Pudra, Fondöten, Kapatıcılar DiorSkin Forever vs. Double Wear

melly_mell

Guru
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2009
513
327
Selam kızlar forumlarda sürekli bu iki fondötenin kıyaslandığını gördüm. Ben şu anda double wear kullanıyorum ama diorskin foreverın da baya iyi olduğunu duydum. açıkçası diorskin forever double weardan daya iyi diyorsanız ona geçmeyi düşünüyorum. aalında beyaz tenli olduğum için double wearın renklerini de biraz koyu buluyorum. hadi bakalım yorumlarınızı bekliyorum.

Bende bu fondotenın metını Çok duydum sevılde bulamadım erkuldada yoktu sınır oldum bende lorıal true match aldım ıı deĞıl

diorskin kullanmadım ama estee lauder double wear cidden çok güzel. daha önce maybelline ve loreal denedim ilk sürünce evet güzel ama benim cildim yağlı olduğu için 2 saat sonra kusma oluyo iğrenç bi görüntü oluşuo zaten double wear ı yüzümde deneyen bayan da bunlar market ürünü tercih etme demişti çok haklı. tereddüt edenler satın alıcağınız yerde makyajınızı yaptırın double wear ile sonra aynaya bakınca hemen almaya karar vericeksiniz eminim

Selam kızlar forumlarda sürekli bu iki fondötenin kıyaslandığını gördüm. Ben şu anda double wear kullanıyorum ama diorskin foreverın da baya iyi olduğunu duydum. açıkçası diorskin forever double weardan daya iyi diyorsanız ona geçmeyi düşünüyorum. aalında beyaz tenli olduğum için double wearın renklerini de biraz koyu buluyorum. hadi bakalım yorumlarınızı bekliyorum.

canım esteenin kaç bosunu kullanıyorsun?ben beyaz tenliyim netten sipariş vermek istiyoum da

esteeyi sevilde denemiştim 1 numarasını fakat ortam çok ışıklı olugundan emin olamadım renginden en açık tonu 1 mi?bilgisi olan var mı?

evet ben de cumartesi aldım 1 numarasını en açığı bu çok beyazsan belki sana koyu gelir ben esmer olduğum halde 1 numarasını aldım kışın açık teni daha çok seviyorum

evet ben de cumartesi aldım 1 numarasını en açığı bu çok beyazsan belki sana koyu gelir ben esmer olduğum halde 1 numarasını aldım kışın açık teni daha çok seviyorum

teninden açık mı durdu canım yani ton farkı çok mu ben çok beyaz degilim ama beyaz tenliyim

tabi canım açık durdu o yüzden boynuma falan da sürüyorum ton farkı olmasın diye ama çok da aşırı bi fark yok ten rengimle. alabilirsin 1 numarasını zaten daha açığı yok biliyosun. estee nin bu yönü kötü 1 numarası açık 2 numarası birden çok koyuya geçiyo

canım esteenin kaç bosunu kullanıyorsun?ben beyaz tenliyim netten sipariş vermek istiyoum da

ben artık kullanmıyorum ama 1 numarasını kullanıyordum canım fresco olan türkiyede bulabildiğim en acık renk oydu ama bana koyu kalıyordu yine de. light olanlarda daha açık renkler var ama kapatıcılığı daha az sanırım.

Son düzenleme:
tabi canım açık durdu o yüzden boynuma falan da sürüyorum ton farkı olmasın diye ama çok da aşırı bi fark yok ten rengimle. alabilirsin 1 numarasını zaten daha açığı yok biliyosun. estee nin bu yönü kötü 1 numarası açık 2 numarası birden çok koyuya geçiyo

evet canım ama sevilde baktıgımda 1n1 göstermişti kadın bana esteenin başka fondt miydi o acaba?:uhm:

ben artık kullanmıyorum ama 1 numarasını kullanıyordum canım fresco olan türkiyede bulabildiğim en acık renk oydu ama bana koyu kalıyordu yine de. light olanlarda daha açık renkler var ama kapatıcılığı daha az sanırım.

anladım canım ben frescoya bi bakayım eger uyarsa strawberryden sipariş etçem:icecream:eek:rda daha ucuz ama renkler sınırlı işte

kızlar selam
bende stawberryden almak istiyorum ama estenin esmer diye bir rengi var , bende esmer tenliyim ve netteki rengi baya yakın gibi ama ne yapsam bilemiyorum, çokda hastayım evden çıkamıyorumki sevilde falan deneyim ..

selam kızlar..bende estee alıcam ama stravberryde 1 ve 2 numarası yok piyasaya göre ucuz ama renk yok bende tekın acarda 1 ve 2 yı denedım bu arada bugday tenlıyım ıkısıde oldu ordakı gorevlı 2 nın pembelık verdıgını 1 ınde en acık ton oldugunu soyledı kararsız kaldım kullananlar fıkır verırıse sevınırım bıde ındırıme gırmezmı nu ürün bılgısı olan varmııı

ben 84 e aldım yalnız burda üni öğrencilerine %15 indirim vardı ama ben haziranda mezun olduğum için yararlanamadım tabi :kızgın:

2 numarası nasıl pembelik verir anlamadım ben alıcağımda 1 ve 2 numarasını bileğime sürmüştü ordaki görevli ve 2 numarası 1 e göre oldukça koyuydu pembelik vericeğini sanmıyorum

oradaki görevli 2 numaranın pembelık verdıgını soyledı 1 de daha acık tondaydı ben bugday tenlıyım ıkısıde oldu gıbı geldı ama buradan arkadaslarda 1 soluk renk dıyorlar kararsız kaldım...netıcede alınca uzun sure kullanıcam...

1numarayı ben kullanıyorum beyaz evet ama soluk degil beyaz tenliyim tam rengim ama yaz için uygun olmayabilir.kışın ideal..

canlar ben estee nin 2 numarasını aldım ten rengim buğday yani beyaz tenli değilim.

evet fondötende hafif pembemsilik var ama ben herhangi bi sorun yaşamadım ten rengime uydu.

boynumla yüzüm arasında bi fark oluşmadı.

yağsız bi fondöten olduğu için yağlı veya karma ciltler bir sorun yaşamaz benim cildim karma t bölgem bayağı parlar ama estee de bi sorun yaşamadım.

dior un fondötenini bilemicem hiç denemedim çünkü ama başka sitelerde bir de dior un nude fondöteninden de memnun kalmışlar bayağı.

ben ne skin foreveri ne de nudeyi denemediğim bilemicem dior u

X