Dışkıda kan çok korkuyorum

nur4913

Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2023
125
33
24
Kolonoskopi yapılmadan İBS teşhisi konuldu bu sabah da dışkılama sırasında kan gördüm hafif bir şekilde makatta çatlak da var ondan mı oldu bilemiyorum hiç bu durum yaşayan var mı böyle benim gibi çok korkuyorum Perşembe günü gastroenteroloji randevum var ama o güne kadar çok korkuyorum kötü bir şey midir sizce..

Kolonoskopi yapılmadan İBS teşhisi konuldu bu sabah da dışkılama sırasında kan gördüm hafif bir şekilde makatta çatlak da var ondan mı oldu bilemiyorum hiç bu durum yaşayan var mı böyle benim gibi çok korkuyorum Perşembe günü gastroenteroloji randevum var ama o güne kadar çok korkuyorum kötü bir şey midir sizce..
Geçmiş olsun, durumla ilgili bir bilgim yok, inşallah korktuğunuz gibi kötü haber almazsınız🌸

Koyu hatta siyaha yakin miydi rengi?
Makatda catlakdan dolayida olabilir. Takip edin. Kabiz misiniz?

Benim makat çatlağım vardı çok aşırı kanamam olurdu her tuvalette peçetede bol miktarda kan olurdu ama sadece çatlaktı ameliyat oldum geçti

Makatta çatlaktan kolon kanserine kadar her şey olabilir. Doktor teşhisini koyar zaten. Geçmiş olsun şimdiden, umarım kötü bir şey değildir

Ben bu şikayetle kolonoskopi oldum,makat çatlağı ve iç hemoroid çıktı,ibs tanısı da kolonoskopiden sonra kondu.Gecmiş olsun,içinizi ferah tutun ama tetkiklerini yaptırın mutlaka

E öyle tabi ki çatlak varsa tabiki kanar . Benim en son peçete cılk kan olmuştu düşünün kolonoskopi çekildi sadece çatlak vardı ama çok ilerlemişti ameliyat oldum hemen
Birazda olsa icimi rahatlattıniz saoln perşembe gastroenteroloji randevum var bakalım yapacaklar mi kolonoskopi

Ya hemen kötüye yormayın dışkılama süreniz kaç günde bir ishal kabızlık var mı ? Ağrı oluyor mu

Her gün oluyor dışkılama tabi arada değişiyor böyle doktor tahliller felan yaptı gaita kan ibs dedi

X