diş konusu devamı-(küretaj)

shdwmll

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2021
14
3
26
herkese merhaba geçen gün de diş konusu için konu açmıştım, bugün diş taşı temizliğini oldum korkacak bişey yokmuş ve antibiyotikler iltihaplara bir tık iyi geldi ANCAK yakın zamanda 4 tane subgingival küretaj denen bi işlem yaptıracağım ,baya önemli ve korkulu bi işlem gibi geliyor, dişetini açıp temizleyip geri dikeceklermiş düşününce bile bayılcak gibi oluyorum, zaten diyabetim .yaralar ya iyileşmezse ya çok acırsa vb düşüncelere kapılıyorum yine. subgingival küretaj yaptıran var mı? yine fikir yazarsanız çok sevinirim

Dikiş falan atılacaksa uyuşturmaları gerekmiyor mu daha once yaptırmadim ama korkmayin sadece antibiyotiklerinizi düzenli kullanin temizleme isleminden sonra mikroplara açık hale geliyorsunuz o yüzden biraz dikkatli olun elinde sonunda aci gececek kalıcı olmayacak şimdiden canınızı sıkmayin

Geçen konuya da yazmisimdir. Dişeti için küretaj yaptırdım,evet açıp temizleyip dikiyorlar ama o sırada uyuşmuş oluyorsun. Bir çimdik kadar bile hissetmeyeceksin. Neden korkuyorsun ki?

Geçen konuya da yazmisimdir. Dişeti için küretaj yaptırdım,evet açıp temizleyip dikiyorlar ama o sırada uyuşmuş oluyorsun. Bir çimdik kadar bile hissetmeyeceksin. Neden korkuyorsun ki?
diş etlerinin kesilip açılıp temizlenip dikilmesi lafta bile insanı huylandıran bi tuhaf ettiren bi olay değil mi sizce de. ben mi büyütüyorum acaba kendimi korkutuyorum

diş etlerinin kesilip açılıp temizlenip dikilmesi lafta bile insanı huylandıran bi tuhaf ettiren bi olay değil mi sizce de. ben mi büyütüyorum acaba kendimi korkutuyorum
Yoo ben de yaptırdım, doktorum güzelce anlattı, korkmadım. Sonuçta uyuşuyorum. Hissetmeyeceğim ki. Her şey bitip de anestezinin etkisi azaldığı zaman zaten ağrı sızı kalmıyor. Merak etme.

Yoo ben de yaptırdım, doktorum güzelce anlattı, korkmadım. Sonuçta uyuşuyorum. Hissetmeyeceğim ki. Her şey bitip de anestezinin etkisi azaldığı zaman zaten ağrı sızı kalmıyor. Merak etme.
tamam çok teşekkürler tekrar

X