Dişime kaplama yaptırıyorum

Sevgiiia130

Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2022
43
11
23
Kızlar dişimi kaplama yaptırıyorum dişlerimi incelttiler kalıp aldılar 1 hafta sonra dişleri takacaklar sorum şu dişlerimi inceltikleri için şuanda canım yanıyor dilimi falan da kestiler yanlışlıkla epey bir apse oldu asıl dişleri takınca Ağrı falan yapıyor mu ya bilginiz varmı ?

Bende zirkonyum var, ağrı yapmıyor ilerleyen dönemlerde. İlk aşamalarda ağzınızda fazlalık gibi hissedeceğiniz için basınç da duyabilirsiniz ama geçiyor

Ben 2018 de emax lamine yaptırmıştım. Benim de çok az aldılar ama ben geçici dahi takılmadan kaplama gelene kadar kendi dişlerimi kullanabilmiştim çok rahat. Görenler inceltildiğini anlamamıştı

Kızlar dişimi kaplama yaptırıyorum dişlerimi incelttiler kalıp aldılar 1 hafta sonra dişleri takacaklar sorum şu dişlerimi inceltikleri için şuanda canım yanıyor dilimi falan da kestiler yanlışlıkla epey bir apse oldu asıl dişleri takınca Ağrı falan yapıyor mu ya bilginiz varmı ?
Ne kadara yaptınız peki

Çok fiyat dediler bana geçen hafta

X