Diş eti hastalıkları

Kilovermmlazm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2017
16
10
İyi akşamlar ben de diş taşı vardı doktor temizleyince araları baya bı açıldı alt dişlerimin nasıl bir tedavi yöntemi uygulanır böyle bir olayla karşılaşan var mı ağrısı sancısı nedir

evet gittim hatta devlet hastanesine gittim keçiörende tepebaşı agız ve diş hastalıklarına orda tedavi uyguladılar üstüne ameliyat yaptılar diş etlerinden sallanmayan dişimde sallaniyor mallesef

üstüne birde dediler ki buda cağre olmadi hepsinin çekilmesi gerek deidler şuan dişlerimin yarisi yok imlant yaptırıcam iyi bir doktor arıyorum onada mağdur olmak istemiyorum

acıkcası sakın güvenmeden iyi araştırmadan mudahele yaptırtma ben çok pişmanım 30 yaşında diş kaybı okadar kötü bir şeyki anlatamam bütün dünya sanki insanın başına yıkılıyor diş konusunda çok iyi işinde uzman birini bul

Diş eti problemleriniz için microsilver dış macununu kullanmanızı tavsiye ederim.içeriğindeki gümüş iyonu ağız içinde ve diişte bakteri oluşumunu engeller, Sigara kullanıyorsanız,agzinizda sürekli Aft , pamukçuk , uçuk oluyorsa,dış et kanamaniz, dis eti çekilmesi sorunu yaşıyorsanız bu macun tam sizik. Ürün tedariki yada içeriği ile ilgili detaylı bilgi almak için bana ulaşabilirsiniz.

X