İğneli Epilasyon Doga igneli epilasyon

Merhaba ben Zeynep Hanım'ın yanındaki uzmana randevu alabildim. Buradaki konuşmayı tamamen okudum. Benim dikkatimi şu çekti. Sizin şahsınıza söylemiyorum. Zeynep hanım için aradığımda telefona bakan kişi bekleyen 200 kişi olduğunu o yüzden Zeynep hanıma veremeyeceğini, yanındaki uzmana verebileceğini söyledi. Ama siz ben 5 gün sonrası için hemen aldım yazmışsınız. Yani beni de Zeynep hanım almadı. Sizi eski müşterisi olduğunuz için almış sanırım , sizin adınıza sevindim. Yanındaki kişiye işlem yaptırmak istemiyorum ama kimseden alamadığım için mecburum. Yanındaki uzmanın ücreti de az ücret değil. Siz farkında olmadan bana Zeynep Hanım'ın aslında isterse kendisine randevu verebildiğini öğretmiş oldunuz teşekkür ederim.

evet zeynep hanim yeni randevu isteyenlere yogunum alamiyorum diyip yanındaki kişilere veriyormuş. Biri de başka baslikta yazmış 2 aylık sertifikası olan yeni kişiye vermiş randevuyu. Siz de zeynep hanima sorun kerametini. Biri de şehir dışından gittiği halde yanlış hesaplamışız 8 lira için borcunuz kaldi diye aradılar yazmış . Başka biri de faul bölgesini 2.5 saatte aldığını yazmış. Forumda yazıyor hepsi

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar son mesajın üzerinden zaman geçmiş ama Doğa İğneli Epilasyona gidenler süreçleri nasıl ilerledi? Memnun musunuz? Güvenilir mi? Tüylerinizden kurtuldunuz mu ya da başka bir yere mi devam ediyorsunuz? Yeni başlayanlar veya eskiden gidenler konuyu güncellerseniz çok iyi olur.

Merhaba arkadaşlar son mesajın üzerinden zaman geçmiş ama Doğa İğneli Epilasyona gidenler süreçleri nasıl ilerledi? Memnun musunuz? Güvenilir mi? Tüylerinizden kurtuldunuz mu ya da başka bir yere mi devam ediyorsunuz? Yeni başlayanlar veya eskiden gidenler konuyu güncellerseniz çok iyi olur.
Merhabalar ben kendisine yüzüm için başladım, şifremi unuttuğum için burayı güncelleme imkanım olmamıştı. İlk seanstan itibaren tam tur ata ata ilerlemesek de gerçekten etkisini görmeye başladım, tam olarak kaç seans gittiğimi hatırlamıyorum başta biraz sık gidiyordum fakat tüyler azaldıkça seans araları iyice azaldı, seans süresi de aynı şekilde. Yüzümde çoğu erkekten bile daha fazla kıl varken artık hiç yok desem yeri :) kendisi işinde çok titiz ve çok başarılı bir insan aynı zamanda çok cana yakın, kültürlü hoş sohbeti olan bir uzman ben kendisinden çok memnun kaldım açıkçası gözüm kapalı tavsiye edebilirim

Merhabalar ben kendisine yüzüm için başladım, şifremi unuttuğum için burayı güncelleme imkanım olmamıştı. İlk seanstan itibaren tam tur ata ata ilerlemesek de gerçekten etkisini görmeye başladım, tam olarak kaç seans gittiğimi hatırlamıyorum başta biraz sık gidiyordum fakat tüyler azaldıkça seans araları iyice azaldı, seans süresi de aynı şekilde. Yüzümde çoğu erkekten bile daha fazla kıl varken artık hiç yok desem yeri :) kendisi işinde çok titiz ve çok başarılı bir insan aynı zamanda çok cana yakın, kültürlü hoş sohbeti olan bir uzman ben kendisinden çok memnun kaldım açıkçası gözüm kapalı tavsiye edebilirim
Benim de yüzümde oldukça fazla kıl var ve artık kalıcı bir çözüm istiyorum ama daha önce iğneli epilasyon deneyimim olmadığı için çok tedirgin oldum. Burada bir çok yer hakkında yazılanları okuyunca insan emin olamıyor, burası hakkında da sadece sözlükte bilgi olduğu için daha çok kişiye ve gidenlere danışmak istedim en doğru bilgiye sahip olabilmek adına. Bir de iz kalıp kalmama konusunda çok ciddi çekincelerim var ama kendilerinden randevu alıp bekleyeceğim gidenlerde de iz konusunda bir şikayet yok sanırım. Cevabınız için çok teşekkür ederim.

