Dizi önerisi

Şimdi baktım da cidden devam edecekmiş 2019da... ama benim canım berlinim öldü o nolacak:işsiz: ben berline hayran olmuştum yaaa:KK53:
Darphane evimiz, Berlin babamız :rapci:

Ben de düşündüm onu, ne bilim işte diyorum ya; tadı damağımızda kaldı, 3.sezon zorlama olmaz umarım

Darphane evimiz, Berlin babamız :rapci:

Ben de düşündüm onu, ne bilim işte diyorum ya; tadı damağımızda kaldı, 3.sezon zorlama olmaz umarım
Bakalim:) ben de bilmiyorum şimdi kafam karıştı, oyle tadı damağımda kaldı ki devam ederse büyüsü de bozulacak gibi... berlinim de yok:KK70: başlasın da üzerine konusuruz:))

Shameless, korku seviyorsanız American horror story,fantastik korku severseniz Salem, kurtadam tarzı seviyorsanız teen Woolf, vampir- kurtadam the originals.

Shameless, korku seviyorsanız American horror story,fantastik korku severseniz Salem, kurtadam tarzı seviyorsanız teen Woolf, vampir- kurtadam the originals.
İzlemediklerimi aldım listeye, teşekkür ederim :KK200:
Severim, tür ayrımı yapmam pek

La Casa de Papel
Wikingler
Game of Thrones
Eskilerden de Fringe

Dark’ı 2 kere izlemeni öneririm. Ben ancak anladım :KK45:
2 günde 10 bölümü izleyip bitirdim kafam allak bullak:confused: çok begendim ama bazı şeyleri atlamışım gibi hissediyorum o yüzden ikinci sezon başlamadan önce ojenin ikinci katını sürer gibi tekrar izlicem:KK70: 2ci sezon da aralıkta başlayacakmış maalesef... daha çekilmemiş bile, haziran sonu çekeceklermiş

2 günde 10 bölümü izleyip bitirdim kafam allak bullak:confused: çok begendim ama bazı şeyleri atlamışım gibi hissediyorum o yüzden ikinci sezon başlamadan önce ojenin ikinci katını sürer gibi tekrar izlicem:KK70: 2ci sezon da aralıkta başlayacakmış maalesef... daha çekilmemiş bile, haziran sonu çekeceklermiş
Tekrar izle, o zaman daha net oturacak kafanda :KK45:

X