Diş Hekiminde Diş Beyazlatma..Diş taşı..Paylaşalım..

bende doktora gittim beyazlatma icin nasil yapiyorlar anlatim once disinizin kalibini aliyorlar ki bu en kotusu dis kalibi almak icin agiza kalip icinde civik hamur gubu bisey koyuyorlar dis yaptiranlar bunu bilir sonra onunla disinize gore ince bir kalip hazirliyorlar sonrada ilac veriyorlar bunu bana 12 gun gece yatarken kaliba sividan koyup uyu dediler ve 12 inci gunun sonunda beyaz olacak dediler ben su an kullanmadim daha cunku disimin bakimini yani dolgu filan yaptiriyorum onlar bitince baslayacagim disin minerallerini olduruyormus demis bir arkadas ben sordum minareller kendini yenileyen biseymis ve normalde beyazlatmanin hic bir zarari yokmus eger doktorun dedigi gibi yaparsaniz bazilari cok fazla kullaniyorlarmis ve ozaman zarari oluyormus birde bazi insanlarda dis soguklugu yani sizlama oluyormus gecici bir surebaskada bir yan etkisi yokmus ben kullaninca sonucu yine yazarim buraya

bendeki dişler bembeyaz allahtan iyi bakmayada çalışıyorum, haftada bi ryapığım bişi var, fırçayııslat karbonata batır, dilini değdirmeden fırçala fırçala fırçala sonra diç macunuyla fırçala, karbonat diş beyazlatmada çok iyi bilginiz olsun

karbonata limon sıkıp bide öyle dene:1yes2:

Annem bana hamileyken midesi diş fırçasını kaldırmadığı için karbonatla temizlemiş dişlerini.Bembeyazdılar diyor.Bu ucuz bir yöntem bizim için herkes yapabilir ama zaten diş macunlarının hepsinde sodyum vardır zaten.:sm_confused: İlerde bu yöntemi deneyebilirim umarım uzun süre etkisini görürüm,paylaşım için sağol güzelim.

pirinc unu mucizesi dislerine uyguladınız zaman beyazlatıyor özellikle sigara kullanlar için mükemmel birsey deneyin kızlar :1yes2:

Bende adaçayının beyazlattığını duydum ama bir kere denedim çünkü uygulaması zahmetli lavabo yemyeşil oluyor :bbo:

paylasımın ıcın saol canımda pırıncı bız ezıp onun tozunlanmı fırcalıcaz?

arkadaşım ayrıntısınıda yazarsan sevinirim nasıl yapacağımızı.

Ben dişlerimi fırcalarken cok zorlanıyorum midem alt üst oluyor naneye alerjim oldugu içinde ne yapacagımı bilmiyorum:KK43:

kızlar pirinci ezip tozunu cıkarmıyoruz pirinç tozu ayrı satılıyor önemli bir not olarakta temizliktete çok ise yarıyor kısaca çok güzel parlatıcı

:teytey: :teytey: kullanmak için ise dis fırcasını ıslatın pirinç tozu sürün iman gücüyle fırcalayın heheheheh :teytey:

Bende dislerim beyaz olsun diye cok sey denedim, hicbiri sonuc vermedi birde bunu deneyelim

bende bir deneyeyim madem acaba beyazlayacaklarmı.hafif bir sarılık var onu geçiremiyorumşakkıdı şakkıdı

ben birşey anlamadım.. Pirinç tozu diye birşeye hiç rastlamadım.. Ben ezip cilt bakımı için kullanıyordum.. O ezdiğim tozla dişlerimi fırçalasam olmaz mı?*

benimde bir sorum var dis doktoru arkadasima benim oglum 4 yasinda ve bütün disleri cürük doktor narkoz verip hepsinin cekilmesini önerdi ama ben korkuyorum ne yapmaliyim cevap verirsen cok sevinirim

X