DİŞ ÇIKARMA BELİRTİLERİ NELERDİR TECRÜBELİ ANNELER 🥰VE NE YAPMALIYIM BU SÜREÇTE 🤗

Leyla4747

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2022
374
25
32
4 ay 5 günlük oldu bebeğim iki gündür biraz huzursuz sanki önceki gece neredeyse saat başı uyandi dun gece daha iyi uyudu tükürüğü çok geliyor akıyor bir aydır ne bulsa emme eğiliminde olduğu için bu yeni birşey değil sürekli ağzına koyuyor zaten herşeyi normalde bu da belirtiymis ,4 aydan sonra başlıyor diş çıkarma olayları o yüzden şimdiden bilinclenmek istiyorum beni neler bekliyor bu surecte ne yapmalıyım bu süreçte ilk nasıl gelişiyor yardımcı olursanız çok sevinirim

Uyku gerilemesinde şu an ona bi bakın intermetten. Dis için de belki tetagil rahatlatır. Pek de yapacak bi şey yok. Eline havuc salatalık yeşil soğan verilebilir. Ben vermedim 6 aydan önce.

Anlamadım lütfen biraz daha acarmisiniz kehribar kolyenin nasıl bir etkisi var
Diş çıkarırkenki oluşan problemleri ortadan kaldırıyor. Ağrı kesici salya önleyici ve başka faydaları var. Ben beş aylıktı sanırım alıp taktım hala boynunda diş çıkarırken hiçbir zorluk çekmedi bebeğim
Alırsanız eğer sertifikalı olmasına dikkat edin

Yaa Leyla hanım doğumum başladı mı telaşlarındaki konularınızı hatırladım dört buçuk ay mı geçmiş üzerinden zaman ne hızlı duygulandım 🥰

Diş çıkarırkenki oluşan problemleri ortadan kaldırıyor. Ağrı kesici salya önleyici ve başka faydaları var. Ben beş aylıktı sanırım alıp taktım hala boynunda diş çıkarırken hiçbir zorluk çekmedi bebeğim
Alırsanız eğer sertifikalı olmasına dikkat edin
Tamam canim çok sağol

X