Piercing, Hızma Dilimi deldirdim. Acil yardım !

Mersinlihatun

Mais la pluie sera alaimisema !
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2015
14
7
27
Merhaba. 3 gün önce dilimi ve göbeğimi deldirdim. Baya ünlü bir yerde. Deldirenler çok memnun yani sorunsuz takıyorlar piercinglerini. Göbeğimde çok şükür hiçbir sorun yok. Bakımlarını yapıyorum ve oynayıp duruyorum sanki yok gibi. (Maşallah diyelim:KK66:) Amaa dilim.. Deldirenler bilir ilk önce uzun bar takılıyor. Şişme payı için.
Benim dil 3 gündür şiş. Tantum gargara kullanıyorum. Uyuşturuyor azıcık. Ama şişi inmiyor :mad: Çorba su bile hayal olduu.. Sabahları taze ekmeği koklayıp duruyorum yahu !:KK61: 1 kilo verdim 3 günde :KK43: Dil deldiren kişilere sorum şu ; Ne zaman kısa bara geçtiniz ? Şişlik kaç günde geçti ve indirmek için ne yaptınız ? Dilinizin üzeri beyazlaştı mı ?
Şimdiden teşekkürler :KK43:

Valla meme ucuma bile cesaret ederim ama dilime yapamazdım iyi cesaret:) birkaç güne düzelir hiç canını sıkma, sonra da keyiflenirsin ne güzel duruyor diye:) güle güle kullan piercinglerini:))

Kulakta helix tragus ve rook olmak üzere 9 piercing. Göbek , dil , çene piercinglerim var. Ayrıca 4 dövmem de var. Vücuduma iğne batmasından zevk alan bir psikopatsan sonucunu düşünerek her acıya katlanırsın ! :KK9:
Ben seviyorum valla:) keşke senin kadar cesaretli olsam da yapsam
Bende sadece 20 senelik hızma ve 8 kulak deliği var:KK53:
Ama illaki dövme yapacam günün birinde :KK49:

canim universitedeyken ben de deldirmistim dilimi ustelik pekte steril bir yer degildi :)) bir kere dilinin sismesi cok normal ve olagan zaten uzun bar da bu yuzden takiliyor yemek yiyebilmen biraz senin dilini kullanma yetenegine bagli ilk gunden kebap yedim diyen de var ama ben 3 gun boyunca falan sadece siviyla beslenmistim o da pipetle yani. 1 hafta 10 gune dilin sisi iner genelde o zaman kisa bara gecmeni tavsiye ederim hem rahat etmen icin hem de agiz sagligi acisindan. Benim 1 hafta sonra dilim tamamen iyilesmisti kisa bari da taktirinca konusmam duzeldi, yemek yeme problemim ortadan kalkti vs. bakimini iyi yaptigin surece bi problem olmaz hatta tehlikeli derler ama dil vucutta en kolay iyilesen yer surekli tukuruk salgiliyor vs.

Yani bakimini iyi yaparsan 1 hafta sonra rahatlikla yemek yiyip konusabilir hale gelirsin hatta bir sure sonra varligini.unutuyorsun :)

piercinglerini güle güle kullan canım ama dili deldirmek nedir yaa :)
tabiki zevkler tartışılmaz büyük konuşmayayım ama hayatımda yapıcağım son şeydir heralde :))

X