Pudra, Fondöten, Kapatıcılar DiorSkin Forever vs. Double Wear

Ben esteeyi de dior'u da çok severim ,
estee doble wear yağı ciltler için daha uygun , pudralı , diordan daha kapatıcı.
Amaa dior daha soft , hafif bence, çok bir cilt sorununuz yoksa dior daha iyi bence opuyorumnanaktan

Kızlar Estee Lauder Double Wear harika bir fondoten evet; tek sorun renk seçeneğinin az olması ve çok beyaz tenliler için koyu olmasıydı. Bence 1n1 en açık rengi gayet uygun bir renk tonu gerçi ama; çok beyaz isteyenler için şimdi 12 numara çıkmış, en açık renk.. Geçenlerde gördüm ben Türkiye'de, bi bakın derim zira ben de almayı düşünüyorum. .

Son düzenleme:
Yaklaşık 6 yıldır dior forewer 20 numara kullanıyorum ve çok memnunum biraz pahalı olduğu için günlük kullanmak için birçok başka markaları denedim ama yok dior bambaşka dokusu kapatıcılığı ipeksiliği kesinlikle dior forewer

Selam.Ben de 5-6 yıldır Estee Lauder Double Wear fondöten ve gözaltı kapatıcısı kullanıyordum.Boynere gittim tüm kozmetikte %20 indirim kampanyam vardı,ürünlerim bitmek üzereyken yenileyeyim dedim.Bu arada en son pudram Dior toz pudraydı.Şheseido,clinque, este,lancome,clarins gibi markalar kullandım ama diorun kalitesi bir harika.Pudrası,hepsinden daha iyi,hele bir ışıltısı var daha çok güneşte belli oluyor,hiçbirinin aldığım serilerinde böyle ışıltı yoktu.Neyse sadede geleyim.Diorun pudrasından memnun kalınca acaba kapatıcısı ve fondetenini de alsam mı dedim.Esteden memnunum ama diorda makyajda çok iyi diyorlar.Yani bende sizin gibi kararsız kaldım.Yüzüme birşey sürmeden gittim.Estede görevli bayan:'Estee Lauder Double Wear yenilendi,enson seri elimizdeki waterprof olanı suya çok dayanıklı ayrıca bir şikayetiniz de yok.Vazgecmeyin esteden. diordan hiçbir farkı yok estenin.'dedi.Yüzüme kapatıcı ve fondeteni sürdü.Aynaya bakıp galiba yine este alacağım,diye düşündüm yani kafam iyice karıştı ama içimde kalmasın dedim dioruda denemek istediğim için dior standına gittim.Dior standında yüzümün yarısının makyajını sildim ve sildiğim yere diorskin forever göz altı kapatıcısı ve fondöten sürdüm.Fark gözle görülür şekildeydi.Dior fondeten kesinlikle çok daha iyi.ikisini kıyaslamasaydım asla bilemezdim.Este yüzünde fondeten var diyor.Dior kendi cildin kadar doğal duruyor.Akşam aynaya baktım hiç bişey yoktu yüzümde,sanki benim cildim gibi.Yüzümü jelle yıkadığım halde tonikle silerken o kadar fondeten çıktıki şaşırdım yani pürüzsüz olan sanki kendi cildim de yüzumde hiç fondeten yokmuş hissi veriyor.Şans eseri bu forumu görünce bende aynı tereddütü yaşamıştım, paylaşayım dedim.

X