Deri ve Cilt Hastalıkları Doğumdan sonra kaldı (resimli)

Osirius

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Mart 2015
10.362
24.782
Arkadaslar dudagım doguma uc ay kala şişmeye ve çatlamaya başlamıştı bende kimsayal olmayan yağlarla nemlendiriyordum nemlendirmezsem daha da şişip çatlıyordu ve kanıyordu. Doğumdan sonra geçer sandım ama sürekli şu izler dudağımda çok rahatsız oluyorum. Nerdeyse beş ay olacak doğum yapalı ama hala aynı hafif koyu renkli bir ruj sürmeden dışarı cıkamıyorum. Kıme sorsam yoo bende olmadı ya da bende oldu ama dogumdan sonra gectı dıyor. Cıldıyeye gıttım sureklı nemlendırın dıyor. Ee zaten sureklı nemlendırıyorum hala geçmiyor. Bugün bebek mevlüdüne gittik gören dudağına dolgu mu enjekte ettin sanki bugün yapılmışta çıkmışsın gibi yara yara duruyor diyor. Çok dert sayılmaz ama sürekli rujla da gezemiyorum gezince de sorular malum iğne izi gibi duruyor. Yaşayan varsa yardımcı olursanız sevınırımEki Görüntüle 2544220

Yaşamadım. Ancak bal sürebilirsin düzenli bir şekilde. O da geçiriyor.

Herkeste farklı hormanol şeyler olabiliyor bende ilk hamile kaldığımda burun kenarlarım o kadar kızarmıştı ve kaşınıyoduki anlatamam çıldırıcak gibiydim gören gripmi oldun diyodu. Kaşıntı geçti şükür kızarıklık bazen geçiyo bazen geri geliyo. Bende sürekli nemlendirmeye çalışıyorum. Dudak peelingi yapabilirsiniz ara ara ölü derileri gittikçe renk farkı yok olur

X