Dış Gebelik Süreci ve Devamındaki Psikoloji

Benim kafamı karıştıran da o zaten kürtajın akşamı iğne yaptılar bana sonra iki gün sonra bakıldı 1500 kere düştü sonra 349da taburcu oldum bı hafta üç gün sonra 49,bir hafta sonra sıfır oldu geç geliyormuş daha mesaj gelmedi

Benim kafamı karıştıran da o zaten kürtajın akşamı iğne yaptılar bana sonra iki gün sonra bakıldı 1500 kere düştü sonra 349da taburcu oldum bı hafta üç gün sonra 49,bir hafta sonra sıfır oldu geç geliyormuş daha mesaj gelmedi
Kürtaj olmadığım için o süreci tam bilmiyorum.
Ama dış gebelik rahim ağzında vs başka yerde de olabiliyor illa tüpte değil.

Bir de mol gebelik var o da rahimde oluyor.Mol gebelikten hiç şüphelendiler mi?

Ailede mol gebelik olan kimse filan var mı hiç?
Bana ilk gittiğimde polip,ikinci de mol asistan sırayla tahminde bulundu.

Kürtaj olmadığım için o süreci tam bilmiyorum.
Ama dış gebelik rahim ağzında vs başka yerde de olabiliyor illa tüpte değil.

Bir de mol gebelik var o da rahimde oluyor.Mol gebelikten hiç şüphelendiler mi?

Ailede mol gebelik olan kimse filan var mı hiç?
Bana ilk gittiğimde polip,ikinci de mol asistan sırayla tahminde bulundu.
Hayır canım hiç mol gebelikten suphelenmediler onun ne olduğunu bile bilmiyorum acildeki doktorlar dış gebelikten suphelendiler uzman doktorlar dış gebeligin yapısının dhaa farkli olduğunu bu gebeliğin sağlıksız olduğunu onuda kan değerlerinden anladılar ilk yüzde kırk sonra yirmi yirmi arttı ama yinede kesin sonuç patolojiden çıkar dediler .

Hayır canım hiç mol gebelikten suphelenmediler onun ne olduğunu bile bilmiyorum acildeki doktorlar dış gebelikten suphelendiler uzman doktorlar dış gebeligin yapısının dhaa farkli olduğunu bu gebeliğin sağlıksız olduğunu onuda kan değerlerinden anladılar ilk üzde kırk sonra yirmi yirmi arttı ama yinede kesin sonuç patolojiden çıkar dediler

Hayır canım hiç mol gebelikten suphelenmediler onun ne olduğunu bile bilmiyorum acildeki doktorlar dış gebelikten suphelendiler uzman doktorlar dış gebeligin yapısının dhaa farkli olduğunu bu gebeliğin sağlıksız olduğunu onuda kan değerlerinden anladılar ilk yüzde kırk sonra yirmi yirmi arttı ama yinede kesin sonuç patolojiden çıkar dediler .
Patoloji sonucun çıksın bakalım.
İnşallah korktuğun gibi değildir.

X