Benim de yüzümde oldukça fazla kıl var ve artık kalıcı bir çözüm istiyorum ama daha önce iğneli epilasyon deneyimim olmadığı için çok tedirgin oldum. Burada bir çok yer hakkında yazılanları okuyunca insan emin olamıyor, burası hakkında da sadece sözlükte bilgi olduğu için daha çok kişiye ve gidenlere danışmak istedim en doğru bilgiye sahip olabilmek adına. Bir de iz kalıp kalmama konusunda çok ciddi çekincelerim var ama kendilerinden randevu alıp bekleyeceğim gidenlerde de iz konusunda bir şikayet yok sanırım. Cevabınız için çok teşekkür ederim.
Rica ederim ne demek umarım siz de en kısa sürede kurtulursunuz zor bir süreç ama tek kalıcı çözüm ne yazıkki

Doğa Hanım'dan bacak ve kol için randevu almak istiyorum ama devam eden müşterilerinden kaynaklı yoğun olduğunu yazmış. İki uzman olarak eğer aynı hızla çalışıyorsanız benim için farketmez dedim ama ikisi de doluymuş. Israrım üzerine beni sıraya aldı. Çok beklemeden başlamam lazım Ocak ayında yurtdışı planımız olabilir gitmeden birkaç seans yaptırmak istiyorum. Şu an gittiğim yere başlamadan önce de yazmıştım defalarca yazıp antipati oluşturmak istemiyorum. Şuan yüz için Süsen Hanım'a gidiyorum aslında memnunum yüzüm çok azaldı. Zeynep Polat'taki göz altımda oluşan iz sorunum da tamamen geçti sayılır. ( En az 1 yılda geçti ) Süsen Hanım çok tatlı işinin ehli biri ama son zamanlarda aldığım saatlere uyma konusunda biraz sıkıntı yaşıyorum. Kendi saatimde bekletilme durumu çok arttı. Ben de dakik olmak zorunda olduğum bir tempoda çalışıyorum. Saat sarkmalarını sorun etmeyecek daha geniş vakti olan ve yüz, koltuk altı gibi küçük alanlar isteyen hanımlar için Süsen Hanım'ı tavsiye ederim. Orada ben sadece Süsen Hanım'a işlem yaptırıyorum. Süsen Hanım yüz bölgesinde iyi ama bacak kol gibi yerler için elinin yavaş kalacağını düşünüyorum. Daha geniş alanlar için daha hızlı çalışan ve saatler konusunda daha dikkatli bir yer arıyorum. Doğa Hanım'ın sayfasında gördüğüm kadarıyla çok hızlı çalışıyorlar. Burada saatlere çok dikkat ettiği için eleştiren hanımlar olmuş, benim aradığım da saatleri sarkıtmadan çalışan bir merkez. Çünkü tüm günümüzü ona göre planlıyoruz. Ama kendisinden randevu alamıyorum. Doğa Hanım'a giden hanımlar bu konuda ne kadar yardımcı olabilirler bilemiyorum şansımı denemek istedim. Bir de gerçekten sayfasında paylaştığı gibi hızlı çalışıyor mu, o kadar kısa sürede azalma sağlıyor mu ? Zeynep Polat'ın 12-15 seans Süsen Hanım'ın 10-12 seans tutar dediği yerlere Doğa Hanım 7-10 seans diyor mesela bunu yaşadınız mı ? Süsen Hanım göz altımdaki ince tüyleri almaya gerek yok dedi ama ben onları da istemiyorum. Doğa Hanım sayfasında paylaştığı kadar ince tüylere çalışma yapıyor mu ? Cevaplandıran olursa şimdiden teşekkürler.

