dış dudaklarım yaprak gibi ve estetik ameliyat olmalımıyım :((

asosyalbiriyim

Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2012
2
0
hayatımda hiç cinsel ilişki yaşamadım ve yaşamak uzereyım ablacıklarım :)) yaşım 19 ama dış dudaklarım yaprak gibi açık lütfen yardım edin cinsel ilişki ve psikolojım hakkında :KK43:(

hayatımda hiç cinsel ilişki yaşamadım ve yaşamak uzereyım ablacıklarım :)) yaşım 19 ama dış dudaklarım yaprak gibi açık lütfen yardım edin cinsel ilişki ve psikolojım hakkında :KK43:(

Canim bu yilin basinda ben de senin gibiydim...aynaya bakarken kotu hissediyordum...benim de sevgilim var ve cinsellikden daha cok keyif almaliyim dedim ve bu ameliyati oldum....simdi bebek gibiyim...kesinlikle oneririm...hem de yolun basindayken...)))

bence biraz bekle eger cinsel hayatin kotu giderse esinle gider yaptirirsin ama suanda cok erken daha hic iliskiye girmemissin belkde bir sorun yok. :)

Canim bu yilin basinda ben de senin gibiydim...aynaya bakarken kotu hissediyordum...benim de sevgilim var ve cinsellikden daha cok keyif almaliyim dedim ve bu ameliyati oldum....simdi bebek gibiyim...kesinlikle oneririm...hem de yolun basindayken...)))

hangi sehirde yasiyorsun bide doktorun adi ne canim?

peki hangi doktora gittiniz acaba

Canim ben ankaradyim zaten , ablam da taa kalkti almanyadan geldi o yuzden ankarada cok arastirdim, dr ebru zulfikaroglu doktorumuz. Ablam hem daraltma hem dudaklari duzelttirdi sonra hemen de almanyaya dondu, ikimiz de menunuz bu ameliyatdan. Ama tabi basta zor karar veriyosun yaptirinca da bumuymus diyosun emin olun....

biz kendimize bu kadar özen gösterip en ufak kusurlarımızı dev yaparken, partnerlerimiz kendilerini bu kadar kasıyor mu, olaya biraz da böyle bakıp üstünüzdeki baskıyı atın lütfen...

birden çok kişiyle oldum diyemem ama arkadaşlarımızla da geçen sohbetlerden, okuduklarımızdan belli bi tecrübemiz var... sorun olabilir de, olmayabilir de... öncelikle sen mükemmel olsan bile bi erkeğin gözünün devamlı dışarda olduğunu düşünürsen isterse her şeyi bahane edip dışarı da bakar, başka şey de yapar... yine bilgilerimize dayanarak diyebilirim ki, oral seks yapan erkek % 10... hal böyleyken bu kadar endişe etmeni gerektirecek birşey yok bence... önemli olan çiçek değil, çiçeği nasıl sunduğundur... konu cinsellik olduğu için bu örneği veriyorum, sen partnerine öyle şeyler söyler, öyle bi bakış atar, öyle bi çamaşır/kıyafet giyip aklını başından alırsın ki gözü bu tip şeyleri görmez. lütfen akıllı olalım, önce kendimize saygı duyup saygıyı öyle bekleyelim. onlar gitsin göbeklerine baksın

X