Dişlerimi lamine yaptirdim çook pişmanım

İnşallah ağrılarınız geçer ama ben de diş telciyim.Daha önce kullandıysanız sonradan tekrarlayan çapraşıklıklar için en fazla 1 sene taksanız yeterdi belki de.Neyse geçmiş olsun.Doktor ne dedi ağrılar için , geçer miymiş? Bence geçer.Basit bir dolgu bile önce sızlıyor , sonra iyice oturuyor.Geçer inşallah.

Tesekkur ederim.2 aydir gecmesini bekliyorum azaldi fakat tam olarak degil.bakalim insallah gecer demekten baska carem yok suanda.

Evet kullanabılıyorum. Benım on ıkı dısımde tırtık vardı onları hafıf törpüledı de yapmıştı. Tekrar yaptırmadım artık. Boylesıde düzgün torpulendıgı ıcın.

Siz sanslisiniz o zaman.geri donusum oldugu icin.birde sadece 2 tanesine yaptirmissiniz.ben 10 :KK43:((((((((

Kendi doktoruma degil, birbaska dis hekimine sordum geri donusu olmaz dedi bana:KK43:(

Neyse ki zirkonyum gibi dişleri daha çok küçültüp bişey yaptırmamışsınız.. Onda daha çok acıyacaktı sizin durumunuzda.. Geçmiş olsun birkaç diş hekimine daha görünün normal mi ağrıması diye.. Geri dönüşü yok o doğru çünkü dişlerin ön kısımları aşındırıp yapıştırılıyor.. Belki de gerçekten geçecek ve memnun olacaksınız.

Hiç ağrı,hassasiyet yaşamadım. Laminenin amacı bu zaten,kendi dişinize hiç zarar vermeden yapıştırılması. Sizin dişlerinizi mi incelttiler ? Ozamn yazık etmişsiniz.

Hiç ağrı,hassasiyet yaşamadım. Laminenin amacı bu zaten,kendi dişinize hiç zarar vermeden yapıştırılması. Sizin dişlerinizi mi incelttiler ? Ozamn yazık etmişsiniz.

Sizde yaptirdiniz sanirim.
Benim agri ve hassasiyetim azaliyor gun gectikce.fakat tam olarak gecip gecmeyecegi beni cok endiselendiriyor.

Kafayi o kadar taktimki oyle bir pismanlik yasiyorumki anlatamam.bugun psikiatrste gidicem.

Kabus gibi hersey..

Ust dort disime yaptirdim. Ilk gun dahi hic hassasiyet olmadi. Cok memnunum. Ki kendi dislerimden birini kisaltmisti bir de. Sinirlere zarar vermis olabilir baska iyi bi doktora gorunun.

Keske bende guvenemeyip hiic bu islere bulasmasaydim.yaptirdim simdi guzel.ne oldu guzel olunca sanki.omur boyu bu takma dislerle gezicem simdi.

Ay Boyle dusununce daha da fena oluyorum ya.valla haftasonu bir psikatriste fln gitmeyi dusunuyorum.
Bende düşünüyorum ilerde.ön dişlerimde dolgu var sağlıklı değiller pek.üst 4 ve alt 4 dişi düşünüyorum.yapılması da zormuş sanırım.

Ben de yaptırdım. Hiç bir sıkıntı yaşamadım. Yaptırmadıklarim sızlıyor da yaptırdiklarim hiç sızlamıyor.

Sensodyn in hızlı rahatlama diye bir dış macunu var. Fırçalarken iki dakika ağızda tutup öyle durulayin. Sızlamayi hemen aliyor.

Boyle bisi var mi gercekten?
Sordugum dis hekimleri geri donusu yok
Diyor.hatta daha da ilerisi olur dis kaplamaya gecer zamanla diyen var

Arkadaşın bahsettiği bonding.

Evet dolguyla cok hızlı bir sekilde yapiliyor. Sizlamaya iyi gelecegini sanmiyorum. bence sokturmeyin. Yazik olur okadar emek ve paraya.

Mine fazla kazınmış olabilir. O yüzden sizlama olur. Ama takilan lamineler mine yerine gecmeliydi.

X