Diş iplant

Niki34

Guru
Kayıtlı Üye
24 Mart 2010
17
8
Dişine iplant yaptıran var mı? tecrübelerinizi paylaşır mısınız? ben çok korkuyorum yaptırmaya.

Ben şu anda implant (böyle yazılıyor) yaptırıyorum, birkaç aylık süren bir işlem zaten hemen olmuyor. korkacak hiçbir şey yok merak etme.

Evlenmeden önce dis hekimligi sektöründe çalistim kullanilan malzemenin kalitesi cok önemli .mesela çin mali var ıraktan implant getiren var isvicre malı var. Doktorunuza muhakkak kullanilacak malzemenin menşeini sorun. Operasyon tabiki iyilesme süreci olan bir operasyon .yaş ve sigara kullanimi çok etkili. Ben bu virüs ortaminda tavsiye etmem.

Eşim yaptırdı. Çok rahattı. Hiç ağrı sızı, sorun yaşamadı çok şükür. Ben de düşünüyorum.

Dişine iplant yaptıran var mı? tecrübelerinizi paylaşır mısınız? ben çok korkuyorum yaptırmaya.
Benm 2 dişim cekildi doktor implant diyo korkumdan yaptramadm nedense o cene kemegini delme vida yerleştirme korkutuyo

Korkutmak.istemem ama bir arkadasim.anlatmisti biri yaptirmis sorun cikmis adam.oluyormus neredeyse enfeksiyon muydu neydi tabi ben hunu duyali 3 4 sene oldu artik daha guvenlidir yapan doktor kotu yaptirmistir bilmem ama.cene kemigini seven mecbur degilse yaptirmasin

Ben yaptırdım hafif sedasyonla yaptırmıştım diş uyuşuk hissetmiypsun öyle biley korkma

X