Diyet yapıyorum kaç kilodu vücut olarak incelemeye başlarm acaba(67-68 kiloyum)

Yagmur9248

Guru
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2011
448
78
İki haftadır siyet yapıyorum üç kilo verdim ama vücudumdan hiç belli değil biraz olsun belli olsun istiyor insan böyle olumca da motivasyonum düşüyor. 67.5 ile başladım şuan 64.5 çıkıyorum ama göbeğim belim olduğu gibi duruyor. İki yıl önce doğum yaptım göbeğim çok kaldı sanki zayıflasam bile göbeğim büyük kalacak gibi. Online diyetisten işe yapıyorum ama motivasyonum çok düştü. Sizce kaç kilodan sonra belli eder bazı arkadaşlarım var 3-4 kilo veriyorlar sporsuz hemen belli oluyor benim hiç belli olmayınca diyete devam edesim gelmiyor

Doğum göbeği sadece diyetle gitmez spor şart. İlk giden o kilo yüksek ihtimalle ödem olabilir o yüzden farketmemiştir. Biraz daha sabredin farkı göreceksiniz.

Spor yaparak 3 kilo verseydiniz vücudunuz yavaş yavaş şekillenirdi sporsuz maalesef kilo verirsiniz ama çok belli olmaz sıkılaşmak ve daha zayıf göstermek için spor yapmak şart 59 kiloyum ama kimse 59 kilo demez daha azım sanıyorlar çünkü spor yaptım sıkılaştım o yağı vücuttan atmak gerekiyor

Kilo verdiğim halde benim belim dümdüzdü doğumdan kaynaklı ama spor yaptım bel kıvrımı ortaya çıktı kalçada oluşan kıvrılmalar toplandı selülit gibi duran görüntü kayboldu sıkılaştı

Doğum göbeği sadece diyetle gitmez spor şart. İlk giden o kilo yüksek ihtimalle ödem olabilir o yüzden farketmemiştir. Biraz daha sabredin farkı göreceksiniz.
Kilo verdiğim halde benim belim dümdüzdü doğumdan kaynaklı ama spor yaptım bel kıvrımı ortaya çıktı kalçada oluşan kıvrılmalar toplandı selülit gibi duran görüntü kayboldu sıkılaştı
Spora gitme imkanım yok evde egzersizlere başlamaya düşünüyorum ama önden 4-5 kilo vereyim başlarım diyordum. Diyetimde çok ağır değil ama bu hafta çok halsiz düşürdü beni. Halsiziliğimi üzerimden atınca evde yapmaya başlayayım en iyisi.

Spor yaparak 3 kilo verseydiniz vücudunuz yavaş yavaş şekillenirdi sporsuz maalesef kilo verirsiniz ama çok belli olmaz sıkılaşmak ve daha zayıf göstermek için spor yapmak şart 59 kiloyum ama kimse 59 kilo demez daha azım sanıyorlar çünkü spor yaptım sıkılaştım o yağı vücuttan atmak gerekiyor
Spor salonuna mı gittiniz evde mi yaptınız hamgi hareketlerden fayda gördünüz bir de kaç ay devam ettiniz

Spora gitme imkanım yok evde egzersizlere başlamaya düşünüyorum ama önden 4-5 kilo vereyim başlarım diyordum. Diyetimde çok ağır değil ama bu hafta çok halsiz düşürdü beni. Halsiziliğimi üzerimden atınca evde yapmaya başlayayım en iyisi.
Ee ben evde yaptım karşımda spor salonu var ama gitmiyorum evde yaptım hep

X