde yazmam ama tavirlariniz su yazdiklaniz cok cirkin..
Sonrasında neden öyle dediğimi okudunuz mu?? Eşim bulunmaz hint kumaşı değil lakin ben kendimi öyle görüyorum doğrudur.Bebeğini kaybedeli 2 hafta olmuş kadının kocasına ısrarla numarasını isteyip sonra gayri resmi şekilde mesaj atan bir kadının iyi niyetliliğini asla düşünmem.Eşimin yanında bir sürü kız var ben gerici bir insan değilim hepsi mesafesini bilen düzgün insanlar.Eğer eşim karşılık verseydi ki bundan haberim bile olmazdı kadın kadının düşmanımı demiş biri ailemi çok güzel yıkardı.Eşim böyle birşeye izin vermedi başlatmadı.Bu ben eşime çok güvenirim asla yapmaz vs demek değil.Siz niye bu kadar rahatsız oldunuz??

Eşiniz size hesapta ne olduğunu söylemiş zaten;
"Kadın profiliyle o arkadaşının Rus bir bayanla mesajlastigini iddia etti."
Sizin ne dereceye kadar hakim olduğunuzu kestiremedi ve gerçeğin bir kısmını feda etti. Kadınların gebelik dönemlerinde erkekler biraz sapıtıyor. Sizin esiniz bunu flortlesme tadında bırakmış duruyor, ilerlemeden. Bence yüz göz olmayın, konuyu kapatın. Muhtemelen önemsiz bir kaç yazışmadır.
Konu sahibi bu mesajı begenmissin ama senin sorunun sence böyle bir olay yaşaman mi eşinin ne halin varsa gör modundaki tavrı mı ?

Sonrasında neden öyle dediğimi okudunuz mu?? Eşim bulunmaz hint kumaşı değil lakin ben kendimi öyle görüyorum doğrudur.Bebeğini kaybedeli 2 hafta olmuş kadının kocasına ısrarla numarasını isteyip sonra gayri resmi şekilde mesaj atan bir kadının iyi niyetliliğini asla düşünmem.Eşimin yanında bir sürü kız var ben gerici bir insan değilim hepsi mesafesini bilen düzgün insanlar.Eğer eşim karşılık verseydi ki bundan haberim bile olmazdı kadın kadının düşmanımı demiş biri ailemi çok güzel yıkardı.Eşim böyle birşeye izin vermedi başlatmadı.Bu ben eşime çok güvenirim asla yapmaz vs demek değil.Siz niye bu kadar rahatsız oldunuz??
Uyelegini pasif yapmissin ama yine de yazayim..
Güzel kadın guleryuzlu kadin olunca kiskancligindan ne yapacagini sasirmissin gibi geldi bana hepsi bu.
Senin gibi insanlara kesin kocami ayirtirdi gibi sacma sapan cirkin soylemler yapan kadinlardan hoslanmiyorum..
Bu nedir ya bi bitmediniz..
Bu kadar kolay mi insanlarin namuslarina laf etmek terbiyesizlik..

Kendim facebook açtım ve o hesabı buldum. Ta 2010 da paylaşımları var yani fake değil.

Kendim facebook açtım ve o hesabı buldum. Ta 2010 da paylaşımları var yani fake değil. Aktif bi hesapta değil ama 2010 ile 2015 arasi birkaç tane paylaşım var o kadar.
Profil resmi köpek, kapak resmi yok.

Sabah eşim o arkadaşıyla birlikte geldi eve, arkadaşı telefonunu açıp yazışmaları gösterdi, 28,29 aralik tarihlerinde hem bahsettiğim hesaptan,hem de farkli bi face hesaptan aynı anda mesajlar atılmış bir kadına.

Arkadaşının söylediğine göre eski sevgilisinin hesabiymis,ayrılınca şifresi onda kalmış. Ara ara da kullanmis bu tür şeylerde. Cok mahcup konuştu. Eşim ise yine aynı tavırda güven yoksa olmaz diyor,ben ise hiç kimseden özür dilemeyecek kadar kırgınım. Hala oturmadı bazı şeyler bilemiyorum.

Eşiniz arkadaşının işletmek için açtığını iddia etmişti
Evet öyle biliyormuş. Aynı kafes içinde çalışmislar o hafta, normalde farklı vardiyadalar ama o hafta yil sonu sebebiyle aynı sayım grubunda calismislar. İtfaiye kabini gibi düşünün üst raflara çıkıp sayım yaptılar. Dibimde çalıştığı için 5 dk ligina 2 kere verdim demişti.

Benimde tek aklıma gelen o şuanda. Hatta en mantıklısı o gibi duruyor.
Acaba sevgilisi falan degil de is yerınde birileri rica edip girmiş olmasın. Hani abi Benım telefondan giremedim senden girebilir miyim iki dk diye. Yani ama böyleyse de doğruyu söyleyebılırdı gayet mantıklı olurdu söylediği yalan daha sacma ve şüphe cekiyor. Arkadası kadın hesabı ile Rus kadınlarla ne konusuyor olabılır yani adam lezbiyen mi 🤔😑

Kendim facebook açtım ve o hesabı buldum. Ta 2010 da paylaşımları var yani fake değil. Aktif bi hesapta değil ama 2010 ile 2015 arasi birkaç tane paylaşım var o kadar.
Profil resmi köpek, kapak resmi yok.

Sabah eşim o arkadaşıyla birlikte geldi eve, arkadaşı telefonunu açıp yazışmaları gösterdi, 28,29 aralik tarihlerinde hem bahsettiğim hesaptan,hem de farkli bi face hesaptan aynı anda mesajlar atılmış bir kadına.

Arkadaşının söylediğine göre eski sevgilisinin hesabiymis,ayrılınca şifresi onda kalmış. Ara ara da kullanmis bu tür şeylerde. Cok mahcup konuştu. Eşim ise yine aynı tavırda güven yoksa olmaz diyor,ben ise hiç kimseden özür dilemeyecek kadar kırgınım. Hala oturmadı bazı şeyler bilemiyorum.
redvelvetcake redvelvetcake son durum bu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X