Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Doğal göğüs büyütme

hayalkarakter21

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2021
2
0
24
Bu konuda ne yapmam gerektiğine karar veremiyorum şerbetçi otu hayıt vs. Kullanmalı mıyım bunların ileriye dönük olumsuz etkileri olur mu duyumlarıma göre çok da masum bitkiler değiller? o yüzden aklım karışık ayrıca spor yaparsam da daha da küçülecekermiş gibi geliyor (biraz yaptım da) 22 yaşındayım ve göğüslerim baya küçük :KK43:

Bu forumda okadar çok şey okudum ve hepsini hemen hemen denedimm. Geçenlerde okumadıgım bi konu vardı soya sütü mucizesi diye oda büyütüyormus. O konuya bç bayan yazmıs gögsü agrıyor bir hafta bengay adlı kremi sürmüş ve göğüsleri büyümüs 😂😂 onu bile denemeye karar vetdim soya sütünü de deneyeceğim birtek onlar kaldı 😂😂😂 bütün otları yağları denedim olmayınca olmuyor bacılar

Bebeğim hayıt tohumu da aldım haftaya onu içeceğim ama şerbetçi otu çayı bir işe yaramadı hayıt tohumu bakacağız yarayacak ki yalan dolan gibi geldi bana

Şöyle soylim ben anne olmak için çabalayanlardanim ve hayıt diye bı bitki hormonlara iyi gelir demişlerdi.
onu içtim bir ay ve benim memcikleri en az iki beden büyüdü.
Tecrübeyle sabit
Bebeğim hayıt tohumu da aldım haftaya onu içeceğim ama şerbetçi otu çayı bir işe yaramadı hayıt tohumu bakacağız yarayacak ki yalan dolan gibi geldi bana

Hepsi boş ayrıca hormonları bozuyorlar bide çörek otu yağı sakın sürme kıl çıkartıyor valla eskiden gene iyidi en azından beyazdı tertemizdi şimdi yağlardan siyah noktalar çıktı dekoltemde ince siyah tüyler çıktı arkadaşın dediği doğru olmayınca olmuyor. Ben doğumda yaptım emzirme dönemi bitince eskisinden de küçük oldu boşverdim artık

X