Diyete başlamak için Motivasyon

Nevisahsinamunhasirr

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2022
693
873
Arkadaşlar merhaba geçen sene 10 kg verip sonra aynı kiloyu tekrar aldım. Bu durumdan çok rahatsızım zayıflamak istiyorum ama motive olamıyorum. Tıka basa yemek yemeyi çok seviyorum. Şöyle anlatayım 24 saat hiçbir şey yemesem dokunmaz ama yemeğin başına oturduğumda çok yemek istiyorum yoksa tatmin olamıyorum. Mesela şuan saat 13.00 daha kahvaltı yapmadım çok açlık da hissetmiyorum ama kahvaltı yapacağım bir sürü şey hazırlayıp yemek istiyorum 😭😭😭😭 ne önerirsiniz? Diyet için nasıl motive oluyorsunuz?

Valla ben hormon ilanından dolayi klomenden dolayi 10 kilo almistim normal kilom sabittir 50 ama 60 olmustum ne yapsam vermemiştir diyet spor vs sonra ise girdim sırf zayıflamak için konfeksiyonda ortacilika 3 ayda 52kikoya dustum hareket verdiriyor kiloyu gerisi hikaye

Yok canim harekwtli bir yaşam alanı oluştur diyorum ben sırf bu yüzden işimi surwkli harekwt halinde olabileceğim bi is olarak secdim ole saatlik spor la falan verilmiyor valla kilo

arkadaşlar elimde bir kutu dipomix var . almak isteyen olursa 700 liraya vereceğim. içinden 4 tane içtim. niye satıyorsunuz diye sorarsanız iki kutu almıştım. birini bitirdim. istediğim kiloya ulaşınca bunu içmek istemedim. kahramanmaraştan yazıyorum. öğretmenim. zayıflamak isteyenlere tavsiye ederim.

X