Diz kapağımdan altı çok ince

D

denizötesi

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi denizötesi
Ya arkadaşlar bir sürü soru sorulmuş ama benim psikolojimi darmadağın eden bir sorunum war..benim gibi olanlar lütfen gelin konuşalım...benim diz kapağı çewresi çok geniş ancak dizden aşağısıda bir o kadar ince bacaklarımı kapatıp ayakta durduğumda dizlerime kadar olan kısımda hiçbir eğrilik yok ancak diz kapağımın çewresi geniş..nasıl inceltebilirim o kısmı? ayrıca dizden aşağı baldırlarımda et war ancak oradaki kaslar çok zayıf oturup bacaklarımı uzattığımda oradaki kaslar aşağıya dopru sarkık duruyor...buradaki kasları nasıl düzgün hale getirebilirim lütfen yardım edin..sporla kaslarımı çalıştırsam sıkılaşıp iyice incelmesinden korkuyorum :KK43: offfsenağlama

• Konu Sahibi denizötesi
canim vuct yapisindan kaynaklanan seyleri ne yaaprsan yap degistirmek mumkun olmuyor . bacak estetigi varmi bilemiyorum ama hic duymadim dert etme bosver pantolon giyince yada uzun etek uzun elbisele hicbirsey gorunmez zaten moda uzun elbiseler bu sene

• Konu Sahibi denizötesi
canım kasların sarkıyorsa sporla sıkılaştırman gerekir. bisiklet sürerek güçlendirebilirsin bacak kaslarını...

• Konu Sahibi denizötesi
Canım spor yapman sanırım en iyi çözüm

• Konu Sahibi denizötesi
Canım problemini anlıyorum
1 diz kapağının çevresini inceltemezsin, herhangi bir krem falan deneme zarar verir
2 düzenli olarak spor yaptığında bacaklarının altı kaslanacağı için bacakların çok daha muntazam olacak biz bacak formu zayıf olanlara step ve aerobik öneriyoruz haftada 2 yada 3 gün yapabilirsin

• Konu Sahibi denizötesi
Arkadaşlar yazdıklarınız ve ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim...bir spor salonuna gittim we spora gitmemin zaman açısından imkanı olmadığını anlattım, ewde ne yapabilirim buradaki kasları güçlendirmek için diye sordum.bana ağırlık kullanarak bir kaç hareket gösterdiler...3 gün oldu yapıyorum o hareketleri we inanılmaz bir değişim yaşadım...kemiklerimde eğrilik olduğunu düşünüyordum ama sandığım gibi değilmiş...diz kapağının altındaki kaslarım 3 günde genişledi we korkunç bir acı duyuyorum...e tabi ki 3 günde mucize beklemiyordum..ama görüntüde bir düzelme kaydettim...şimdi kendimi daha iyi hissediyorum...eminim ki çalışmalarıma şöyle birkaç ay dewam edersem oradaki kaslarım normal bacak formunu alıcak...hani bi çıkıntı olurya kas çıkıntısı o bende hiç yoktu...sadece kemik wardı...şimdi oradaki kas topladı kendini şişti çıkıntı oluşmaya başladı...ancak diz kapak kısmım geniş olduğu için öle sütun gibi duracağını sanmıyorum ne kadar çalışsamda...ama en azından gergin we belirgin duruyor artık dizden altındaki kaslarım...buna da şükretmeyi bilmeliyim sanırım...ama kafama takılan acaba ben bu hareketleri ömür boyu mu yapmalıyım...bırakınca eski haline döner die düşünüyorum :KK43:şimdilik bu kadar ama eğer benim gibi sorunu olanlar warsa gerçekten 3 günde mucizeye yakın bir sonuç aldığım hareketleri anlatabilirim...

• Konu Sahibi denizötesi
denizötesi yaptığın hareketleri anlatırmısın nolur bende de aynı sorun var dizaltı bacaklarım çok ince ve kassız umarım benimde işime yarar cevap bekliyorum senden sevgiler...