Kaç seansta biteceği seansların uzunluğuna göre değişir, eğer her seansta var olan tüylerin tamamına ya da büyük çoğunluğuna işlem uygulanırsa 7-10 seans hatta daha kısa sürede bile tamamen bitebilir ama seanslar kısa kısa alınırsa 30 seans da sürebilir bu tamamen randevunun kaç dakikalık olduğuna göre değişir bence. ince tüyler konusundaysa özellikle belirtirseniz rahatsız olduğunuz kısmı çalışır, ince tüylerde çalışmıyorum gibi bir tutumları yok bildiğim kadarıyla tabi bir fotoğraf atıp kendisinden görüş alabilirsiniz daha net olacaktır.

Kaç seansta biteceği seansların uzunluğuna göre değişir, eğer her seansta var olan tüylerin tamamına ya da büyük çoğunluğuna işlem uygulanırsa 7-10 seans hatta daha kısa sürede bile tamamen bitebilir ama seanslar kısa kısa alınırsa 30 seans da sürebilir bu tamamen randevunun kaç dakikalık olduğuna göre değişir bence. ince tüyler konusundaysa özellikle belirtirseniz rahatsız olduğunuz kısmı çalışır, ince tüylerde çalışmıyorum gibi bir tutumları yok bildiğim kadarıyla tabi bir fotoğraf atıp kendisinden görüş alabilirsiniz daha net olacaktır.

Teşekkür ederim başka bir merkezde iğneli epilasyona gittiğim için bu bilgileri biliyorum. Benim merak ettiğim Doğa Hanım'ın sayfasında paylaştığı sonuçlar aslında. Üç dört çalışma sonrası halini paylaşıyor neredeyse bitmiş oluyor. Paylaştığı çalışma süreleri baya iyi süreler. Gerçekten bu kısa seanslarla mı bitiriyorlar öğrenmek istediğim bu aslında. Yine de teşekkür ederim.

Merhaba siz Doğa hanımdan randevu alabildiniz mi ? Kendisine haftasonu için tekrar yazdım iki kişi çalışmalarına rağmen Şubat için verebileceğini söyledi. Benim Ocak ayına kadar birkaç seansa ihtiyacım var. Siz yer bulduysanız ne kadar süre beklemiştiniz ?

Merhaba siz Doğa hanımdan randevu alabildiniz mi ? Kendisine haftasonu için tekrar yazdım iki kişi çalışmalarına rağmen Şubat için verebileceğini söyledi. Benim Ocak ayına kadar birkaç seansa ihtiyacım var. Siz yer bulduysanız ne kadar süre beklemiştiniz ?
Merhaba, buraya yazmadan önce randevu alıp beklemeye ve araştırmaya devam etmiştim. Randevu zamanına kadar ilk defa işlem yaptıracağım burada daha önce yaptıranlardan fikir almaya çalıştım. Ben de üç buçuk - dört ay civarı randevuyu alıp bekledim. Başka bir yer ile karşılaştırma yapamam ancak gayet hızlılar ve şu ana kadar leke sorunum olmadı.

Merhaba, buraya yazmadan önce randevu alıp beklemeye ve araştırmaya devam etmiştim. Randevu zamanına kadar ilk defa işlem yaptıracağım burada daha önce yaptıranlardan fikir almaya çalıştım. Ben de üç buçuk - dört ay civarı randevuyu alıp bekledim. Başka bir yer ile karşılaştırma yapamam ancak gayet hızlılar ve şu ana kadar leke sorunum olmadı.

Siz randevu aldıktan sonra buraya yazdınız anladım. Peki bariz bir azalma gördünüz mü ? Sizce beklememe değer mi ? Aslında öğrenmek istediğim şu, vucudum yoğun, Doğa hanımdan alacağım randevuyu bekleyene kadar başka bir yerde işlem yaptırayım mı yoksa bekleyip ona mı yaptırayım ? Doğa hanımı instagramdan takip ediyorum. Gösterdiği kadarıyla çok hızlı çalışıyorlar. Başka bir yerde de maddi açıdan bir kayıp yaşamak istemiyorum. Daha önce gittiğim uzmanda yüzüm için bir seansı 8 saat sürdüğünden tekrar mağdur olmak istemiyorum. Şu an Süsen hanıma gidiyorum kalın tüylerde sorun yaşamadım memnunum ama ince tüyler için çok hızlı diyemem. Cevap verirseniz mutlu olurum 🙏🏻

