Dişimi çektirmek istemiyorum Yardım lütfen

oya_yzgn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2009
38
0
merhaba dişim fena halde ağırıyor.. birkaç gündür ağırıyordu ama çok azdı.. dişlerimi fırçalayınca geçiyordu.. birden böyle oldu :'( dişimi çektirmem tek çare mi? başka çözüm yolu varsa yardım edebilir misiniz? yarın okula gitmek zorundayım ve bu halde nasıl olur bilmiyorum:S acil bi çözüm lazım dişimi çektirmek istemiyorum :'( şimdiden teşekkrler..

merhaba dişim fena halde ağırıyor.. birkaç gündür ağırıyordu ama çok azdı.. dişlerimi fırçalayınca geçiyordu.. birden böyle oldu :'( dişimi çektirmem tek çare mi? başka çözüm yolu varsa yardım edebilir misiniz? yarın okula gitmek zorundayım ve bu halde nasıl olur bilmiyorum:S acil bi çözüm lazım dişimi çektirmek istemiyorum :'( şimdiden teşekkrler..

geçmiş olsun
dişinizin önce rontgenini çekdirmelisiniz.eğer kökde tedaviyi engelleyecek ileri derecede iltihap yoksa kanal tedavisi ile dişinizin tedavisini yaptırabilirsiniz.güzel yapılan bir kanal tedavili dişide çok uzun yıllar kullanırsınız.
sağlıklı günler

gecmiş olsun tatlım o dert bendede var suan hafif hafif sızlama seklinde :S
ben hiç diş doktoruna gitmedim kokrktum için halada gitmiyorum ilerlemeden git diyolar ama ben cok korkuyorum bende kanal tedavisi dolgu falan hiç bilmedim için acaip tırsıyorum cektirip kurtulayım diyorum o kadar acı cekeceme ama onada cesaretim yok :KK43:

geçmiş olsun
kanal tedavisi yada dolgu hangi işlem yapılırsa yapılsın anestezi yapıldığı için kesinlikle ağrı hissetmiyorsunuz
ihmal etmeden tedavinizi mutlaka yaptırınç
sağlıklı günler

bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim doktor hanım..birkaç gündür karanfil yağıyla idare ediyorum bayaa iyi geldi ama bugün yine başladı :/ bir dişçiye görünmek farz oldu :'(
kralichecim sana da çok geçmiş olsun..ihmal etme tatlım ilerlerse daha kötü olur biliyosun..

X