• Konu Sahibi denizötesi
Arkadaşlar yazdıklarınız ve ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim...bir spor salonuna gittim we spora gitmemin zaman açısından imkanı olmadığını anlattım, ewde ne yapabilirim buradaki kasları güçlendirmek için diye sordum.bana ağırlık kullanarak bir kaç hareket gösterdiler...3 gün oldu yapıyorum o hareketleri we inanılmaz bir değişim yaşadım...kemiklerimde eğrilik olduğunu düşünüyordum ama sandığım gibi değilmiş...diz kapağının altındaki kaslarım 3 günde genişledi we korkunç bir acı duyuyorum...e tabi ki 3 günde mucize beklemiyordum..ama görüntüde bir düzelme kaydettim...şimdi kendimi daha iyi hissediyorum...eminim ki çalışmalarıma şöyle birkaç ay dewam edersem oradaki kaslarım normal bacak formunu alıcak...hani bi çıkıntı olurya kas çıkıntısı o bende hiç yoktu...sadece kemik wardı...şimdi oradaki kas topladı kendini şişti çıkıntı oluşmaya başladı...ancak diz kapak kısmım geniş olduğu için öle sütun gibi duracağını sanmıyorum ne kadar çalışsamda...ama en azından gergin we belirgin duruyor artık dizden altındaki kaslarım...buna da şükretmeyi bilmeliyim sanırım...ama kafama takılan acaba ben bu hareketleri ömür boyu mu yapmalıyım...bırakınca eski haline döner die düşünüyorum :KK43:şimdilik bu kadar ama eğer benim gibi sorunu olanlar warsa gerçekten 3 günde mucizeye yakın bir sonuç aldığım hareketleri anlatabilirim...

denizötesii çok merak ettim bu mucize hareketlerii bzlede paylaşşşŞeniz

Canım problemini anlıyorum
1 diz kapağının çevresini inceltemezsin, herhangi bir krem falan deneme zarar verir
2 düzenli olarak spor yaptığında bacaklarının altı kaslanacağı için bacakların çok daha muntazam olacak biz bacak formu zayıf olanlara step ve aerobik öneriyoruz haftada 2 yada 3 gün yapabilirsin

Merhaba SwordFish, benimde bacaklarım çok ince bacak estetiği yaptırsam diye çok düşündüm ama faydası olurmu bilemedim.Gerçekten spor yapmak ii gelirmi denesem faydası olurmu? ben artık etek giymek istiyorum.

Benimde öyle yaa bilen varsa lütfen yazsın şu hareketleri:KK43:

aşağıdaki adersten yararlanabilirsiniz kızlar faydalı olacağını düşünüyorum..ama hareketlerde aşırıya kaçmanız kaslara hacim kazandırmazunutmayın.çünkü çok yorulurlar ve gelişemezler.egzersizleri belirtilen setlerle belirtilen tekrar sayılarıyla yapın...kolay gelsin..

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Son düzenleyen: Moderatör:
link nerde yazmiyo? yada ben goremedim. tekrar yazarmisin nilsah???

deniz ötesi, lütfen şu hareketleri yaz.benimde dizden aşağısı çok zayıf denemek istiyorum. neler yapmak faydalı olur bizleri bilgilendir.

Merhabalar..uzun zamandır giremiyordum...
bahsettiğim hareketler merdiven basamağı kullanılarak yapılıyor...ilk önce bir müzik açıp biraz oynayın..vucut ısınsın...sonra iki elinize de 1 tl lik pet şişe olabilir , ya da herhangi bi şey olabilir önce 1 kiloluk ağırlıkla dengeli bir şekilde bir merdiven basamağına çıkıyoruz ayak tabanımızın yarısı basamakta (ön kısmı) yarısı basamağın dışında kalıyor boşlukta yani...bu şekilde dururken parmak uçlarımızda yükseliyoruz bir kaç sn durup düzeliyoruz fakat o düzelme sırasında topuklarımıza doğru esniyoruz ..yani ağırlığımızı topuklara doğru weriyoruz ayak tabanımız esnemiş oluyor...bu şekilde 3 set halinde 8 tekrar yapıyoruz...günde 1 kez yapıyoruz ilk zamanlarda..we bu 8 tekrar bitince uzanıp dinleniyoruz..30 dk kadar ...hatta ben şöyle yapıyorum gece yatmadan önce yapıp yatıyorum...ertesi güne inanılmaz acı oluyor ilk birkaç yapışta zorlamayın lütfen..hatta ilk yapışta 8 kez yapın bırakın...ertesi gün bir 8 daha...ertesi gün bir 8 daha...3 günden sonra 3 set 8 tekrar yapabilirsnz...zaten kaslarınızın şiştigini farkediceksiniz..we hemen yatıp dinleniyoruz..kaslar çalışıp dinlenirse genişler form kazanır...bunu deneyerek iyice görmüş oldum....artık bacaklarımızın acıması geçerse ağırlığı arttırıyoruz..15 gün sonra...fakat her akşam yapılacak bu hareketler aksatmak yok...2kg , daha sonra 3kg 5kg ws...fakat hareketleri bırakınca, eski halini alıyor maalesef....eger kalıcı bişey istiyorsak , istedigimiz forma ulaşınca haftada 3 kez yapılması ile formu korunabilir...
düz yerde de parmak uçlarında yükselip birkaç sn bekle şeklinde bu harekete ilawe egzesiz önerebilirim...bisiklette çok faydalı...hem fitness hem bu merdiwen hareketiyle ben estetik yaptırmış gibi oldum..
inşallah fayda görürsünüz..ben çok faydasını gördüm...psikolojim düzeldi...fakat şu war herkesin sorunu we anotomik yapısı kas kütlesi formu aynı olmayabailir...umarım ii gelir...