Siz randevu aldıktan sonra buraya yazdınız anladım. Peki bariz bir azalma gördünüz mü ? Sizce beklememe değer mi ? Aslında öğrenmek istediğim şu, vucudum yoğun, Doğa hanımdan alacağım randevuyu bekleyene kadar başka bir yerde işlem yaptırayım mı yoksa bekleyip ona mı yaptırayım ? Doğa hanımı instagramdan takip ediyorum. Gösterdiği kadarıyla çok hızlı çalışıyorlar. Başka bir yerde de maddi açıdan bir kayıp yaşamak istemiyorum. Daha önce gittiğim uzmanda yüzüm için bir seansı 8 saat sürdüğünden tekrar mağdur olmak istemiyorum. Şu an Süsen hanıma gidiyorum kalın tüylerde sorun yaşamadım memnunum ama ince tüyler için çok hızlı diyemem. Cevap verirseniz mutlu olurum 🙏🏻

Ben ciddi bir azalma gördüm. Önce kalın kıllara çalışıldığı için şu an yüzümde neredeyse sayılabilecek kadar az kalın kıl var ama kademeli olarak ve seyrelterek devam edildiğinden ince tüylerim hâla olduğu gibi duruyor. Bu durum bile beni rahatlattı. İz konusu benim için çok önemli ve sürece ben de çok dikkat etmeye çalışıyorum bu şekilde bir sorun yaşamadım. Dakika kısmına çok dikkat ediyorlar. Instagram sayfaları nasılsa aynı o şekilde çalışıyorlar ve süreler de aynı verdikleri gibi oluyor. Bekleyip beklememe tamamen size kalmış benim içime sindiğinden ve o sırada görüştüğüm yerler de uzak tarihler verdiğinden istediğim yerde başlamayı bekledim. Bekleme süreci oldukça zor geçti çünkü tüylere hiç müdahale etmedim ama yapabilecek bir şey yoktu. Ben şu an gayet memnunum.

Ben ciddi bir azalma gördüm. Önce kalın kıllara çalışıldığı için şu an yüzümde neredeyse sayılabilecek kadar az kalın kıl var ama kademeli olarak ve seyrelterek devam edildiğinden ince tüylerim hâla olduğu gibi duruyor. Bu durum bile beni rahatlattı. İz konusu benim için çok önemli ve sürece ben de çok dikkat etmeye çalışıyorum bu şekilde bir sorun yaşamadım. Dakika kısmına çok dikkat ediyorlar. Instagram sayfaları nasılsa aynı o şekilde çalışıyorlar ve süreler de aynı verdikleri gibi oluyor. Bekleyip beklememe tamamen size kalmış benim içime sindiğinden ve o sırada görüştüğüm yerler de uzak tarihler verdiğinden istediğim yerde başlamayı bekledim. Bekleme süreci oldukça zor geçti çünkü tüylere hiç müdahale etmedim ama yapabilecek bir şey yoktu. Ben şu an gayet memnunum.

Cevap verdiğiniz için teşekkürler. Ben dün doğa hanımdan cildimi kontrol etmesi için görüşme randevusu aldım. Görüşmeye göre bekleyip beklememe kararı vericem.

Cevap verdiğiniz için teşekkürler. Ben dün doğa hanımdan cildimi kontrol etmesi için görüşme randevusu aldım. Görüşmeye göre bekleyip beklememe kararı vericem.
Rica ederim. Çok iyi yapmışsınız. Cildiniz uygunsa zaten beklemek sizin için kolaylaşacaktır. Umarım sağlıkla ve kolaylıkla tüy probleminden kurtuluruz :)

Buraya doga hanıma gitmeden önce başka yerde yaşadığım iz olayını yazmıştım, mesajla doga hanimda mi oldu diye soruluyor. Hayır ben şuan bulunduğum yerde ankarada gittiğim yerlerde bıyık ve yanakta delik leke yaşadım doga hanımla alakası yok hatta yanağımdaki lekeli görüntü dogada azaldı. İzle ilgili tekrar soracak olan olursa herkese toplu cevap olsun diye genele yazıyorum sürekli kk ya giremiyorum. Sadece bana özel bir durum değil doga hanıma gidip iz yaşamayıp başka yerde iz olanlar var. başka üyelere de sorarsanız benim cevabımı beklemezsiniz en son obsessedone isimli üye bana mesaj atmıştı doğa hanimdan sonra taa nisan ayında bacağı için gittigi başka yerde aylardır geçmeyen değişik bir iz kalmış onları geçirmeye çalışıyor mesela 😖 burada yazan bbreniko isimli üyede başka bir yerde iz kalmış ama o doğaya gitti mi bilmiyorum. İzle ilgili sadece bana sormayın kk ya sık giremiyorum. bu üyelere de sorabilirsiniz 🤗
tekrar yazıyım başka yerde oldu dogayla ilgisi yok. Bi de izler çok kötü de olsa geçiyor merak etmeyin kızlar benimkiler bıyıktaydi onlar bile geçti. Ankarada olanlar için emel baloğlu ve sevgi güzellik tavsiye ederim ikisi de iyidir.

