Disim uyusmadi

Defnem36

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2022
527
587
30
Bugün dişçiye gittim genel olarak yapılması gereken bütün işlemleri yaptirayim diye bugun, yirmilik disini çekelim dedi ilk iki iğneyi vurdu uyuştu ama dişimi cekmeye yeltenince acıdı sonra iki kere daha vurdu gözüm bile uyuştu disim uyusmadi sonra antibiyotik verdi cumartesi çekelim dedi. yine uyusmazsa diye çok korkuyorum zaten disciden çok korkan biriyim bide böyle olunca baya kötü oldum başka bir doktora mi gitmeliyim sinirlerim bozuldu

Geçmiş yıllarda çok kullanılan antibiyotik, uyaran madde kullanımı, hali hazırda dişte bulunan enfeksiyon, bazı özel durumlarda da kişisel meseleler olabilir. Benim de çok zor uyuşur ama hekimlere gittiğimde bunu söylüyorum bir problem yaşamıyorum. Geçmiş olsun korkacak bir durum yok.
Dişçiye her gittiğimde enkaz altında kalanları, anestezi bile olmadan amputenin olan çocukların olduğunu düşünüp psikolojik olarak yaşadığım acıyı gözümde küçültüyorum.

Uyuşmuyorsa enfeksiyon oluşmuş olabiliyor. Zaten antibiotik vermiş. Enfeksiyon temizlenince uyuşur muhtemelen.
Enfeksiyonlu dişin cekilmesi cok tehlikeli bu arada saglik acisindan.
Burda vaktim kisitli tatil icin geldim o yuzden mi cekelim dedi acaba.doktor, kardeşimin arkadasi ve kardeşim çok memnundu bugun de baya çabaladı hatta ben acısın çek dedim hayır yapamam dedi.hafif enfeksiyon var o yüzden olabilir diye düşündü.umarim uyusur

Geçmiş yıllarda çok kullanılan antibiyotik, uyaran madde kullanımı, hali hazırda dişte bulunan enfeksiyon, bazı özel durumlarda da kişisel meseleler olabilir. Benim de çok zor uyuşur ama hekimlere gittiğimde bunu söylüyorum bir problem yaşamıyorum. Geçmiş olsun korkacak bir durum yok.
Dişçiye her gittiğimde enkaz altında kalanları, anestezi bile olmadan amputenin olan çocukların olduğunu düşünüp psikolojik olarak yaşadığım acıyı gözümde küçültüyorum.
sagolun.bende sezaryen olmus kadınım bu ne ki diyerek Bi cesaretle gittim ama boyle olunca çok kotu hissettim

Burda vaktim kisitli tatil icin geldim o yuzden mi cekelim dedi acaba.doktor, kardeşimin arkadasi ve kardeşim çok memnundu bugun de baya çabaladı hatta ben acısın çek dedim hayır yapamam dedi.hafif enfeksiyon var o yüzden olabilir diye düşündü.umarim uyusur

Cekmemesi iyi olmus o zaman. Enfeksiyonlu diş umursanmayacak şey degil ölüme yol acabiliyor.

Benimde uyuşmadı bir kez dişim.
Kadın gitti geldi iğne yaptı yok asla uyuşmadı,asla elletmedim ama işe bir geldim ağzım yamulmuş gibiydi,konuşmam falan değişmişti sonradan uyuştum yani. Ama tabi ki o gün işlem yaptıramadım.
Bir daha böyle bir sorun yaşamadım ama,ilk oldu bu,sonrasında kanal tedavisi, dolgu falan yaptırdım asla uyuşmamazlık durumu yaşamadım.

Cekmemesi iyi olmus o zaman. Enfeksiyonlu diş umursanmayacak şey degil ölüme yol acabiliyor.
Mahvoldum ya ben daha önce devlette çektirdim böyle bise yaşamadım doktorda çok beyefendiydi beni sakinlestirerek çekmişti.bu da çok uğraştı ama olmadı antibiyotigi kullanayım bakalım umarım acısız biter

Benimde uyuşmadı bir kez dişim.
Kadın gitti geldi iğne yaptı yok asla uyuşmadı,asla elletmedim ama işe bir geldim ağzım yamulmuş gibiydi,konuşmam falan değişmişti sonradan uyuştum yani. Ama tabi ki o gün işlem yaptıramadım.
Bir daha böyle bir sorun yaşamadım ama,ilk oldu bu,sonrasında kanal tedavisi, dolgu falan yaptırdım asla uyuşmamazlık durumu yaşamadım.
Insallah bende yaşamam çünkü iki tane implant yaptiracam daha 🤦‍♀️

Kızlar disim yine uyusmadi üstteki dişime dolgu yapti hiç bir sey hissetmedim ama bu disim asla uýusmuyor.enfeksiyon mu var diye sordum hayır curuk, çok beklemiş derinleşmis dedi şimdi içine bir ilaç koydu artık ağladım sinirlerim bozuldu.bu yirmilik diş beni mahvetti.

X