çok teşekkürler :) ben de şöyle bir hareket biliyorum, spor salonu antrenörü arkadaşım var ona sormuştum: duvara bir metre mesafede duruyoruz duvara ayaklarımızı yanaştırmadan kollarımızı öne uzatıp ellerimizi duvara yaslıyoruz yani açılı bir şekilde ellerimizle duvara yaslanmış oluyoruz. Bu şekilde parmak uçlarımızda inip inip kalkıyoruz. Yapabildiğiniz kadar.. Ben de denicem bu hareketi ve denizötesinin söylediği hareketi. inşallah faydasını görürüz:)

lolacım dediğin hareketi anlamadım duvara bir metre mesafe sonra kollarımızı öne uzatıp ellerimizi nasıl duvara yaslıyoruz duvarla aramızdaki mesafe ne kadar bi daha anlatırmısın canım

denizötesi her 8 defa yaptıktan sonra yarım saatmi dinleniyoruz orayı anlamadım yoksa üç set bitincemi sen hep üçer setmi yaptın acaba bir de 15 gün sonra ağırlık 3,4,5 kilo olabilir demişsin bunlar çok ağır gelmezmi sen nasıl ağırlık kullandın ve hala yapıyormusun çünkü iki sene önce başladığını biliyorum ta o zaman görmüştüm yazını formda ama sana ulaşamadım hala devammı yoksa kalıcı oldumu ne kadar sürede beklediğin sonuca ulaştın birde cm. olarak kaç cm. kalınlaştı çok sordum ama merak işte:)

lolacım dediğin hareketi anlamadım duvara bir metre mesafe sonra kollarımızı öne uzatıp ellerimizi nasıl duvara yaslıyoruz duvarla aramızdaki mesafe ne kadar bi daha anlatırmısın canım

canım bak şimdi, duvara 1, 1 buçuk metre mesafede duruyorsun, yüzün duvara bakıyor, sonra kollarını duvara doğru uzatıyorsun avuçlarını duvara yaslıyorsun. Vücudun dimdik değil bu pozisyonda, zorlancak şekilde durmalısın. Yani duvardan ne kadar uzaklaşırsan o kadar iyi. Öne doğru eğik bir durum oluyor yani şu şekilde '' / '' bu pozisyonda parmakuçlarına kalkıp iniceksin kalkıp iniceksin. Hemen alt bacağında bi yanma başlıyor zaten. Ne kadar yatık olursan hareket o kadar güçleşiyor o kadar iyi oluyor yani. Ama ilk gün duvara yakın başla öyle öyle uzaklaş... kolay gelsin

ben denizötesinin hareketlerini yapıyorum hergün evet faydası var kaslar genişliyor mesela bugün ve gece yapıyorum ama ertesi gün uyandığımda bakıyorum akşamki gibi değil bu şişkinlik geçici galiba yaptığın müddetçe var yapmazsan yok bu nasıl kalıcı hale gelir kızlar yoksa hergün yapmak zorundamıyız!!!

X