Buraya doga hanıma gitmeden önce başka yerde yaşadığım iz olayını yazmıştım, mesajla doga hanimda mi oldu diye soruluyor. Hayır ben şuan bulunduğum yerde ankarada gittiğim yerlerde bıyık ve yanakta delik leke yaşadım doga hanımla alakası yok hatta yanağımdaki lekeli görüntü dogada azaldı. İzle ilgili tekrar soracak olan olursa herkese toplu cevap olsun diye genele yazıyorum sürekli kk ya giremiyorum. Sadece bana özel bir durum değil doga hanıma gidip iz yaşamayıp başka yerde iz olanlar var. başka üyelere de sorarsanız benim cevabımı beklemezsiniz en son obsessedone isimli üye bana mesaj atmıştı doğa hanimdan sonra taa nisan ayında bacağı için gittigi başka yerde aylardır geçmeyen değişik bir iz kalmış onları geçirmeye çalışıyor mesela 😖 burada yazan bbreniko isimli üyede başka bir yerde iz kalmış ama o doğaya gitti mi bilmiyorum. İzle ilgili sadece bana sormayın kk ya sık giremiyorum. bu üyelere de sorabilirsiniz 🤗
tekrar yazıyım başka yerde oldu dogayla ilgisi yok. Bi de izler çok kötü de olsa geçiyor merak etmeyin kızlar benimkiler bıyıktaydi onlar bile geçti. Ankarada olanlar için emel baloğlu ve sevgi güzellik tavsiye ederim ikisi de iyidir.
merhaba, ismimi andığınız için yanıt yazma ihtiyacı duydum. işlem yaptırdığım yerdeki izler tamamen vücudun iyileşme mekanizması ile ilgili ve doğalmış. bunu ben değil bir dermatolog söylüyor, siz sorduğunuzda bu bilgiyi sizinle de paylaşmıştım, siz de o mesajı okuyup yanıtlamıştınız yani bilginiz var. bu nedenle "en son obsessedone isimli üye bana mesaj atmıştı doğa hanimdan sonra taa nisan ayında bacağı için gittigi başka yerde aylardır geçmeyen değişik bir iz kalmış onları geçirmeye çalışıyor mesela" kısmını silmenizi rica ediyorum zira gerçeği yansıtmıyor.

merhaba, ismimi andığınız için yanıt yazma ihtiyacı duydum. işlem yaptırdığım yerdeki izler tamamen vücudun iyileşme mekanizması ile ilgili ve doğalmış. bunu ben değil bir dermatolog söylüyor, siz sorduğunuzda bu bilgiyi sizinle de paylaşmıştım, siz de o mesajı okuyup yanıtlamıştınız yani bilginiz var. bu nedenle "en son obsessedone isimli üye bana mesaj atmıştı doğa hanimdan sonra taa nisan ayında bacağı için gittigi başka yerde aylardır geçmeyen değişik bir iz kalmış onları geçirmeye çalışıyor mesela" kısmını silmenizi rica ediyorum zira gerçeği yansıtmıyor.

