Dişlerin Üzerine Yapılan Resimler

gülünce dişleri inci gibi parlayan kızlarda bile maydonoz yapışmış izlenimi verebilir ben beğenmedim, o parlak taşlar çok güzel oluyo ama mat bişi yaptıracağımıza maydonoz yiyelim derim hem sağlıklı olur:roflol::roflol:

butun hayvan resımlerını yaptırsa aız deıl hayvanat bahcesı olur valla cok sacma ehuehe xD

di3ka7.3dfa4cf069.jpg

di4yy3.e6255a2836.jpg

tek kelimeyle İĞRENÇ

nedense diş teli takmış gibi bi izlenim verdi bana..bilemiyorum belki de kızın ağız yapısındandır, ama o resimler hiç de güzel durmamış..yakın fotoğrafta bile dişleri çürümüş gibi gözüküyor..

bi dişimizin üstünde resim eksikti o da oldu tam oldu şükürler olsun =))))

Son düzenleme:
bence dişin önemi beyazlıktır, beyazlatan bi formül varsa alayım yoksa arkadaşında dediği gibi yemek yapışmış gibi görünüyyor...

bencede çok gereksiz ya :S benim dişimde tek bitane diş taşım var oda dört yıLdan beri kuLLanıyorum herkes çok yakıştırıyor narin duruyor böyLe abartıLı bence :S hoş değiL..

bencede çok gereksiz ya :S benim dişimde tek bitane diş taşım var oda dört yıLdan beri kuLLanıyorum herkes çok yakıştırıyor narin duruyor.. böyLe resimler filan abartıLı bence :S hoş değiL..

çok acayip itici... böyle dişim olmasındansa sapsarı olmasını bile tercih ederim

allah allah bı bunu gormedıgım kalmıstı ne ıgrenc bısey ya sankı yemek yemıssınde dısınde artık kalmıs yapısmıs gıbı duruyo bembeyaz dısler varken bence cok sacma bu benım fıkrımm tabı ama :sm_confused:

X