diyetisyen önerisi

bluee50

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2014
4
0
arkadaşlar benim ankarada bi diyetisyene görünmem lazım hiç yemediğim halde gittikçe kilo alıyorum ve sebebini bulamıyorum diyet yazmasını istemiyorum ben zaten sağlıklı besleniyorum benim tahlillerle neden sürekli kilo aldığımı öğrenmem lazım önerebilceğiniz maddi olarakda uygun olan bi diyetisyen varmı birde önerirken muayne bası ücretini yazarsanız sevinirim :KK5::18:

arkadaşlar benim ankarada bi diyetisyene görünmem lazım hiç yemediğim halde gittikçe kilo alıyorum ve sebebini bulamıyorum diyet yazmasını istemiyorum ben zaten sağlıklı besleniyorum benim tahlillerle neden sürekli kilo aldığımı öğrenmem lazım önerebilceğiniz maddi olarakda uygun olan bi diyetisyen varmı birde önerirken muayne bası ücretini yazarsanız sevinirim :KK5::18:

mrhba ankarada bılememde genel olarak soylıyım ben ozel hastaneye gidiyorum
2 farklı test yapıldı biri 175 diğeri75 tl aa bide tiroid testleri yaptırdım oda 115 tl
diyetisyene gelince ilk seans 75 sonraki her seans 35 tl
aynı sendeki sorun bendede vardı ve testler sayesinde şeker hastası oldugumu ogrendım

iyi bir diyetisyen bulmak öneli bende de şeker hastalığı çıktı, ailede ırsiydi şüpheleniyordum zaten. Bazı diyetisyenlerin ücretleri çok uçuk olabiliyor iyi araştırma yapmanı öneririm.

Reklam İçerikli Mesaj

Son düzenleyen: Moderatör:
X