Canım yazılan yorum silinmiyor nasıl silcem bi desene. Silmeyi gerekecek kadar ne var anlamadım geçmişse iz gecmistir yani. Ben dogada iz kaldı demedim zaten onu anlatmaya çalıştım yazılan şeyler birbirine girdiği için durmadan mesajla bu soruluyor ben de başka yerlerde benim gibi iz yaşamış kişilere de sorabilirsiniz sık girmiyorum kk ya dedim. En son özelden iz kaldı diye yazanlardan biride sendin diye seni yazdım ismin gecmis kusura bakma .Sen mesajla bana yazmıştın doğadan sonra bacağım için gittiğim başka yerde iz kaldı diye. Ben kafamdan uydurmuyorum. Kalmayıp geçtiyse iyi sevindim ben geçer merak etme demiştim hatta sana. Gerçeği yansıtmıyor falan demene ne gerek var anlamadim sanki yanlış birşey mi yazmışız, burada izler geçiyor korkmayın diye yazan benim zaten. sanki özel bir sır yazmışız tanımam etmem seni yorumu sil falan. neyse ya aynı sorularla ugrasamicam bir de duyar kasılmasını hic cekemicem. okuyan okuduğunu anlasin bir zahmet öyle gitsin gideceği yere hanımlar.

Son düzenleme:
Canım yazılan yorum silinmiyor nasıl silcem bi desene. Silmeyi gerekecek kadar ne var anlamadım geçmişse iz gecmistir yani. Ben dogada iz kaldı demedim zaten onu anlatmaya çalıştım yazılan şeyler birbirine girdiği için durmadan mesajla bu soruluyor ben de başka yerlerde benim gibi iz yaşamış kişilere de sorabilirsiniz sık girmiyorum kk ya dedim. En son özelden iz kaldı diye yazanlardan biride sendin diye seni yazdım ismin gecmis kusura bakma .Sen mesajla bana yazmıştın doğadan sonra bacağım için gittiğim başka yerde iz kaldı diye. Ben kafamdan uydurmuyorum. Kalmayıp geçtiyse iyi sevindim ben geçer merak etme demiştim hatta sana. Gerçeği yansıtmıyor falan demene ne gerek var anlamadim sanki yanlış birşey mi yazmışız, burada izler geçiyor korkmayın diye yazan benim zaten. sanki özel bir sır yazmışız tanımam etmem seni yorumu sil falan. neyse ya aynı sorularla ugrasamicam bir de duyar kasılmasını hic cekemicem. okuyan okuduğunu anlasin bir zahmet öyle gitsin gideceği yere hanımlar.
bu yoruma dair cevabımı size özelden bildireyim, burası kısa ve öz olsun. sizin vesileniz ile ben de buradan sorusu olan arkadaşlara yardımcı olmak isterim.

ben buraya haftada 1-2 olsa da girmeye çalışıyorum. Doğa Hanım ile sürecim yarım kaldı fakat iz veya işlem sorunu yaşamadım, bir sağlık sorunum nedeniyle yaklaşık 1 yıllığına askıya almıştım. gerçekten işini layığıyla yapan bir insan, aradaki saygı sınırını koruduğunuz sürece de hiçbir sorun yaşamayacağınızdan eminim. randevu saatlerinize, uzmanın yönergelerine uyduğunuz sürece iğneli epilasyon sizi asla pişman edecek bir işlem olamaz. Doğa Hanım'a, cilde bakım sürecine dair sorularınız olursa rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ama zaten yanlış hiçbir şey yapmayıp cildi kendi haline bıraksanız bile doğru işlemde cilt tamamen iyileşip eski haline dönüyor. İçiniz rahat olsun. Yüz, ense ve alt kol için gittim ben kendisine, fotoğraflarım ve videolarım hala hesabında durmakta. bu işi doğru yapan, "uzman" sözünü hak eden pek çok kişi var, lütfen umudunuzu yitirmeyin ve iyisini aramaktan vazgeçmeyin.

ben bu süreç içerisinde birkaç uzman deneyimledim, arkadaşımın ve hatta ailesinin vücudunu bitiren bir uzman ile vücudum için çalışıyorum (maddi olarak daha uygun ve 25 yılı aşkın süredir bu işi yapan, eğitimini Neka'dan almış biri. ben öğrenci olduğum için maddi kısma değer veriyorum 2019'da 4 tl ile başladığım işlem şu an 8 dakika olduğu için, maalesef) Yüzüm için ise Doğa Hanım sayesinde tanıdığım başka bir uzman ile devam ediyorum.

işlem, süreç, bakım, iğne vb konularda sorunuz varsa elimden geldiğince yardımcı olmak isterim.

