diyarbakırda labioplasti olan var mı acaba????

dicle34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2011
7
0
arkadaşlar bu durum beni çok rahatsız ediyo diyarbakırda labioplasti olan yok mu??? varsa hangi doktor yardımcı olursanız çok sevinirim :KK43:((

oooooooofffffffffffffffffff neden kimse yazmıyo kesin vardır diyarbakırda ameliyat olan yardımcı olsanız çok iyi olur :KK43:(((

o yazdığın ne ile ilgili inan bilsem hemen cvp yazardım .Bende diyarbakıra infertilite için gidebilirim.Üniversite hastanesine...

mrb gülbebek labioplasti vajinadaki sarkık ve büyük olan küçük dudakların küçültülüp düzeltilmesiyle ilgili bir ameliyat bu ameliyatı olmayı düşünüyorum ama iyi bir yerde olmak lazım genelde plastik cerrahlar bu işi daha iyi yapar diye duymuştum ama daha kötü olmasından korkuyorum eğer diyarbakırda bu ameliyatı olan birileri yardımcı olursa iyi olur diye düşünüp bu başlığı açtım ama cevap yazan yok malesef :KK43:((

mrb gülbebek labioplasti vajinadaki sarkık ve büyük olan küçük dudakların küçültülüp düzeltilmesiyle ilgili bir ameliyat bu ameliyatı olmayı düşünüyorum ama iyi bir yerde olmak lazım genelde plastik cerrahlar bu işi daha iyi yapar diye duymuştum ama daha kötü olmasından korkuyorum eğer diyarbakırda bu ameliyatı olan birileri yardımcı olursa iyi olur diye düşünüp bu başlığı açtım ama cevap yazan yok malesef :KK43:((

Diyarbakırı bilmem ama, Malatyada Turgut Özal Tıp Merkezinde yapılıyor diye duymuştum.

X