Diyet arkadaşı arıyorum kızlar

asli92905

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2013
282
102
31
Kızlar merhaba daha önce bir çok kez zayıflama kararı almış olsamda en fazla 2 gün dayanabildim..:KK43: Taa ki 67 kiloyu görene kadar ve giydiklerimin hiç birisinin olmamasıda cabası.. En son aynaya baktığımda ağladığımı farkettim:KK43: Evliyim ve çocuğum yok. Boyum 1.60, yaşım 24 ,hedefim ise ilk etapta 10 kilo vermek.. Beraber birbirimizi gaza getirebileceğimiz yediklerimizi paylaşacağımız bir diyet arkadaşı istiyorum.. Whatsapp grubu bile kurabiliriz diye düşünüyorum :)

Merhabalar...

Aynen bende sizin gibi bir diyet arkadaşı arıyorum kendime..eşime malesef diyet yaptıramıyorum e dolayısıyla o yedikçe bende diyeti bozup her hafta sil baştan başlıyorum :) denemediğim diyet kalmadı diyebilirim...dukan,ender saraç,muzaffer kuşhan,ayça kaya,şok diyetler vs..en uzun diyetim 10 gün sürdü...

60 kiloyla hamile kaldım..95 kiloyla bitirdim :KK43: doğum sonrası 84 kiloydum..naparsam yapiim kiloları vermedim sonra dr.ismail ağar vasıtasıyla akupunkturla tanıştım..2 ay akupunktur tedavisi gördüm dr un verdiği diyeti uyguladım her gün spor yaptım en ufak bir kaçamak bile yapmadım..2 ayın sonunda 68 kiloydum..sonra spora devam ettim..64 63 62 derken 60la bitirdim..biraz ara verdim bu arada kilolarımı hiç geri almadım..tekrar spora başladım şimdi 59 58 arası gidip geliyorum..

Haziranda tekrar hamile kalmak istiyorum ve bu döneme kadar en azından 55 kiloya düşmek istiyorum..aslında kilom fazla değil fakat sanırım biraz kilo takıntısı oluştu bende :) ve doğum yaptığım için vücudum genişledi 58den fazla gösteriyorum :)

İstersen birlikte şimdilik 5 ile 10 kilo arası bir hedef koyabiliriz kendimize..spor ve diyet konusunda epeyce bilgim oldu :) günlük yediklerimizi kalorilerimizi tartı görüntülerimizi vs.paylaşıp birbirimizi gaza getirebilirz :)

Ya sen süpersin.. Ne kadar güzel bir azim ve irade var. 84 kilolardan 58 lere düşmekk çok iyi bence.. Ay hadi darısı başıma bugün 2. günüm ve ben hala çok kararlıyım. Senin yazını okuduktan sonra daha bi gaza geldim.. EE o zaman hadi diyet arkadaşım başlayalım mı ne dersin ? :)

Merhaba bayanlar ben yeni üye oldum ama kk için çok yeni sayılmam :) bende diyetteyim 8 şubatta başladım diyete 89,9 kilo ile ilk ay 9 kilo verdim. bende katılabilirmiyim aranıza:KK66:

:)) başlayalım o zaman:KK76:

Nasıl bir diyet uyguluyosunuz? Spor hareket var mı?
Ben şu an yediklerime dikkat etmeye çalışıyoum sadece bi de spora gidiyorum..her gün 1 saat yürüyorum..

Ekmek hamur işi tatlı kızartma etmiyorum ben. Bide akşam 7 den sonra sadece Yeşilçay iciyorum haftanın 4 günü 1 saat pilates yapiyorum. 55 kilo olmak istiyorum. Surekli bu konuya takıntılı olduğum için insanları sıkmaya başladım artık. Burda herkes aynı konu için birlikte birbirimizi anlarız :KK43:

Bende nerdeyse 6 yıldır ebru şallıyla pilates yapıyorum :) en son 21 günde tüm yağlarınızdan kurtulun dvd sini yapmıştım..yanında ender saraçın 21 gün diyeti vardı onla eş gidiyodum..10.gün sıkıldım bıraktım :KK43: şimdi sadece enru şallının basen ve göbeğe uygun bi kaç hareketini yapıyorum gün içinde...ama işte çok sıkı diyet yapmadığımda arda kaçamaklarım oluyo yada spor yapmaya üşeniyorum :)

Ben hiç yapamıyorum plates falan. 1 kere denesem bile sıkılırım hemen.. Şuanlık spor yapmıyorum malesef :KK43: Evde koşu bandım var ama zaman mı bulamıyorum yoksa bahane mi uyduruyorum onu da bilemedim.. :)

Ben sporla daha rahat ve daha da sıkılasarak kilo verildiğini farkettim. Ki ben spor yapmayi hiç ama hiç sevmeyen biriydim

Yasminhzl ebru sallinin 21 günlük pilates ise yaradimi peki çok merak ediyorum onu

Ben çok karaliyim kızlar hiç aksatmamaya diyeti ve sporu 55 olana kadar hergun uğramaya çalışacağım buraya isterseniz günlük neler yedigimizide yazalim. Kaçamak yapınca utaniriz belki :)

Ben 10 gün yapabildim diyetle beraber ama..10 günde bile farkı gördüm diyebilirim...her gün muhakkak yaptım ve ebru şallının yaptığı set sayılarını azaltmadan...

Evet bence de yazalım hatta tartı görüntüleri bile atabiliriz :) belki birbirimizden gaza gelip bırakmayız diyeti..

Plates yaparak kilo vermeyen ama giydiği beden küçülen arkadaşlarım var. Aslında önemli olan kaç kilo olduğumuz değil nasıl gorundugumuz ( ben manda gibiyim şuan :))

Ben hiç yapamıyorum plates falan. 1 kere denesem bile sıkılırım hemen.. Şuanlık spor yapmıyorum malesef :KK43: Evde koşu bandım var ama zaman mı bulamıyorum yoksa bahane mi uyduruyorum onu da bilemedim.. :)
Aslında pilatesi en az 1 hafta yapsan sıkılsanda bırakmadan sonra kendin istiyosun yapmayı..bnce pilatesin sıkılaştırma dışında yoga gibi meditasyon özelliği bile var..ben öle hissediyorum :)

Kesinlikle katılıyorum plates yaptığım gün enerjim daha fazla oluyor

selam kızlar bende katılmak istiyorum tartılmaya korktuğumdan tartılamadım:KK23:diyete bir türlü başlayamıyorum tatlı yemeden duramıyorum yazlıkları denedim hepsi daracık olmuş en az 10 kilo almışımdır :mad: nasıl gidecek bu kilolar çalışıyorum kahvaltı yapmadan çıkıyorum börek poğaçayla geçiştiriyorum öğlen de genelde dışarda çokta sağlıklı beslenemiyorum belki desteğinizle başlarım ben de:KK19:

X