Kızlar ben artik doga epilasyonu tavsiye etmiyorum. Olay şöyle oldu burada yukarıdaki yorumlardan birinde obsessedone isimli kizin sadece ismini geçirdim diye bana bu kız özel mesajla tepki gösterdi. Vay sen benim sana özelden yazdığım şeyi nasıl genele yazarsın diye sanki isim soyisim vermişim özelini yazmisim gibi. Doğa hanımdan sonra başka bir yere gitmiş iz kalmis bana sormuştu geçer mi diye vay ben bunu nasıl izinsiz genele başlık altına yazar misim, amacım sadece bana soru soranlar mesajları görmemi beklemesin bunlar da cevaplayabilir diye mesaj yukarıda duruyor zaten okuyun. hem anlamadım başka uzmana gidip iz olduğunu kendin yazmissin bana, genele yazdım diye tepki verecek gizleyecek ne var onu anlamadım. Sonra mesajla bana yazdığı bu şeyler yüzünden tartıştık bana neler neler yazmış yok eğitimcisiniz birde falan. Haddine değil neyse gençliğine veriyorum . Sonra bana yazdıki zaten doğa hanim sizin iletişim sorununuz olduğunu söylemişti şaşırmadım yazdi. Bende çok sinirlendim ne demek oluyor bu benimle ilgili böyle konuşamaz diye doğa hanıma yazdım konuşma görüntülerini gönderdim. Dayanamadım sinirden farkında olmadan gece 2de yazmisim. Benim hakkımda olumsuz konuşamazsınız ben sizi yeri geldi tavsiye ettim ama sizi övmesini bildiğim gibi yermesini de bilirim dedim. Ama bekliyorumki yok öyle birşey yazsin hala zan altında bırakmıyorum yani. O da o sırada hastanedeymis hastası varmis. Ben ne bileyim o saatte hastanede olduğunu, bana öyle şeyler yazmış ki sok oldum. Evet sizi sorana iletişim sorununuz olduğunu söylüyorum siz iletişim sorunu olan bir insansınız sizin övgünüze ihtiyacım yok, bana boyle boş muhabbetleriniz için ne hakla yazarsınız bir daha rahatsız etmeyin yazmış daha neler yazmış ben bir yazdım o bin yazmış. Hatta taa kaç sene önce gidemediğim randevuların bile bahsini yapmış yok zaten randevulara gelmeyip yeterince zaman kaybı oldunuz da hala vaktimi caliyorsunuz da alt tarafı bir hizmet aldınız da falan daha neler neler yazmis. Randevu konusunda takik ötesi takikk. Kendi numaramdan beni engelledigi için farklı numaradan tekrar yazdım cevap vermeye tenezül bile etmeyip engellemis. Ben ilk başta yaptığım şeyler için benden yasca küçük olduğu halde özür dilemiştim özür dilemek bir erdemdir kabul etmek de öyle ama kendisi bilir. Bundan sonra istediği kadar mükemmel işlem yapsın bir daha onu kimseye tavsiye etmem. Keske geçmiş mesajları silebilsek de tavsiye ederek yazdığım mesajlari silsem. Bana hakkimda asilsiz itham ederseniz hukuki haklarımi kullanırım yazmış. Buyursun simdi kullansın. Hukuki haktan önce kul hakkı var. Bunu da unutmasin kimse.

Son düzenleme:
Doğa hanımla görüştüm cildimi gösterdim. Ocak ayından önce boşluk olmadığı için başlayamadım. İş sebebiyle yurtdışı çıkışım olacak. Mart ayında dönünce başlayacağız. İlk izlenimim çok pozitif. Temiz ve açıklayıcı şekilde ilgilendi. Yüzümde incelme olduğunu o da farketti ve göz çevremdeki incelere şimdilik işlem yapmayalım dedi. Başka bir uzman yüzünden 1 yılı aşkın izlerle mücadele etmiş biri olarak hemen işlem yapalım dememesi cildimi önemsemesi benim için bir artı. Daha önce kötü ve iyi olmak üzere iki ayrı deneyimim olduğu için kıyas edebiliyorum. Vücudum ve yüzümdeki sık tüyler için Mart itibariyle burada devam edeceğim.

Bence bir uzmanı değerlendirirken kişisel muhabbetlerimize alet edemediğimiz için kötülemek haksızlık. Yaptıkları işleme göre değerlendirmek gerekir. Benim gördüğüm kadarıyla mesafeyi koruyan ama hoş sohbet bir kadın. Bence olması gereken de bu.

Son düzenleme:
X